Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a barátnőmet, ezért elhagyott. Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon összevesztünk egy apróság miatt,de ő nagyon forróvérű típus,ezért teljesen kikelt magából,ordítozni kezdett,erre lekevertem neki egyet,hogy leállítsa magát,ő pedig azt mondta,hogy ezt pofont sosem fogja megbocsátani,utána elment.

Már telefonon is hívtam,de már többször is kinyomta.

Szerintetek ez a kapcsolat vége lehet? Vagy nincs késő,hogy visszakapjam?



2017. ápr. 15. 10:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

Figyeljetek csak!!: Nem kellene a kérdezőt támadni most már oké? Megbánta, és ez a lényeg igen ronda, és férfiatlan lépés volt ez a részéről, de vezekel éppen eleget azzal, hogy elhagyta a barátnője. egyébként a nőt sem kell ma már nagyon félteni, mert ha akar tud ő is csúnya kárt tenni a fickóban ám viszont a nő is megérdemel ám néha egy atyai pofont, ha nem lehet leállítani tisztelet ez alól a kivételnek, de én csak max esetleg önvédelemből tenném. Az meg nem lehet elvárni, hogy mindig, és minden körülmények között a a pali/ fickó némán, vesztegen ülve tűrjön, mialatt esetleg a barátnője, vagy a neje nem csak kiabál, hisztizik felpofozza, hanem még majd fejszével agyonüti nagy késsel leszúrja, mert a nagysasszonynak valami nem tetszik?..Valamelyik meg azt írta, hogy kettétörné a karját..Na azt szívesen megnézném, hogy csak úgy megfogja az esetleges jó izomban lévő kart azt kettétöri szerintem az a kar őt előbb kettétörné.

Te meg kérdező!: Ne búslakodj annyit, mert annyi sok szép csaj vár még rád ne ragadj le ennél az egynél, ha nem működik a dolog. Viszont, ha lehet azért máskor tényleg ilyet ne csinálj a saját, és mások érdekében sem.!

2018. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!