Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme személyesen elbeszélgetni olyan nővel aki nem írt vissza társkeresőn?

Figyelt kérdés

Írtam egy nőre társkeresőn és nem írt vissza, ok nem jöttem be neki de tiszteljen meg annyira hogy egy nemet odaír.

A csajt láttam már személyesen és tudom hol dolgozik. Kicsit elbeszélgetnék erről a dologról vele. Mi a gond velem.. Miért nem jövök be neki stb..

Jó ötlet ez?


2017. máj. 8. 16:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Mivel lenne jobb ha visszaválaszolná, hogy bocsi de nem jössz be nekem, semmivel...."


Az hogy EMBERSZÁMBA vett......

2017. máj. 8. 16:43
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem te beteg vagy
2017. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%
A pasik kb 20 csajnak írnak naponta, hátha egy-kettő válaszol. Most az nem gáz, hogy ugyanazt a szöveget elküldik több csajnak?? Ő meg válaszoljon mindegyiknek, akkor is, ha nem jön be?? Aztán lehet azt se tudja a pasi, hogy melyik volt a sokból. Amúgy lehet, hogy bunkosag, de szerintem ez a csajoknak is kellemetlen. Most írják meg, hogy bocsi de úgy öltözködsz, mint a nagyapám, vagy hogy nem tetszik a fejed, vagy nagyképű a szöveged? Vagy csak annyit, hogy bocsi, de nem jössz be? sokan úgy vannak vele, hogy kevésbé bántó az, ha nem válaszol. Ezzel elkerülhetőek további kellemetlenségek, úgy mint a miért nem jövök be neked, mi nem tetszik rajtam stb.
2017. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
19%
szerintem te annyira nagyon ronda lehetsz vsgy valami pszichopata kinézetű hogy egy nem-re se méltat
2017. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
Látod pont ezért nem írnak vissza, mert nem jössz be nekik. Ennyi. Tök kellemetlen ha kérdezősködsz, hogy de miért? Van,hogy egyszerűen nem és kész. Nem értem miért nem lehet annyiban hagyni a dolgot.
2017. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%

Múltkor kifejtettem a véleményem ezzel kapcsolatban, de te nem válaszoltál, nem reagáltál, ergo nem vettél emberszámba, szóval most jól kinyomozom, ki is vagy te, és megkereslek, és jól megtanítalak az illemre (x másik gyk-sal együtt, akit szintén merészeltél nem emberszámba venni)! xD

Idióta...

2017. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
41%

7es vagyok.

Neked az hiányzik, hogy még ilyen, egyébkén negatív kicsengésű dologgal is simogassák a lelked.

Ez pont olyan mint amikor elsétálsz egy hajléktalan mellett és(ha ő ném kér aprót szóban csak egy tábla van előtte) ő rádripakodik, hogy legalább szólalj meg, hogy nincs apród.

2017. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%
Es ha vissza irt volna hogy nem? Amilyen beteg alak vagy te oda mennél hozza a munkahelyen meg kérdezned tole miert nem? miert nem adsz esélyt? szóval szerintem neked ilyan mindegy válaszolt e vagy sem
2017. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha visszaírt volna egy nemet, akkor meg elkönyveled felszínes qrvának, és azért mész a munkahelyére zaklatni.
2017. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
32%

Szemelyesen is meggyozodne arrol,hogy helyesen dontott:)


Kuldj ra verolegenyeket es lyukaszd ki a kocsigumijait,ha mar....:)))))))

2017. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!