Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarja hogy szülinapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja hogy szülinapján találkozzunk. Ez normális?

Figyelt kérdés
Barátomnak most lesz a születésnapja, de nem akar velem aznap találkozni. Ok, délután dolgozik, este viszont a haverjaival lesz. Azt mondja mi találkozzunk másnap. Nekem ez nagyon rosszul esik, erőszakoskodni meg nem akarok. Tavaly is külön voltunk, de akkor még elég friss volt a kapcsolatunk. Szerintetek ez így normális? Én ha elmennék valahova barátnőimmel, hívnám őt is. De lehet máshol ez így van, hogy akkor csak a közeli azonosnemű barátok. Szerintetek?
2017. máj. 5. 14:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

Meg a másik, hogy "hívni a párunkat a barátainkhoz".


Egy férfi számára nem is tudom melyik a szarabb: Ha ott van egy fiú társaságban egy darab barátnő, vagy ha a barátnője meghívja őt egy lány társaságba (vagy ilyen köcsög fiú barátokkal teli lánytársaságba)? Tényleg nem tudom melyik a szarabb így hirtelen.


Ha a barátnődet hívod meg fiú társaságba, akkor mindig az van hogy vele kell foglalkozni, meg nem is lehet olyan nyíltan beszélni, mintha ő nem lenne ott. Egyszer egy lány amiatt megsértődött, hogy nem mellé ültem vissza, mert hagyni akartam hogy ő is dumáljon a barátaimmal, míg én is dumálok a sajátjaimmal.


Ugyanúgy, kva szar és kva unalmas amikor meghívnak egy full lány társaságba vagy egy társaságba, ahol ilyen nyalizós, lúzer, béta fiú barátok vannak. Mivel nem akarom megdugni a barátnőm barátnőit, ezért nem is töröm magam hogy bevágódjak, a fiú barátok meg általában töketlenek mint az állat és nincs is velük közös téma. (Nem, nekem sincsenek pl lány barátaim)

2017. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
59%

Ő a barátod, pasid... bármi csak nem a párod.

Ne erőszakoskodj, hatása nem lesz, és hát minek is?

2017. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
21%

Én ezen nem akadnék ki...


Én is szerveztem már neki kanmurit a szülinapjára, mi meg nyugiban másnap ünnepeltünk, így miénk volt az egész nap...


Mire másnap felébredt én megfőztem az ünnepi ebédet, megebédeltünk, szexeltünk, közös zuhany, aztán elmentünk egy cukrászdába, desszertre.


Hazaérve, meg még kapott egy kis ráadást...


Nem kell ahhoz ragaszkodni, hogy pont azon a napon kell együtt ünnepelni, ha úgy jön ki a lépés...

2017. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
78%
61% Nem sok lanynak lesz veled normalis, boldog kapcsolat :D
2017. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

14:

Xdédédédédéd

dédédédédédédéddé

Haha. Na ez jó volt, kinevettük magunkat. Egy büdös mondatot írsz le és erre várod hogy reagáljak? Azt kellett volna írnod folytatásként, hogy "...,mert..."


Miért? A leghosszabb kapcsolatom 2,5 éves volt. Falinaptárra ki volt írva ilyen évforduló, szülinap meg ilyenek, a húgomat megkérdeztem hogy mit vegyek a barátnőmnek az övére, stb. De engem akkor is a sajátom nem érdekel. Ez miért baj? És kifejezetten azt szeretem ha az nagy ceremónia nélkül megy le, felhajtás nélkül.


Lány barátaim ahogy írtam, nincsenek. Két férfi ezerszer jobban meg tudja érteni egymást, mint bármelyik nő. Egy lányt vagy megdugni akarok, vagy nem akarok tőle semmi haverságot-barátságot. (De rövid távon jól elbeszélgetek velük maximum).


Azt meg már tizenévesen megtapasztaltam, hogy milyen szar, amikor egy fiú társaságba valamelyik srác elhozza a barátnőjét is. Ne mondd már hogy te ilyet nem éltél át. Egyszerűen teljesen megváltoztatja a csoportdinamikát, a srác a csajára figyel, nem lehet olyan szabadon beszélni, stb. Írj választ, ha eltérő a véleményed. Ne egy mondatot.

2017. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

61%, vegyél be egy nyugtatót, vagy Menj el futni!


