Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves nő vagyok, alapjáraton is kicsit érzékenyebb az átlagnál, ezzel a párom is tisztában van..

Szerintetek az mennyire fér bele egy kapcsolatba, ha észre veszitek, hogy a párotok kedvelgeti az exe fényképeit és fordítva is? Engem zavar, főleg, hogy a legutóbb a nő kockás hasáról készült képet kedvelte, ami már csak azért is rosszul esett, mert az enyém közel sem olyan. Volt, hogy egy másik exe nevén szólított, megdícsér előttem más nőket, elmeséli hogyan szokta megnézni őket és még sorolhatnám. Azt mondja túl érzékeny vagyok.

De valóban, vagy az ilyesmi a többséget is zavarná?


2017. máj. 2. 20:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én ebbe a Facebook lájkolgatós csatába nem mennék bele semmiképp sem! Elég gyerekes és megalázó tud lenni.


Arra nem gondoltál, hogy az exe kisit kompenzálni akar valamit a szelfijeivel? A sok ilyen jellegű szelfi az esetek 99,9%-ban a "hé, itt vagyok, imádjatok engem, mert különben egy senkinek érzem magam" üzenetet hordozza magában.

Mennyivel jobb érzés, hogy te úgymond ilyen visszaigazolásra nem vágysz, nem? :)

Az meg, hogy ő neki kockás a hasa, hadd legyen, nagyon kevés férfinek jön be ténylegesen (inkább a jó fenék-mell, kevés szereti a rezgő csontú kislányokat).


Engem inkább az zavar, hogy ő kicsit pofátlanul viselkedik veled és inkább azon aggódnék, hogy nem hajszol-e bele téged valami nem akart fogyókúra harcba, mert azt hiszed, hogy "gáz vagy", holott semmi baj nincs veled!

2017. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Olvasom a kérdéseket és a válaszokat, és nekem csak az jut eszembe, hogy komolyan a felnőtt párkapcsolatok témakört nézem, felelős felnőtt emberek kérdéseivel, és felelős felnőtt emberek válaszaival?
2017. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Régen barátom is likeolgatta az exének a képeit, én megmondtam neki hogy ha lehet akkor ne csinálja mert engem zavar. Azután volt azért lelkiismeret furdalásom hogy hogy kérhetek tőle ilyet, de aztán kiderült hogy a csaj írogat neki, barátom meg nem mondta el, mert azt gondolta hogy ez még jobban zavarna engem. Hát zavart is mint állat, akkor megmondtam neki hogy szakítson meg vele minden kapcsolatot, mert jogosan vagyok féltékeny, és még mindig így gondolom. Még hogy ha szépen váltak volna el, akkor megérteném, de hát nem így történt... az meg hogy a barátod más lányokról mesél, hallod szerintem sürgősen beszélgess el vele.
2017. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

12


hagyad mar it alig felelos valamiert csak onbizalomhiany meg buntudat csinallas van azt hagya mar beken magat enyit nem tud tulgondolja zt nem erti h depresszios

2017. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65 %os te amúgy normális vagy? Csak mert szerintem tutira kattos vagy.
2017. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
hat figyej en magamat normalisnak tartom csak szaroka diszelkxiamra!
2017. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!