Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom mindent megiger, semmit sem tart be es kezd elegem lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valamivel tobb, mint 1 eve vagyunk egyutt, oktober ota egyutt elunk, decemberben eljegyzett. O 33, en 29. Nekem o az elso komoly kapcsolatom, elso, akit igazan szeretek. Ma reggel osszekaptunk, most fordult meg eloszor a fejembe, hogy talan nem fog mukodni... Megigerte, hogy kedden orvoshoz megy, hogy kivizsgaltassa a tudejet (kolyokkora ota dohanyzik, emiatt csunyan kohog). Mikor rakerdeztem, hogy miert nem ment, ramformedt, hogy minek menhen, nincs semmi baja, amugy is hamarosan orvosi vizit. En megkerdeztem, hogy akkor miert igerte meg, ha esze agaban se volt?

Es ez nem az elso eset... Decemberben eskudozott egre-foldre, hogy januartol nem fog cigizni- ujev elso napjan kb delutan 3-ig tartott a "tobbe soha".

Mikor mi megismerkedtunk, egy kisebb vagyon banki adossaga volt (az elozo hazassaga tonkrement es az ex feleseg mindenet elvitte), azt igerte, januarig visszafizet mindent, de meg most is torleszt... Es meg sorolhatnam sok aprosaggal. Mar nem tudom, mit hihetek es mit nem, elbizonytalanodtam, nem tudom mit tegyek. Szeretem, tudom, hogy o is engem, ezeket leszamitva barmit megtesz ertem, sokszorondja, hogy ha en nem lennek vele, valoszinuleg o is csak egy emberroncs lenne... Vajon tulreagalom? Mit kellene tegyek, hogy valtozzon a helyzet?


2017. ápr. 27. 07:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Tarts előrehozott választást.
2017. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

"hogy akkor miert igerte meg, ha esze agaban se volt? " -

szerintem ez a kulcskérdés, a többi lényegtelen... mindegy mik az ígéretei, ha nem is gondolja komolyan. S aztán még förmed rád!


Egy megbízhatatlan, hisztis kölyök, akárhány éves is.

Így is egy emberroncs, morálisan biztosan.

Az esküvőn meg majd azt is megígéri, megfogadja, hogy jóban-rosszban.... szerinted????

2017. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%

Nehogy hozzámenj, amíg nem rendezi az anyagi dolgait, utána megnézheted magad.

Nagyon zűrös életed lehetett, ha egy ilyen férfi a legjobb opció az eddigiek közül. Te magad panaszkodsz rá, érzed, hogy valami nincs rendben.

Szerintem első körben beszélj vele, mégiscsak a jegyesed, akivel gondolom házasságot terveztek majd. Ha nem látsz változást, nem hinném, hogy folytatni kellene. Hallgass a megérzéseidre, és addig kezdj új életet, AMÍG nincs gyereketek...

2017. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Segíts neki törleszteni az adósságát, úgy minél hamarabb rendeződik a helyzete. Ha igazán szereted, akkor a rosszabbik részében is legyél a társa.
2017. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%
#14, romantikus... a pasi meg pont akkor fog lelépni - szerinted az az alak szereti a Kérdezőt?
2017. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!