Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom végleg haza akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom végleg haza akar jönni külföldről (27 éves nő), miért engem utál mindenki ezért?

Figyelt kérdés
Fél éve ment ki Németországba dolgozni.Nem tudtunk találkozni azóta sajnos a munkánk miatt.Nagyon megviselt bennünket a másik hiánya,mindketten sokat fogytunk.Idegileg felőrölt minket,de főleg őt.Most jutott el arra a pontra,hogy nem érdekli a pénz,nem bírja tovább hazajön.Fél éve úgy ment ki,hogy majd én utána fogok menni,és majd kint élünk boldogan és vidáman mint a mesékben.Én mondtam neki,hogy engem ez a dolog nem vonz,34 vagyok,más dolgok váltak fontossá a számomra,nem minden a pénz.Félreértés ne essék nagyon is fontos,de én nem tudnék egy idegen országban élni.Van házam,kocsim,mindenünk megvan,csak hát kint többet keres az ember.Lehet pár évvel korábban másképpen gondoltam volna.Most meg sír nekem mindig a párom a telefonba,hogy ez mekkora szégyen lesz neki ha hazajön,mindenki rajta fog röhögni.Apósomék meg persze engem fognak utálni,persze ez nem lesz újdonság a számomra,eddig se szerettek valami nagyon.Ők voltak azok,akik a legjobban biztatták a páromat,hogy menjen ki,nem törődve azzal,hogy én ezt nem szerettem volna.Csak attól félek,hogy ez vitát fog majd szülni kettőnk között a későbbiekben,hogy miattam jött haza,ha kimentem volna utána akkor nem lenne ez,nem lenne az,stb.

2017. máj. 6. 09:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
72%
Igazad van, csak a buta emberek adjak fel a biztosat a bizonytalanert. Kemeny munkaval teremtettel magadnak otthont es egzisztenciat, ne kotyavetyeld el. Aki pedig ezt nem tudja veled ertekelni, azzal nem erdemes jovot tervezni.
2017. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
80%
6# eskü nem értem miről beszélsz. Minek kapálóznának mikor meg van mindenük itthon? Az ilyen, mint te csak hajt mint állat, aztán élvezni nem marad ideje. Ha megvan a lakás és kocsi is, akkor a gyereknek apára van szüksége nem egy pénz automatára. Nem vagyok álszent, kell a pénz, de mikor már tényleg meg van minden akkor csak a hülye ad fel mindent. Másrészt a kérdező senkit nem vert át, nem ígérte, hogy ki fog menni. Tiszta lappal játszott. Én inkább élvezem itthon az életem ha kicsit szerényebben is. Ja és akkor arról ne is beszéljünk, hogy mikor legyen apuka? Meddig hajkurássza még a pénzt? Míg majd szaladni se tud a gyerek után a játszótéren? Kb. úgy csináltok mintha szaknunkas lenne minimálbérrel albereltbe....
2017. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Saját maga döntése miatt jön haza, vannak emberek, akiknek az élete több, mint pénz keresés és költés.

Ha neki ez mégis "szégyen", akkor sírjon tovább, te meg keress egy hozzád valót!

