Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van, akinek önző az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, akinek önző az ágyban a párja?

Figyelt kérdés
27/N Nagyon ritkán vagyunk együtt, akkor is általában én kezdeményezek. Nem vagyunk szexmaniasok de szerintem havonta 2x nem lenne sok. A minőségről nem is beszélve, igaz nehezen megyek el de semmit nem tesz azért hogy nekem jó legyen a végén. Semmi szenvedély. Neki jó.. aztán alszik.. én meg fekszek mint egy szerencsétlen tovább. Nem volt mindig így de az idő haladtával ide jutottunk. Úgy érzem ezt már nem is akarom.. ő neki is legyen szexre más meg nekem is..
2017. ápr. 15. 10:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Mi a jo lofarok ertelme van fiatalon ilyen halott kapcsolatokban tengodni? Nem jo, akkor nyisd ki a szadat. Ha tovabbra is szarik a fejedre, akkor tavolitsd el a tahot a kozeledbol. Minek szenvedni meg sajnaltatni magadat ennyi ideig teljesen lehuzva minden pozitiv energiadat?
2017. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Ez így nagyon nem oké. Ezek után te kezdeményezel? Wow

Beszéltél már vele erről?

Nem lehet, hogy "unalmas"neki a szex?

A szex a KÖLCSÖNÖS örömszerzésről szól.

2017. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Alapból jól megvagyunk, összeillünk. Van gyerekünk is. Beszéltünk is róla. De ezen a téren nem változik semmi.
2017. ápr. 15. 10:55
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
Ezt vele kell megbeszélned. Az oldalon, ebben a kategóriában feltett kérdések 99%-át azzal kellene megoldani, h megbeszélik az emberek a párjukkal és ha nincs változás, akkor a sértett fél következetesen betartja azt, amit a beszélgetés alatt elmond, pl ez engem nagyon rosszul érint és zavar, így ha nem lesz változás, akkor nem szeretném ebben a kapcsolatban folytatni, stb. De a sok idióta ember ehelyett erre az oldalra teszi fel a kérdéseit tök ismeretlen embereknek...
2017. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de a párod egy gyökér...

Az én utóbbi kapcsolatomban 5év után is minden alkalommal a nőnek legalább 3szor volt "jó". Ha kevés időnk volt, akkor is 1szer legalább.

Az pedig hogy nehezen mész el, szerintem butaság. A párod nem szentelt elég időt arra hogy megtudja, hogyan is visz el könnyedén.

Próbálj meg beszélni vele, de szerintem te is tudod hogy semmi változás nem lesz (max 2hétig).

Fiatal vagy még... Előtted az élet :)

29F

2017. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést ha volt valaki ilyen helyzetben, mi volt a megoldásuk, tapasztalatuk. A többieknek köszönöm a választ.
2017. ápr. 15. 11:13
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben az volt a megoldás, hogy külön mentünk, és lett olyan párom, akivel jó a szex. Más nincs.

Ne áltasd magad, hogy ha egy felnőtt férfinak elmagyarázod, hogy a szexet neked is élvezni kéne, akkor változik valami. Nem, nem fog.

Ugyanis ő is pontosan tudja, hogy te ezt nem élvezed, pedig kéne. Csak belexarik.

Na de miért is? Ezt nem fogja neked soha őszintén elmondani. Pedig a probléma valójában ez lenne. (Vagyis annak az oka, hogy miért önző.) Az csak tünet, hogy a szex már rossz.


Mivel ő nem változtat semmin, nem lesz jobb.

Beszélgetni bárkivel lehet, akár 20 barátnőd és lelki társad is lehet mellette. De szexelni csak a párjával szokott az ember.

Te is azért valaki mást "csak szexre". Tudod, hogy ennek a kapcsolatnak annyi, de gyáva vagy (még) kilépni, viszont kell egy egészséges kapcsolat, ahol kielégülsz.

Sokkal egyszerűbb külön menni, hidd el.

2017. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy a behatolástól nem mentem el. Az aktus után kézzel vagy szájjal medoldotta nekem, hogy jó legyen.

Ilyesmi megoldásra a párod is képes lenne szerintem.

2017. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Minek szültél neki gyereket?
2017. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon okos és egyszerű vagy! De minden kérdésnél akadnak ilyen válaszadók! irtam hogy jól élünk, össze is illünk. A gyereket imádja ő is, szívesen törődik vele. Nem csapkodunk kiabálunk stb... minta család vagyunk. A gyerek témának nincs köze a szexualitáshoz és a feltett kérdéshez!!
2017. ápr. 15. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!