Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme személyesen elbeszélgetni olyan nővel aki nem írt vissza társkeresőn?

Figyelt kérdés

Írtam egy nőre társkeresőn és nem írt vissza, ok nem jöttem be neki de tiszteljen meg annyira hogy egy nemet odaír.

A csajt láttam már személyesen és tudom hol dolgozik. Kicsit elbeszélgetnék erről a dologról vele. Mi a gond velem.. Miért nem jövök be neki stb..

Jó ötlet ez?


2017. máj. 8. 16:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. A legtöbb nő egyébként ilyen, úgyhogy jobban jársz, ha ezt elfogadod. Én legfeljebb csak akkor mondanám oda neki a magamét, ha esetleg később megismerkednék vele és elkezdene panaszkodni a férfiakról. Egyéb esetben jobb elkerülni az ilyen nőket.
2017. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Volt egy srác, aki megcsinálta, oda ment a nő munkahelyére és elég magalázó helyzetbe hozva leszidta őt a főnöke előtt. :D Bár nem tudom mennyire volt igaz, lehet csak kitalálta valaki, de volt itt róla egy kérdés, és iszonyat felháborodást keltett gyikes körökben. xD Ki voltak akadva a nők, hogy ezt hogyan képzelte... Vicces volt olvasni a válaszokat. :D
2017. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
61%

Te beszélsz illemről, amikor konkrétan leskelődsz egy nő után, akit nem is ismersz, és odamennél ZAKLATNI?


Plusz azt sem tudod, miért nem válaszolt... lehet, kapott 600 levelet, és abból összejött egy kapcsolat neki, mielőtt megkapta volna a tiédet... vagy nem volt ideje mind az 500-ra elküldeni. Plusz ha esetleg megírja, hogy neki nem tetszik a kajla orrod, azzal mit tudsz kezdeni? Ne egy rinyálós kislány legyél, hanem FÉRFI, aki tudja elegánsan kezelni ezt a helyzetet... mert a nem válasz is válasz, csak kell agy hozzá, hogy megértsük.

2017. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
valószínűleg azért nem ír vissza, mert kamu profil, vagy b.,zi csávó. A társkeresős profilok min. fele ilyen. Másrészt, ha a pasi kap egy nemet, a többség nem képes elfogadni, és nyomul tovább. Harmadrészt, ha nincs pénzért vett vip tagságod, akkor napi 3 leveled van. Azt nem elutasításra fogja használni a csaj. Negyedrészt, ki a f..szt érdekel, hogy nem válaszol. Próbálkozz másnál. Amúgy többször ne tedd már fel ezt a kérdést, légyszi :D
2017. máj. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!