Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarja hogy szülinapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja hogy szülinapján találkozzunk. Ez normális?

Figyelt kérdés
Barátomnak most lesz a születésnapja, de nem akar velem aznap találkozni. Ok, délután dolgozik, este viszont a haverjaival lesz. Azt mondja mi találkozzunk másnap. Nekem ez nagyon rosszul esik, erőszakoskodni meg nem akarok. Tavaly is külön voltunk, de akkor még elég friss volt a kapcsolatunk. Szerintetek ez így normális? Én ha elmennék valahova barátnőimmel, hívnám őt is. De lehet máshol ez így van, hogy akkor csak a közeli azonosnemű barátok. Szerintetek?
2017. máj. 5. 14:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem akarna rám 5 percet se rászánni,ez válóók lenne.
2017. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
79%

#10 (meg #19)

A 18-asra miért nem reagáltál?

Erre várnám én is az okfejtést...

2017. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%
19# Mibol gondolod, hogy nem akarok dugni mas sracokkal? Azert nem csinalom, mert parom van, ettol fuggetlenul ugyanugy vonzonak tartom azt, akit szinglikent is annak tartanek, es ugyanugy fantazialok roluk neha, ahogy te ferfikent neha mas nokrol a baratnod mellett. Es szerintem a vilagon ez az egyetlen olyan tema, amirol nem illik a parunk elott beszelni, de ezzel ki is fujt a kerulendo temak a tarsasagban. Ezen kivul kb akarmirol kotetlenul tudunk beszelgetni es en a masik lany valaszoloval ellentetben zavarba se jovok semmilyen bizarr tematol. Szerintem a ki kit dugna meg temat meg a haverok ki tudjak vesezni egymas kozott mas alkalmakkor is :D (De egyebkent elarulom, es biztos forrasbol tudom, a paromnak es a legjobb haverjanak sem ez a kedvenc temaja, szoval erosen ketlem, hogy nagyon zavarna oket, hogy nem tudnak errol dumalni.)
2017. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
32%

Egy férfinek (és nőnek is) kellenek azok az időtöltések, amikor a párjuk nincs velük.


Persze lehet együtt elmenni szórakozni, de attól, hogy együtt van egy pár, esetleg házasok kellenek a külön programok.


Nem kell állandóan egymáson lógni.


Na és, ha a szülinapját a haverokkal tölti, este hazamegy hozzád tinik esetében másnap találkoztok...


Adjátok meg egymásnak a teret...


Miért kell ilyen apróságokon kiakadni?

2017. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
13%

Pedig 19-nek igaza van. Más. Vagy hozza mindenki a nőjét, vagy senki se hozza. Lehet, hogy nem zavar, nem sértődsz meg (ami egyébként nem így szokott lenni), viszont egy baráti összeröffenésen a barátok egymással foglalkoznak, te pedig vagy beilleszkedsz pár perc alatt, vagy kívülállóként csacsogsz bele a dolgokba, hogy figyelmet vívj ki. Vagy duplarandiztunk a barátokkal egyesével, vagy vegyes buli volt. Minden egyes alkalommal mikor 1-2 leányzó volt csak, feszült volt a légkör, vagy ment a virnyogás, hogy lelépnének. A barátod a születésnapját meg had rendezze már úgy, ahogy szeretné. Olyan mint a nőnap, vagy a te szülinapod. Igaz, hogy adott a lehetőség, hogy mások s.ggét nyald aznap, de általában nem ez van, mert az a nap a te születés/napod. El kell fogadni. Ennyi rugalmasság megengedett egy két éves párkapcsolatban úgy gondolom.

30/f

2017. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Egyetlen témánál éreztem magam kissé kínban anno, akkor is főleg azért mert még többé-kevésbé ismert személy is volt a két másik hapsi...


Mostani barátom barátja is mondott nekem durva dolgokat (nőkkel kapcsolatban) amit az ember bizony még a legjobb barátjának is félve vallana be, de azon nem akadtam ki, inkább megköszöntem a bizalmát. Szóval tudja jól milyen vagyok. Azt pedig elég valószínűnek tartom hogy nem azt beszélik ki hogy ki melyik csaj húzná meg, pontosabban biztos hogy nem erről szól az egész este.


Ja és a saját szülinapom én se szeretem, pont ezért csak a lehető legszűkebben tartjuk, barátnőimmel is a több mint 10 év alatt egyszer se tartottuk, pedig 2 héten belül születtünk mindannyian...

2017. máj. 5. 17:47
 27/30 anonim ***** válasza:
24# ilyen hozzáállással neked sem lesz komoly kapcsolatod. Nem azzal van a gond, hogy kanbuli is kell néha, nem is azzal, hogy oda csajok nem mennek. De mindegy, aki nem akarja megérteni az nem érti meg. Így is lehet, csak akkor nem kell csodálkozni ha erre senki nem vevő hosszú távon.
2017. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

#27


12 éve házas vagyok... szerintem értem a komoly kapcsolat lényegét... de azért, kérlek mesélj még nekem a tapasztalataidról!


Köszönöm!

2017. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
38%

Kedves Kérdező!


Az ő szülinapja, amit szerintem, szeretne a fiúkkal és veled is megünnepelni.


A fiús "kanmurikra" nőként is megértem, miért lenne kényelmetlen barátnőt vinni (főleg, ha a többiek sem "viszik az övéket".)

Ez kb ugyanaz a helyzet, mint amikor mi a csajokkal elmegyünk vásárolni és pletykálva ruhát próbálunk. De, ha egy fiú is ott van, akkor már más a hangulat.

"Kanmurira" nem igazán szokás barátnőt vinni.


Az meg, hogy veled lesz másnap ( ez az utolsó vagy a fontossági sorrendjében sztem butaság) velük "aznap".....

Sokévnyi tapasztalatom alapján, a fiúk érzelmileg "butábbak" ezen a téren. Nekik az esetek 99%-ban nem esik le, hogy nekünk az "aznap" és a "másnap" közt különbség van :)

Az ilyenen nem szabad fennakadni, amennyiben nem MINDIG te vagy az utolsó mindenben.


Azt értem, hogy neked ez rosszul esik most, de az ő szülinapja, hadd ünnepelje úgy, ahogy szeretné. :)


Ha nagyon-nagyon szeretnél találkozni vele aznap, akkor azért vesd fel, hogy te is elmész bulizni a csajokkal aznap, és később majd a két csapat koccol valahol. Így jut is, marad is.. nem lesz "ciki" az egyedüli lánynak lenni :)

Ú

2017. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
58%

Én megértem, hogy rosszul esik, eléggé úgy jön le, hogy nem vagy neki fontos.

A haverjaira szán időt, velük megünnepli, veled nem.

Pedig gondolom csinálnál neki tortát vagy ajándékot adnál neki, ugynaúgy ünnepelnél vele, csak ő nem kíváncsi rád aznap, csak a haverokra.

Ez így elég gáz, de nem vonnék le belőle következtetéseket.Attól függ, hogy az év többi napján milyen?

Előrébb helyezi a haveri bulikat a veled való találkozásnál? Ha pl megbeszélitek,hogy együtt lesztek, de a haverjai kitaláják, hogy menjenek inni, akkor lemondaná a veled megbeszélt programot miattuk ? Mennyire helyezi őket előtérbe?

2017. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!