Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom végleg haza akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom végleg haza akar jönni külföldről (27 éves nő), miért engem utál mindenki ezért?

Figyelt kérdés
Fél éve ment ki Németországba dolgozni.Nem tudtunk találkozni azóta sajnos a munkánk miatt.Nagyon megviselt bennünket a másik hiánya,mindketten sokat fogytunk.Idegileg felőrölt minket,de főleg őt.Most jutott el arra a pontra,hogy nem érdekli a pénz,nem bírja tovább hazajön.Fél éve úgy ment ki,hogy majd én utána fogok menni,és majd kint élünk boldogan és vidáman mint a mesékben.Én mondtam neki,hogy engem ez a dolog nem vonz,34 vagyok,más dolgok váltak fontossá a számomra,nem minden a pénz.Félreértés ne essék nagyon is fontos,de én nem tudnék egy idegen országban élni.Van házam,kocsim,mindenünk megvan,csak hát kint többet keres az ember.Lehet pár évvel korábban másképpen gondoltam volna.Most meg sír nekem mindig a párom a telefonba,hogy ez mekkora szégyen lesz neki ha hazajön,mindenki rajta fog röhögni.Apósomék meg persze engem fognak utálni,persze ez nem lesz újdonság a számomra,eddig se szerettek valami nagyon.Ők voltak azok,akik a legjobban biztatták a páromat,hogy menjen ki,nem törődve azzal,hogy én ezt nem szerettem volna.Csak attól félek,hogy ez vitát fog majd szülni kettőnk között a későbbiekben,hogy miattam jött haza,ha kimentem volna utána akkor nem lenne ez,nem lenne az,stb.

2017. máj. 6. 09:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Sza**rd le őket kérdező. Gondolom anyukáék is azért bíztatták fel,hátha nekik is csurran cseppen valami a jólétből. Ti legyetek boldogok,ők meg pukkadjanak meg.Elmondásod alapján normális körülményeitek vannak. Bírom az ilyen belepofázós rokonokat. (nem)
2017. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Sajnos patt helyzetben vagy egyrészt megértem hogy nem akarsz mindent feladni hisz ezekért a dolgokért kemênyen megszendvettél és erről az oldalrol már az ember jobban àtgondolja hogy ha itt a biztos akkor ezt eldobja e egy bizonytalan dologért ami nem is biztos hogy működni fog e!
2017. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Màsrészt lehet az jobb ötlet hogy hazajön a párod és megpróbàltok együtt élni és ha nem működik a kapcsolat akkor még kimehet melozni és akkor könnyebb lessz neki!
2017. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Kiemeltem a kérdést,kezdek egyre feszültebb lenni.Holnap jön haza a párom a nővérével egy hétre,és egy csomó helyre meg vagyunk hívva ebédre barátnőkhöz stb.Pár napja csak arról beszélt,hogy mennyire hiányzok neki,1 hétig kettesbe akar velem lenni,elmenni ide-oda csakis ketten.Most meg közli,hogy a 7 napból kettő csak a barinőkre megy el,1 meg a faterja születésnapjára.Tudni kell,hogy a páromnál az "elugrok a barátnőmhöz" egész napos program,ha elmegy apósimékhoz szintúgy.A végén m
2017. jún. 20. 13:04
 35/36 A kérdező kommentje:
A végén rám már nem is marad ideje?!És már tudom előre hogy mi lesz.Mindenki kérdezgeti majd hogy milyen kint,meg stb.utána meg majd kóstolgatnak engem,hogy miért nem megyek utána stb.Nincs olyan nap hogy valaki ne kérdezné meg tőlem,hogy miért nem megyek ki?Hülyének néz mindenki.Mi a fene van az emberekkel?Nem lehet megérteni hogy nem akarok kimennii?!Őszintén...már nem is várom,hogy hazajöjjön,mert mindenki céltáblája leszek.És akkor még nem is beszéltem apósékról,ők is majd be-be fognak szólni,biztos vagyok benne.
2017. jún. 20. 13:13
 36/36 anonim ***** válasza:
Nézd, após anyós és mindenki véleményét le kell sz*rni, ennyire egyszerű. Én a nagyobb problémát abban látom hogy még a barátnőd is bizonytalan, hiányzol neki, de annyira azért nem hogy mindent eldobjon és rohanjon hozzád. Ez pedig fordítva, rád is igaz. Nektek kell megbeszélnetek ezt az egészet, leülni kettesben, belepofázók nélkül és tisztázni mi legyen. Sajnos nem egyformák az értékrendjeitek, írtad hogy van házatok autótok, hogy nem minden neked a pénz, gondolom nem számít hogy opel vagy bmw, csak hogy guruljon. Ezzel egyébként én is így vagyok. De vannak aki nem pl a párod. Nem látok nagy jövőt ebben, de kívánom hogy ne legyen igazam.
2017. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!