Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Mi a helyes egy ilyem helyzetben?

Figyelt kérdés

Szoval,25 éves vagyok a barátommal(27 eves) 3 eves parkapcsolatunk vegere megromlott mimden koztunk,probaltam jelezni hogy ez nem megy s valtoztassunk de o folyton csak online jatekokat jatszott,elkezdtem en is azt a jatekot jatszani hatha felfigyel ujra ram s abbam a jatekban megismertem egy masik ferfit(39 eves,elvalt,gyerek nincs) eleinte csak baratok voltunk s elpanaszoltam neki hogy szeretnem ha vegre eszre venne s o probalt segiteni s hat a nagy segitseg kozben beleszerettem s neki se semmis az erzelme ahogy elmondta,ugy ereztem h akkor dontottem..elmondtam a baratomnak hogy nem mehet igy tovabb nemh nem komunikaltunk akkora mar de 3 honap alatt egyszer se szexeltunk pedig egy lakasban eltunk!O nem akart engedni,sirt konyorgott de en elhagytam s talalkoztam a masik ferfival akivel lefekudtunk-tole olyat kaptam amit a baratom a szexben soha nem tudott megadni,elveztem a szexet.Jol ereztuk magunkat s vele akartam lenni de az exbaratom anyja felhivott hogy a fia ott a korhazban,megakarta olni magat s enni se akar se semmit.Oda mentem s elmondtam

neki h ez reszemrol nem megy,meg le is fekudtem a masikkal s mar vege koztunk...de o azt mondta h ennek ellenere se tud gyulolni h ezt tettem s nem tud s nem is akar elfelejteni,az anyja konyorog hogy ne tegyek ilyent mert a fia megoli magat.Olyan ideges vagyok,nem tudom hogy ilyen esetben mi a helyes dontes,felek hogy hulyeseget csinal de nem tudom mar szeretni.A masik ferfi ha megtudna hogy talalkoztam vele mar reg kidobott volna,hazudni se akarok,ez olyan rosz



2017. ápr. 22. 21:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Először is szakíts a mostani csávóval,a másikkal meg lassíts a tempón.
2017. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!