Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A parommal 5 eve vagyunk egyutt. Egy 27 eves leszek, o 28. Hol is kezdjem... sehol sem egyezunk :D Se az agyban, se eletvitelileg, se felfogasilag. O 4 fal kozt szeret ulni, jatszani, elvan a kis vilagaban. Ho vegere elfogy a penze es ha en nem veszek neki energiaital es cigit, akkor veszekszik velem, hogy sajnalom ra a penzt. En sporolok, o nem. Ugyanannyit keresunk. Na a lenyeg, hogy ugy erzem, elvagyunk egymas mellett, persze ugy, hogy probalunk nem beszolni a masiknak. Ezt a kapcsolatot ugy kepzeljetek el, hogy van egy par es jo, hogy ott lakik veled valaki, akivel egyutt aludhatsz, hozzabujhatsz es megpuszilgatod es szeretheted. De ennyi. Nincs jovokep, nincsenek kozos programok, se semmi. Viszont nem csal meg. Es en ezt nagy szonak tartom. A mai emberek haaat... hajlamosak felrekacsintani. Szoval en probalok szetmenni, de amiket hallok a mai parkapcsolatokrol... lehet a mienk meg jo is :D Nem ut, nem csal meg es eleldegelunk, mint mami es papi az oregotthonban :D Ti lepnetek? Annyira megszenvedem a szakitasokat, mert en mindenkit csaladtagnak tekinttem, akivel volt kapcsolatom... az elozovel is, ha talalkozunk az utcan, en koszonok, o pedig nem. Pedig egykor nagy volt a szerelem ott is, mint itt is... aztan... ez lett belole. Meg egyszer eljatszani... fuhh... nagyon megszenvednem. Ti mit tanacsoltok? Azert elmegy ez a kapcsokat mai viszonylatokban vagy jobb lesz nekem egyedul? :)

2017. máj. 3. 23:24
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Kedves Koltono! Amiket irtam fentebb, azt mindenkinek usztve szegeztem. Nem csak 1-1 emberre kivetitve, tehat a Te kommentedet is figyelembe vettem. Egyebkent voltak szunetek, legutobb egy hetes szunet volt, wn sirdogaltam, o ment bulizni. De ahogy teltek a napok, egyre kevesebbet sirtam. Mondjuk lefoglaltam magam munkaval is es a hobbimmal, na meg elmentunk a csaladdal kirandulni :) Szoval jobb volt. Csak ahogy visszatertem az alberletbe, o kezdemenyezett es mondta, hogy maradjak...
2017. máj. 5. 10:36
 22/27 anonim ***** válasza:

Hát az úgy évi ötven, ha nem számolsz bele egy csomó dolgot. De nem akarlak lebeszélni csak ne meglepetés legyen, vagy csak azt vedd észre, hogy kevesebb pénz van.


Ha egy helyen dolgoztok az még kemény lehet ám..

2017. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Költőnő? ***** válasza:
Nem kell külön nekem név szerint reagálni, de mondjuk ez se arról szól, amit én felvetettem, vagy nem értetted azt.
2017. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

En nem ertem... komolyan... nem autorol szol a kerdes... es nem tudom miert nem lehet felfogni, hogy van ra keret es tapasztalat boven. Semmilyen meglepetes nincs, szamolni en is tudok... Nem esek neki ugy, mint majom a farkanak. Ezen kivul pedig amikor plusz keretem lesz ra, lecserelem jobb autora. Ennyi. Lehet te csak ugy beleszoktal loholni esz nelkul ilyen dolgokba, de en felfogom ennek az erteket es tudom a hataraimat. Ezert veszek x kategorias autot, a lehetosegeimhez merten. Remelem elegge meggyoztelek arrol, hogy belefer az eletembe egy auto, de ha nem, akkor mar nem erdekel a tema :D

Kedves Koltono! Lehet nagy vonalakban atfutottam az irast, mivel naponta egyszer-ketszer jovok ide fel, gyorsan atolvasom, ami kell, valaszolok es megyek dolgomra. Lehet elsiklottam egy fontos dolog mellett, amit eszre kellett volna vennem. Visszaolvasva nem volt olyan dolog, ami lenyeges lett volna szamomra oly modon, hogy kulon tegyek ra megjegyzest. Vannak feltevesek, amikben "lehet valami".

2017. máj. 6. 06:46
 25/27 A kérdező kommentje:
Ha netan az onismereti lepesre lett gondolva: volt mar szakitas, nem egyszer. Volt, hogy egy hetre, ket hetre... jo volt egyedul is. Csak hianyzik egy tars. Remelem igy mar megfelel :)
2017. máj. 6. 06:51
 26/27 anonim ***** válasza:
Azért a párodnak sem lehet könnyű :D
2017. máj. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Hat ha valamit haromszor leirok es mint egy kisgyereknek, a szajaba kell ragni egy dolgot, akkor igen, kiakadok :) Egy "felnott" ember fogja mar fel azt, amit ide leirnak neki es ne ertetlenkedjen :)
2017. máj. 6. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!