2017. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
Szeretnelek megnyugtatni, hogy az h valaki hazamegy hozzad es esetleg nem jon ossze, ha ez mindig ott lesz, mint hajszal a levesben mind atmeneti. En is gondoltam mar regen azt, hogy akkor en most vegleg hazamegyek. Aztan visszajottem kulfoldre.Semmi sem vegleges dontes, szoval barhogy is alakul lehet alakitani rajta. Az is jo ha kiprobaljatok milyen. Megbeszelitek h nem eget fel mindent maga mogott, es csinaltok egy par honapos probat peldaul. Kiprobaljatok aztan kiderul egyaltalan tudtok-e egyutt elni. Meg nagyon sok dolognak kell passzolni ezen felul, hogy hol akartok elni. En olyan ember vagyok aki egyutt elt kinn a parjaval, mert o kijott velem, de a parom haza vagyott en nem, es szetmentunk.Meg kell adni az eselyt a dolognak, igaz aki mar elt kinn nehezen tudja elfogadni ami otthon van, mar maskent latja az orszagot, tobbre vagyik. De ez mind mind kiderul ha kipobaljatok, mukodhet minden ellenere. Ami teged illet ha viszont nagyon ragaszkodsz a lanyhoz es latod, hogy ez neki fontos akkor te is mozogsz majd a kesobbiekben. A parkapcsolat attol parkapcsolat, hogyha fontos a masik akkor hajlando vagy te is nemi kompromisszumra. Ha nem akkor lesz masik parod aki ebben ugyanugy gondolkodik, aki csak otthon kepes elkepzelni a jovot. Az, hogy ki mit mond azzal meg nem erdemes foglalkozni, a szulok nyilvan azt nezik ami szerintuk helyes a lanyuk szamara, ilyen egy szulo. Ha jol meglesztek ugyis kenytelenek lesznek elfogadni, ha latjak h a parod boldog melletted.
2017. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
55%
Németországban pont nem jobb sem az oktatás, sem a közbiztonság... Itthon ezerszer jobb a dolga egy gyereknek.
2017. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

#6-os válaszoló, de mit nem lehet azon megérteni, hogy egyszerűen valakit NEM mozgat meg a külföldre vándorlás gondolata?

Soha nem akarok innen elmenni (egy esetben, ha kitörne ténylegesen valamilyen háború és menekülni kellene), itt alakítottam ki az életemet, úgy, ahogy a kérdező is és érthető, hogyha nem akarja csak úgy felrúgni. Persze, tudom, hogy ki lehet adni a házat albérletbe, stb, de minek gürizett évekig, ha most mindent elölről kellene kezdenie?

Kérdező, én megértelek, nem vagy te hibás ebben, ha a párod nem bírja nélküled, akkor nem megy.

Nekem mondjuk annyi a fura az egészben, hogy ő kiment nélküled. Én ha mennék, csak együtt vagy sehogy.

2017. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%

Nem minden a pénz, valóban, de ha gyereket akarsz, akkor nem kéne nyomorogni 200 ezres fizetésből.


De nekem az lett volna az alap, hogy rendben, drágám, lendülj bele a melóbe, aztán megyek én is, nem pedig visszahúzom.


Ahogy tettem is, cirka fél évvel ezelőtt, és ezerszer jobb itt az élet, az pedig természetes, hogy ha lesz gyerek, akkor sem megyünk haza, mert sokkal jobb esélyekkel indul (kapásból három nyelv - anyanyelvi német, aztán angol középsuliban pedig kötelező olasz vagy francia), mint otthonról.

2017. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
17# havi 200 e fizu miért nem elég fejenként mikor se lakáshitel, se autóra hitelt, se albérletet nem kell fizetniük???? Nyomorba valóban nem kell gyereket vállalni de átestél a ló túloldalára....Nem vágom azt se, hogy miért visszahúzás, ha valaki nem akar kimenni. De te érezd magad ott kint jól, a fas.znak se hiányzol. Én meg jól érzem magam itthon a családommal és a barátaimmal. Olyan ostoba vagy, hogy az már fáj
2017. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Annyira rossz ez így nekem.Nagyon megvisel a dolog.Próbálok keménynek látszani,mikor az emberek kíváncsiskodnak.A kollegáim között is van olyan,aki azt mondta,hogy nem érti,miért nem húzok el innen.Olyan könnyen tudják az emberek megmondani a másiknak,hogy mi lenne a jó neki.Nagyon hiányzik a párom,de mégis mit tegyek?Mondjak fel a munkahelyemen és menjek utána?Égessek fel mindent magam mögött?Nrm szeretem a munkámat annyira hogy ragaszkodjak hozzá,de azért nem utaznék el az országból.
2017. máj. 8. 18:37
 20/36 anonim ***** válasza:
Nem olvastam minden kommentet......egy após anyós nélkül is lehet élni...2 te szüleid? Most én se mennék, ha van mindenetek és azért ilyen körülmények közt egy gyereket szépen fel lehet nevelni. Tételezzük fel párod itthon is dolgozna szóval 2 fizetés háztáji kis megtakarítás és megy az élet.
2017. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!