Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A parommal 5 eve vagyunk egyutt. Egy 27 eves leszek, o 28. Hol is kezdjem... sehol sem egyezunk :D Se az agyban, se eletvitelileg, se felfogasilag. O 4 fal kozt szeret ulni, jatszani, elvan a kis vilagaban. Ho vegere elfogy a penze es ha en nem veszek neki energiaital es cigit, akkor veszekszik velem, hogy sajnalom ra a penzt. En sporolok, o nem. Ugyanannyit keresunk. Na a lenyeg, hogy ugy erzem, elvagyunk egymas mellett, persze ugy, hogy probalunk nem beszolni a masiknak. Ezt a kapcsolatot ugy kepzeljetek el, hogy van egy par es jo, hogy ott lakik veled valaki, akivel egyutt aludhatsz, hozzabujhatsz es megpuszilgatod es szeretheted. De ennyi. Nincs jovokep, nincsenek kozos programok, se semmi. Viszont nem csal meg. Es en ezt nagy szonak tartom. A mai emberek haaat... hajlamosak felrekacsintani. Szoval en probalok szetmenni, de amiket hallok a mai parkapcsolatokrol... lehet a mienk meg jo is :D Nem ut, nem csal meg es eleldegelunk, mint mami es papi az oregotthonban :D Ti lepnetek? Annyira megszenvedem a szakitasokat, mert en mindenkit csaladtagnak tekinttem, akivel volt kapcsolatom... az elozovel is, ha talalkozunk az utcan, en koszonok, o pedig nem. Pedig egykor nagy volt a szerelem ott is, mint itt is... aztan... ez lett belole. Meg egyszer eljatszani... fuhh... nagyon megszenvednem. Ti mit tanacsoltok? Azert elmegy ez a kapcsokat mai viszonylatokban vagy jobb lesz nekem egyedul? :)

2017. máj. 3. 23:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Amúgy cigivel kapcsolatban, meg amikre elkúrja a pénzt rászoktathatnád, hogy éves szinten számoljon. Akkor jönnek ki jól a költségek és látszik, hogy mekkora életminőség javulás lenne egy kis változtatás a minden napokban. Kajára odafigyeléssel is simán összejöhet nyaralás.
2017. máj. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Hogy tudtatok 5 évig együtt lenni? Én másfél év után léptem ki egy ilyen kapcsolatból. Bátorság! Fel fog őrölni lassan. Én kezdtem depressziós lenni, a környezetem is látta rajtam, a munkámra is kihatott. Nekem is hasonló gondolatok jártak a fejemben, hogy legálabb nem üt meg, és elvagyunk egymás mellett. És hogy mi van, ha rosszabbat fogok ki utána. De nem! Ennél még az egyedül lét is jobb. Ha egyedül nem boldogulsz, kapcsolatban sem fogsz.
2017. máj. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Hmmmm, irjam fel a 'kiemelkedo tulajdonsagok'-listara azt, hogy nem utom meg es nem csalom meg a parom?

Ha lenne.


Azert a te jovokepedrol is sokat elmond, hogy 5 ev utan is csak pedzegeted a gondolatot, hogy ez igy nem jo. Vagy miota all fenn ez az allapot?

2017. máj. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

A szavakból azt olvasom hogy nem vagy boldog :( de beszélj vele hogy valtozon meg , legyen olyan mint régen. Megertem a gondolataidat a mai világban hűséges férfi ill no ritka mint a fehér holló :)

Dobd föl a kapcsolatotokat legyel olyan mint régen, csinálj olyan dolgokat hogy ő rad figyeljen és az összes többi dolgot hanyagolja el és te legy a középpontban. Figyelj arra amit szeret és ha rákap a horogra mond hogy maradjon ilyen, mert neked ez kell.

Én férfi vagyok és tudom hogy ha egy nőt szeretünk & kívánunk akkor tudunk változni.

Rem sikerül. :)

2017. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Költőnő? ***** válasza:
100%

Nem tudom, ko nyomon járok-e, de bennem a kérdést olvasva olyan érzés merült fel, hogy nem tiszteled és nem szereted magad.