Én nem vagyok az a kényes cica aki előtt nem lehet beszélni, meg akit végig pátyolgatni kell. Tőlem bármiről beszélhetnek, nem jövök zavarba, nem sértődök meg. Igen, volt már hogy csajokról beszéltek előttem a pasik, sőt volt hogy arról hogy kinek hogyan, mikor és miért volt a körülmetélése... Mondjuk ott marha kínosan éreztem magam, de ezt igyekeztem leplezni.


Szóval nem kell mindenkinek leharapni a fejét, az régen rossz ha a barátoddal/barátnőddel és a barátaiddal nem lehet közös a program. De itt nem erről van szó.

2017. máj. 5. 16:55
 17/30 anonim ***** válasza:
79%

En irtam, hogy megyek a parommal rendszeresen haverokkal egyutt. Sosincs feszenges vagy temakerules, akarmi szoba kerul, max nyilvan azt nem ecseteli a parom komolyan, hogy kiket dugna meg, de ezen kivul barmi.

De egyebkent a haverja exe pl olyan volt, hogy a haver mellette nem tudott felszabadulni, ha jelen volt a lany is, mondjuk az a lany rendszeresen ra is szolt, hogy viselkedjen mar. De alapbol nalunk olyan a tarsasag, hogy emberek vagyunk, nem fiuk es lanyok, hogy ne lehessen valahogy viselkedni, ha nem mindenki himnemu. Amelyik lanynak ez nem jon be, az altalaban lekopik es nem jar el velunk. De eleve nemi alkohol utan mar ha akarna barki kontrollalni a felmerulo temakat, ugyse tudja, ha iszunk, tok mindegy ki van jelen, felszabadult lesz a hangulat.

Szoval a buta altalanositasod a zavaro. Meg nalunk a fiuk se megdugni akarnak minden lanyt akivel szoba allnak, ahogy en sem csak olyan fiukkal allok szoba akikkel lefekudnek :D (nem kell azzal jonni, hogy jajjjj de a fiuk masok) Mi furcsa modon tudjuk sima emberi lenynek kezelni egymast.

2017. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
93%
10# aki leszarja a szülinapját az nem tart kanbulit pont aznap. Hagyjuk már ezt....
2017. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

16:

Komolyan?


A barátod, ha nem lennél ott, azt mondaná a barátainak:

"Fú srácok, ma egy gyönyörű szőke elképesztően szemezett velem a metrón. Nem sokon múlott hogy ne menjek oda hozzá, de aztán eszembe jutott a barátnőm."

Ha ugyanezt úgy mondaná, hogy te is ott vagy, akkor nem sértődnél meg? :D


"marha kínosan éreztem magam"

Ezt mondom. Ha így érezted magad, akkor minek veszel részt ilyenekben. Hagyd csak hogy a barátod a fiú barátaival legyen, akiket még előttedről ismer, ahogy ő is nyugodtan hagyja, hogy neked csajos estéd legyen. Ahol már kínosan érzed magad, azt nem kell erőltetni.


17:

De te lány vagy... Nyilván nem akarsz dugni más srácokat, ha van barátod általában. Jó nagy általánosítás, hogy szerinted a férfiak és a nők egyformák.

"Emberi lény" - Köszi, akkor mostantól te vagy a civilizált ember, én pedig az ősember. Tudod az a baj, hogy mondom: Ha egy fiúcsapatba bekerül egy lány, ott megváltozik a csoportdinamika. De ugyanez igaz, ha egy lánycsapatba bekerül egy tökös, vonzó fiú. Más lesz a helyzet. Emlékszem egyszer gimiben elmentem a barátnőm szülinapjára, ahol csak lányok voltak rajtam kívül. A kövi 1 hónapban két barátnője is fel akart szedni, írogatott nekem.


---

Az zavar, hogy nézzétek meg én eddig mennyi szöveget, infót, gondolatot osztottam meg pár válaszban. Hány mondatot, hány sort, hány bekezdést. Erre ahelyett hogy a saját gondolataitokról beszéltek, annyit mondtok "te hülye vagy". És kész. (kivéve a 17-es). Beszélgessünk akkor. Én szidtalak eddig bármikor is titeket?

CSAK ÚGY BESZÉLEK ÉS CSAK OLYANOKAT MONDOK ITT, AMIKET A VALÓSÁGBAN IS VÁLLALNÉK ÉS MONDANÉK.

2017. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
92%
19.: nálam ma te nyered az "ordenáré tipikus fas.zfejű" díjat. Te vagy a nap segg..feje :D
2017. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!