Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy a lány, akivel járok, valójában fiú?

Figyelt kérdés

A szüleim már régóta meg szeretnék ismerni, akivel járok. Ők eléggé konzervatívak, és ezért azt hazudtam nekik, hogy egy lánnyal járok.

Már 7 hónapja együtt vagyunk a barátommal, és a szüleim már nagyon meg szeretnék ismerni a páromat. (Mivel azt hiszik, hogy lány.)

Tudom, hogy "búza" vagyok, de hozzá kell tennem azt is, hogy csak így tudok a társadalom hasznára válni, mivel ha lánnyal járnék, eléggé frusztrált lennék. (Már próbáltam.)

Egy művészeti suliba járok, ott már sokan tudják is, mi a helyzet.

20/F


2010. máj. 14. 15:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem mondd el nekik, addig ne is vidd oda a srácot, elég nagy törés lesz nekik amúgy is. Vagy öltözzön be lánynak...
2010. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne halogasd a dolgot, mondd el az igazat minél előbb... kapd el a megfelelő alkalmat, üljetek le és mondj el mindent. Durva lesz ez első hallásra a szüleidnek, de hidd el jobb az igazság. Lehetséges,hogy nem is fognak annyira meglepődni... talán sejtették eddig is, és szívük mélyén fel vannak készülve rá?!


Kívánom, hogy jól fogadják majd a szüleid, és, hogy ezentúl őszinte lehess előttük is!


18/L

2010. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

18/L-nek...


és WORLD PEACE! Köszönöm anyukámnak és...


19/f voltam.

2010. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!