Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szégyellem magam fürdőruhába a barátom előtt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van rajtam súlyfelesleg (154 cm, 58-59 kg) és emiatt már vagy tíz éve nem volt fürdőruha, nem is mentem soha "vizes" helyre nyaralni. Most a barátom kitalálta, hogy menjünk nyáron kettesben wellnessezni. Itt vegyes érzelmeim támadtak, hisz ki ne örülne egy kis kikapcsolódásnak, viszont eszembe jutott, hogy hoppá, akkor nekem fürdőruhát kell majd felvenni. Nem is mertem neki mondani az aggályaimat, mert amúgy lehet tényleg h.ülyeség, együtt vagyunk már másfél éve, ismeri más a testemet kívül-belül :D De mégis másabb a fürdőruha, és nem akarom hogy szégyenkezzen miattam a sok ember előtt :( Most emiatt diétázok is, eddig lement 4 kg és addig még szeretnék tovább fogyni.

20/L


2017. ápr. 12. 09:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

En nemreg voltam egyedül fürdöben. Raertem, nezelödtem, figyelgettem az embereket. Ennek alapjan ket megallapitast tudok tenni:

1. Egeszen halvany emlekkepem van a többiekröl. Tudom, hogy volt ket srac, akik jol neztek ki, de senki masra nem emlekszem. Voltak köverek, sovanyak, fiatalok, idösek... Nekem ennyi tünt fel ugy, hogy egyedül voltam. Valamennyivel kesöbb tarsasaggal mentem. Onnan annyira emlekszem, hogy volt ket par, akik zarasig maradtak, meg egy feher fürdöruhas nö. Hogy kivolt köver es sovsny nem tudom. Volt jobb dolgom is.

2. Masreszt azt is figyelgettem ki nez engem, egyetlen egy pasit sikerült rajtakapnom. Mikor nem egyedül voltam akkor szerintem senki nem nezett.

Amugy meg kit erdekel masok velemenye? Ök talan tökeletesek?

2017. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez kizárólag jó fürdőruha kérdése. Ha annyira szégyenlős vagy, akkor fekete egyberészes design darab. És ne diétázz, a súlyod oké, hanem edzéssel próbálj formásodni. Ne futással (azzal laposabb lehet a feneked, hacsak nem intervallumozol), hanem kifejezetten "izomépítéssel": súlyzókkal és guggolásokkal. (Nem, nem leszel férfiasan izmos, ahhoz évekig tartó kitartó munka kellene.) Ha löttyedtnek érzed magad, vagy látsz magadon zsírt, akkor ez ezzel a magassággal ezzel a súllyal csak az izom hiánya miatt van. Erre gyúrj rá.
2017. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én minden sértő szándék nélkül annyit tudok erre írni, hogy 20 éves létedre egy 14 éves szellemi színvonalán állsz.
2017. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tankini????
2017. ápr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14:

Azt vettem észre, a tankini még jobban felhívja a figyelmet és kiemeli azt, ami bikiniben szinte fel sem tűnne. Meg amúgy is, leginkább a kövérek hordják.

2017. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!