Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátommal, hogy kevésbé legyen "szerencsétlen"?

Figyelt kérdés

Előre vetítem hogy szeretem, sose találnék olyat, akivel jobban passzolnék. Érdeklődési körben, intelligenciában, humorban messze ver akárkit, a személ,iségének ez a része nagyon mrgfogott. Óràkig tudok vele olyan dolgokról beszélni, mint senki mással. Emellett rendkívül odaadó, kiváló az ágyban, szóval így nincs benne hiba. Jól is néz ki, az én mércém szerint. Legalábbis amikor először megláttam elegánsan, öltönyben, kifejezetten arra gondoltam hogy egész jó. Magas, sportos is. Kicsit koordinálatlan, de ez inkább aranyos.

De sajnos túl sok időnként. Úgy értem túlzottan szeret, túlzottan oda van értem, azt se tudom miért. Folyton mindent ki akar fizetni, virágot hoz, sütit stb... Igen óriási, hogy elhalmoz minden jóval, de úgy érzem emiatt hogy valahogy tartozom neki. És mondhatok neki bármit, szerinte ez a normàlis és eddig csak bunkókkal volt dolgom. Ami hozzà képest igaz, de eskü nekem erre nincs szükségem. Igazából mindig, mindenütt a legtöbbet akarja adni nekem, az ágyban is pl. Állati élmény vele, már amikor nem kérdezgeti, hogy ugye nem fáj. Én azt akarom engedje el magát, és igen, legyen "bunkóbb". Inkább hülyüljön el velem, időnként túl nyálas számomra. Nemvagyok egy romantikus lélek na. Fiúsabb lány vagyok belsőre.

Az életben is kicsit bizonytalan, nem egy dominàns, hatàrozott férfi benyomàsàt kelti. Nem tud dühös lenni, igazából mondhatok neki bármit. " papucs". Mindig az én vágyam lesi, és nem akarom, de akaratlanul is úgy érzem kihasználom. De nekem nem kell papucs! Kérlek, valaki mondja ez változhat. Fiatalok vagyunk, szeretem őt.


2017. máj. 8. 22:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőként a fajtádtól komolyan a falnak megyek.
2017. máj. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Barátnőm ezt úgy fogalmazta meg, hogy van az az időszak, amikor még a "nyunyunyuzásnak" van helye. A becézgetés, mindennel elhalmozás, mindennapos kedveskedés ideje ez. Ne aggódj, elmúlik.
2017. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ja, ne aggódj elmúlik majd felveszi a mustárfoltos asszonyverőt azt akkor már az lesz a bajod, hogy minden este részegen a kocsmából hazaérve kókusztejet folyat a kis válogatós picsädba
2017. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts. Hamar megfogod gyülölni......
2017. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Két hónap az semmi. Hagyd, hogy udvaroljon, ne akard megváltoztatni, mert akkor lesz csak igazán papucs, ha a te kívánságodra nem lesz "papucs". Ez az ő személyisége, hagyd, hogy domináljon. :P Egy-két év múlva olvasd vissza ezt a kérdést és sóhajts egy nagyot, hogy milyen szép is volt ez az időszak, mert nyugi el fog múlni. ;)
2017. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A Szappanos csöcsrejszet én is tudom ajánlani, nálunk pozitív hatással volt a friss kapcsolatunkra, köszönjük 9-es válaszoló!
2017. máj. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!