Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy a lány, akivel járok, valójában fiú?

Figyelt kérdés

A szüleim már régóta meg szeretnék ismerni, akivel járok. Ők eléggé konzervatívak, és ezért azt hazudtam nekik, hogy egy lánnyal járok.

Már 7 hónapja együtt vagyunk a barátommal, és a szüleim már nagyon meg szeretnék ismerni a páromat. (Mivel azt hiszik, hogy lány.)

Tudom, hogy "búza" vagyok, de hozzá kell tennem azt is, hogy csak így tudok a társadalom hasznára válni, mivel ha lánnyal járnék, eléggé frusztrált lennék. (Már próbáltam.)

Egy művészeti suliba járok, ott már sokan tudják is, mi a helyzet.

20/F


2010. máj. 14. 15:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%
Hát szóhoz sem jutok.Bár az én szüleim is vallásosak és konzervatívak...a párommal minap arról beszéltünk-h ő nagyon utálja a melegeket de mégis túltenné magát,ha pl a gyerekéről kiderülne h meleg(még nincs gyerekünk!)...
2010. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Bárcsak ez egy valós társadalmi kép lenne, amit itt látok. Nagyon örülök, hogy értelmes, normális válaszok érkeztek eddig. És annak is örülök, hogy ennyire toleránsak vagytok. Tudom, hogy a másság sok embert komolyan zavar, mi több, gyűlölik a másságot, ezt el is fogadom.

Nagyon tartok tőle, hogy mi lesz, ha elmondom a szüleimnek.

2010. máj. 14. 16:01
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
én kitagadnálak, és nem azért, hogy bunkózzak...
2010. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom, ha apukád református lelkész, akkor van egy csomó testvéred. Szerintem mivel a többi "normális", jobban elfogadja, hogy van egy kis kakukktojás a családban. Egy szem gyereknél sokkal nagyobb csapás egy szülőnek.
2010. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
22%

A szüleidnek nem azt kell elmondani, hogy barátod van, hanem, hogy miért van barátod!

Azt meg, hogy csak "búza"-ként tudsz a társadalom hasznára válni, azt nem értem...

És mi lenne, ha leküzdenéd a frusztrációdat?

2010. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Egy frusztrált ember nem igazán tud a társadalom javára válni szerintem. És akkor frusztrált lennék, ha egy lánnyal kéne leélnem az életemet. Lehet nem szeretni, de ez így van. Próbáltam magamra erőltetni egy kapcsolatot egy lánnyal, és mindketten beláttuk, hogy ez nem megy. A frusztrációm csak abból fakadhat, hogy egy olyan álarcot húzok magamra, ami nem én vagyok. Tehát, hogy egy lánnyal járjak, számomra elképzelhetetlen.
2010. máj. 14. 16:50
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

16:09-es húzz el innen... nem hiszem hogy ciki az ha valaki meleg.. Lány vagyok,de nem ítélem el a melegeket.Van egy ismerősöm aki meleg,de ettől még nem fogom kitagadni a baráti körömből.Mindenkinek magán ügye.

Kérdező:Ne félj a szüleid véleményétől.Mint ahogy előttem is írták,vállald fel:)) Bár ezt így könnyű mondani,mert én is biztos paráznék ahogy magamat ismerem,de sok szerencsét:)

2010. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam hasonló helyzetben! :) Érdekes volt, csak az én apám nem református lelkész hanem egy konzervatív kommunista maradi ózdi ember. Teszem hozzá fehérvári vok. Szalvolt hasonló, előbb mondd el anyádnak h...te figyelj, meleg vagyok. Persze kertelj sokat, meg ez egy hosszasabb beszélgetés lesz, énis anyával kezdtem, és NAGYON féltem a helyzettől, de örülök h elmondtam neki. És igy h van barátod, ő meg végig melletted lesz. Főleg ha nem egy kisfiú.


én 19/F vagyok, barátom idősebb nálam kicsit, és sokat segitett mikor elmondtam otthon.

Ha gondolj egy privátot irhatsz.

2010. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy szakítottatok.
2010. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
13%
Ha, nem kamu kérdés, akkor azt tudom javasolni, hogy kösd fel magad minnél előbb te retkes ratyi búza.
2010. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!