Nem tiszteled annyira, hogy elhidd; hat neked egy tisztességes férfi az óriás tohonya gyerekmalac helyett.

Nem szereted magad eléggé, hogy önállóan, akár egyedül is (nem magányosan!) el tud lenni.

Ezek helyett inkább nevelgetsz egy kölyökmalacot, mert nem akarsz egyedül lenni vagy egy megalázó kapcsolatban.

Pedig ez is az.

Azért tedd fel magadnak a kérdést, hogy tényleg csak az a két opció van, hogy ülsz egy lavór langyos pisiben, vagy egy patkánnyal.

Én nem hinném, hogy emberként csak ez a kettő lenne. Állatként, ösztönök szintjén talán.

Ha szted csak ez a két út van; ideje lenne önvizsgálatot tartani.

Mi lenne, ha kicsit egyedül lennél és ismerkednél a valódi önmagaddal?

Persze dönthetsz úgy is, hogy nem teszed.

2017. máj. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Költőnő? ***** válasza:

Jó nyomon, jár neked*

Sry

2017. máj. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Az auto koltsegein ne akadjunk fent, mar van egy auto, amit fenntartunk. Ez az auto csak az enyem lesz, az pedig csak az ove. Es eves szinten ha minden klappol kb. 50E Ft-ot visz el plusz benzin.

5 ev alatt sokat kommunikaltunk. Nem vagyok azaz ember, aki hamar feladja. Volt egy idoszakom, amikor elhanyagoltam magam mellette es igenytelenebb lettem (hajat mindig lofarokban hordtam, nem hasznaltam semmilyen kencet es mindig farmerba jartam es valami egyszeru poloba es nem talalkoztam a barataimmal, mintha egy zombi lettem volna). Azelott is mindig azert jobban kicsiptem magam es utana is. Nem hordok egy tonna sminket es nem oltozok r!bancosan, csak azert eszreveheto a kulonbseg :) Mondjuk az a korszak volt a legbekesebb. Mindent rahagytam es en is mindig nullara jottem ki anyagilag. De szerencsere felebredtem es megint visszatertem. Nyilvan nem csak ide irtam ki a problemat, hanem vele is megprobaltam tobbszor is megbeszelni es termeszetesen nem ilyen feluletesen. A cigirol annyit, hogy kiszamoltam neki, hogy eves szinten mennyit visz el es az energiaital, edesseg, kola. Nem mondom, hogy ne wgyunk edesseget es neha ne vegyubk kolat, de ilyen mennyisegben... a lenyeg, hogy ki lett szamolva es az sem erdekli. "Neki ez jar es kell". Felre ne ertsetek, nem erdekelne, ha cigizne, ha megtehetne... mondjuk igen, zavar, mert en nem cigizek es szamonra nagyon budos... de nem szolnek erte, max. annyit, hogy csokkentse a mennyiseget. Regebben leszokott a cigirol es nagy morgasok aran elmentunk kirandulni, strandolni, de ott is vitatkoztunk neha. De visszaszokott a cigire es most mar vegkepp nem megyunk sehova. Es sok penzt kidob az ablakon. Sokat feltekenykedik es a munkatarsaimmal is bunkozik, ha megdicsernek. Ez ilyen... :)

2017. máj. 4. 09:37
 18/27 anonim ***** válasza:

Ezt aa kérdést mintha en irtam volna! Pont ugyanez a szitu nálunk is.. csak mi abban a fázisban vagyunk, hogy közös kassza ezért ho végére üres(pedig elotte tudtam spórolni es sose volt ilyen gondom)


De minden leiras passzol. Es en is tanacstalan vagyok.... ha van kedved priviben panaszkodhatunk...lehet ketten hasonló szitut konnyebben megoldunk

2017. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
En penzt nem adok ki a kezeim kozul csak ufy... kozos kassza nalunk kizart, hulye lennek :D Rendben, beszelhetunk :)
2017. máj. 4. 22:36
 20/27 Költőnő? ***** válasza:
Örülök, hogy ennyi reakciót kapok a részedről a felvetésemre.
2017. máj. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!