Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van, akinek önző az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, akinek önző az ágyban a párja?

Figyelt kérdés
27/N Nagyon ritkán vagyunk együtt, akkor is általában én kezdeményezek. Nem vagyunk szexmaniasok de szerintem havonta 2x nem lenne sok. A minőségről nem is beszélve, igaz nehezen megyek el de semmit nem tesz azért hogy nekem jó legyen a végén. Semmi szenvedély. Neki jó.. aztán alszik.. én meg fekszek mint egy szerencsétlen tovább. Nem volt mindig így de az idő haladtával ide jutottunk. Úgy érzem ezt már nem is akarom.. ő neki is legyen szexre más meg nekem is..
2017. ápr. 15. 10:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

27 évesen naponta kéne együtt lennetek. :) Na jó, de hetente 2x legalább.

Remélem, a szex nem csak a behatolásból áll nálatok. Ne a végén legyen neked jó, hanem az elején, úgy értem előbb te, aztán ő. Már csak azért is, mert amíg veled foglalkozik, addig nőhet az izgalma, viszont, ha ő az első, és elélvezett, akkor álmos lesz és elmúlik a vágya (és ez nem önzés, hanem fiziológia). Minden be van vetve az ágyban? Nem a paplanhuzatra gondolok... :) Nem tudod már a nap közben valamivel fölkészíteni? Pajzán sms, vagy telefon, "véletlen" érintések?

Ha úgy érzed, hogy ezek a dolgok megvalósíthatatlanok, akkor viszont tényleg nem marad más, mint a külső kapcsolat, vagy a válás. Hallottam már olyat, ahol a pár tagjai megegyeztek ebben, a gyerek érdekében. Nem optimális, erodálja a lelket, de néha jobb, mint a válás.

2017. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Van köze, ennyit a családi idillről. Le is akarnál feküdni mással.

De ti azért összeilletek. Persze.

2017. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Megpróbálom bevetni azokat amiket írtál. Lehet hogy tényleg csak jobban kéne húzni.. és lazábban felfogni! Köszi a tanácsokat. Nem, nem csak annyiból áll az egész. Azért annyira még nem durvult el a helyzet 🙂
2017. ápr. 15. 14:18
 14/21 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk is ez van, apának és társnak tökéletes, de szex nincs. Ezermillió beszélgetés, terápia, minden volt, semmi haszna. Most szeretőm van, amiről tud. Jól elvagyunk így.
2017. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom mióta vagy orgazmus nélkül, de pár év és idegroncs leszel. Láttam már pár ilyen esetet.

Jó apa meg lehet hétvégente is.

2017. ápr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én még annyit tennék hozzá, bármit is csinálsz, bárhogyan is döntesz, ne szexközpontú gondolkodásmóddal tedd. Sajnos a mai világban az emberek hatalmas többségének a szex kb a legfontosabb. Lehet úgy is, de én személy szerint primitívségnek tartom.
2017. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16, határozott véleményed az van, csak hogy jön ide?

a kérdező nem szexközpontú, ha olvasol is:


"irtam hogy jól élünk, össze is illünk. A gyereket imádja ő is, szívesen törődik vele. Nem csapkodunk kiabálunk stb... minta család vagyunk."


A szex, meg bármit is gondolsz róla elég alapvető emberi szükséglet

2017. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
A minta család lassan szétesik..
2017. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
😄 jót mosolygok a negatív kommenteken ( pl utolsó). Mert ezek az emberek azok akik örömüket lelik abban ha valakit rossz ér és megeszi a méreg ha boldogságot làt másnál. Néha olvasok kérdéseket de mindegyiknél 10valaszból 7-8 mocskolás. Mindegy a gyengébbek kedvéért leírom mégegyszer: boldogok vagyunk , nyugalomban élünk és amint írtam nem szex központúak vagyunk meg szexmaniasok, szó se volt arról hogy el akarom hagyni vagy ő engem, ez nem 'váló ok'. Nem verekszünk, köpködünk és kiabálunk mint sokan mások...ez egy ilyen időszak. Szerintem minden kapcsolatban van olyan amin változtatni lehetne.. akik pedig megértő választ írtak Vagy nem mocskolva írták esetleg a nem tetszésüket azoknak köszi!
2017. ápr. 16. 22:07
 20/21 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólásoddal kérdező totál ellentétesen nyilatkozol a minta családról. Kérlek, vesd össze az utóbbit a zöld mezős irománnyoddal. 😁
2017. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!