Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előbb-utóbb úgyis megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb-utóbb úgyis megcsal vele, és meg se tudom?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve vagyunk együtt, kb 1 éve ismerőse lett fészbukon egyik haverjának a húga (én nem ismerem). Ez a lány szerintem pont az esete külsőre. Nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, amíg meg nem láttam, hogy gyakran van facebookon a tálcára téve a csetablak a lány nevével. Egyszer nem bírtam magammal és beletekertem. Nagyon jó viszonyban lettek, rengeteget beszélgetnek, a barátom sokszor flörtnek is tekinthető üzeneteket írhat neki (pl. hogy kaptam xy bort, majd megkóstolhatod) viszont az alatt a pár perc alatt konkrét megcsalásra utaló jelet nem találtam. Viszont bejelentette, hogy majd megy koncertre vmelyik nap, nem mondta, hogy kivel. Majd rákerestem a lány facebookjára, és nála be volt jelölve az esemény, hogy megy, szóval kb egyértelmű hogy vele... Rettentően rosszul érzem magam. Egyértelmű, hogy tetszik neki a lány, és lehet ő is neki, maximum csak azért nem cselekdne, mert hogy a haverja testvéréről van szó. Mégis mit tudok tenni? Ha féltékenykedéssel jönnék, azonnal megsértődne és leordítaná a fejem (régen már volt rá példa). Rettenetesen érzem magam, főleg, és nem is tudnék újra beleolvasni a beszélgetéseibe, mert nagyon ritkán hagyja őrizetlenül a gépét. Mit tehetek? :( 26N
2017. ápr. 11. 20:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
En elmennek arra a koncertre meghozza vele. Ha nem akarna akkor megmondanam h ide tobbet be ne tegye a labat. Aznap este elmennek a baratnokkel iszogatni.
2017. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vele a koncertre.
2017. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!