Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem írt vissza órák óta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem írt vissza órák óta. Ráírhatok, hogy mi a gond?

Figyelt kérdés

2 hete ismerkedek egy pasival. Eddig minden rendben volt, 2 nagyon jó randink volt, minden nap beszélünk chaten. Erre most lassan fél napja nem ír vissza, pedig elérhető sokszor. Várjam meg, míg ír, vagy kérdezzem meg, hogy mi a gond?

21L



2017. ápr. 30. 20:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
67%
Mentőt kellene kihívnod a házukhoz, talán haldoklik. Bár már 2 óra eltelt, jobb lesz, ha halottaskocsit küldesz.
2017. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%

Hallgass arra, amit a #7 és #9 válasz írója gépelt.


31F

2017. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
34%
Lehet már talált már valakit.
2017. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
#11 nyilván nem azon aggódok, hogy valami történt vele, hisz akkor nem lenne gyakran elérhető sem chaten :D Hanem, hogy mondjuk már leszar vagy talált valaki mást, de persze ezen nem változtatna, ha ráírnék, szóval hagyom :D
2017. ápr. 30. 21:45
 15/27 anonim ***** válasza:
82%

Ez emberfüggő.


Facebookot nem szeretem, viszont összeismerkedtem egy nővel,

akivel ott szoktunk beszélni. Gépem 0-24h online, mindig

nyitva a böngésző, de ugye hihető, hogy nem vagyok ébren

24/7 :)

Telefon, ahányszor kinyitják, esélyes, hogyha be van ál-

lítva a facebook chat, az be fog jelentkezni. Viber még

félreérthetőbben jelzi ezt. Még akkor is, ha csak az órát

nézi meg, vagy épp hívják.

Millió olyan körülmény van, amikor közelében sincs az

ember a helyzetnek, és téves következtetéseket lehet

levonni.


Szóval várj türelmesen, majd ír, ha akar.

2017. máj. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%

#13-as voltam, miért kell lepontozni, hogy azt mondtam, "Lehet már talált valaki mást". De most őszintén?

Az élet nem egy mézes-mázas valami, hogy mindig happy end a vége.

Legtöbb pasi is úgy ismerkedik mint a nők; nem egyel.

Sőt még sokszor találkozásoknál se csak egyel teszi.

2017. máj. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
59%

#16 mert csakis olyan választ írhatsz, amilyet a többség hallani szeretne.


De speciel te olyat írtál, ami a kérdezőben is megfordult már kirábban, te pedig mindenféle háttérinformáció nélkül akarod benne erősíteni a gyanut.


Más kérdés, hogy miért minket kérdez, mikor nem ismerjük sem őt, sem a másik felet.

2017. máj. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
59%

Nekem van, hogy 1-2 napig nem írnak vissza. És még sem parázok.


Nem hagytok egymásnak elég teret.

"minden nap beszélünk chaten" -> Minek? Kapcsolatot tartani, megismerni a másikat élőben, személyesen kell, nem chit-chatelve, pötyörészve.


Ha 5-6 nap után sem ír, na akkor kezdhetsz aggódni. Addig felesleges. De akkor sem aggódnék, hiszen bőven van hal a tengerben.


33F

2017. máj. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
70%
Kislány, ez a FELNÖTT párkapcsolatok!
2017. máj. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
És a felnőtt párkapcsolatok arról szólnak, hogy ha valaki érdekel, azt néha leszarom? :D Mert, ha én egész nap csak otthon vagyok, akkor legszívesebben egész nap azzal írogatnék, aki érdekel(feltéve, hogy semmi dolgom). Akkor, ezek szerint nem vagyok elég felnőtt?
2017. máj. 1. 09:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!