Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem írt vissza órák óta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem írt vissza órák óta. Ráírhatok, hogy mi a gond?

Figyelt kérdés

2 hete ismerkedek egy pasival. Eddig minden rendben volt, 2 nagyon jó randink volt, minden nap beszélünk chaten. Erre most lassan fél napja nem ír vissza, pedig elérhető sokszor. Várjam meg, míg ír, vagy kérdezzem meg, hogy mi a gond?

21L



2017. ápr. 30. 20:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
67%
"Feltéve, hogy semmi dolgom"
2017. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%

"feltéve, hogy semmi dolgom"


Lehet épp a kocsiját szereli, darabban van mindennel,

haverját hívogatja, mert a motor nem akar visszamenni

a kaszniba.... Szerinted akkor az az első, hogy né-

zegesse, ki mit írt neki? Vannak emberek, akiknél előbb

van a megkezdett munka befejezése, mint a kütyük nyom-

kodása :)


De ez is csak elmélet.

2017. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%

Hát ha valaki egész nap otthon van, és feltéve, hogy semmi dolga, az már rég rossz, legyen az nő vagy férfi.


33F

2017. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is volt olyan ismerkedőpartnerem (valójában mind olyan volt), aki azt gondolta, hogy nekem az az egyedüli dolgom, hogy várjak az ő üzenetükre, azonnal válaszoljak, és folytassunk vidám csevegéseket - mondjuk akkor, mikor nekik kedvük tartotta. Én meg vezetem a háztartást, dolgozom, magammal is törődöm néha, szóval nem tekintem első számú feladatomnak, hogy férfiakkal cseteljek egyfeszt. Aztán szerencsére találtam egy angyali férfit, aki ugyan néha húzza a száját, amiért viszonylag kevés időt töltünk együtt, de se nem zaklat, se nem kérdezi meg óránként, hogy élek-e még, ha épp nem vagyunk együtt. Én is jobban szeretem a találkozás adta lehetőséget a beszélgetésre, egymás társaságának élvezésére. Egyszerűen nem lehet annyira érdekes két ember, hogy állandóan és egész nap tudjon beszélgetni. Ha csak arról nem, hogy bejelentik, mit csinálnak éppen. Annak meg nem sok értelmét látom. Ha neked egész nap nincs semmi dolgod, akkor érthető, hogy uncsi a csevegőpartnered nélkül, de az emberek általában más is csinálnak csetelésen kívül.
2017. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, legyél már nő! Hányszor írtál már rá, és nem ír vissza? Ha 2x akkor legyél erős és hanyagold! 1x lehet véletlen, de 2x már nem az!
2017. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Na igen, itt mindenki azt írta, hogy “jaj hagyjad, biztos csak dolga van”, de nem az volt, hanem kiderült, hogy nemis akart kapcsolatot, csak szexelni :D Azóta már bőven megtanultam - ha egy pasit érdeklek, jelentkezik. Ha nem érdeklem, nem jelentkezik. Ennyire egyszerű az egész.
2017. dec. 8. 12:46
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de én nem ezt írtam (azt írtam legyél nő és ne várj egy olyan kocsira ami elmegy melletted és nem vesz fel!) Ha egy pasinak bejössz azt tudatja veled. Ha nem, akkor jön a szürkeszamáraködben effekt. Vagy mai divatos szóval élve a ghosting, de ugyanazt jelenti.
2018. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!