Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érezte úgy, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte úgy, hogy túl korán találta meg a "Nagy Ő"-t?

Figyelt kérdés

Huszonéveim elején járok, két éve vagyok együtt azzal az emberrel, akivel le szeretném élni az életem.

Szeretem és mindenben tökéletesen összeillünk, ezért komolyan tervezünk egymással. Tényleg minden igazán szépen megy és nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy Vele lehetek.

Viszont néha az jut eszembe, hogy előtte egyetlen egy komolytalan kis tinikapcsolatom volt és ha vele tervezek, soha nem lesz "kalandozós" időszakom, mert fiatalklabb koromban rendes gyerek voltam.

Nem bánt annyira a dolog, hogy ezért szakítsak vele, nekem megéri ezt feláldozni érte.

A kérdés az, hogy hogy tüntessem el ezt a gondolatot, hogy sok dologból kimaradtam/maradok?

A nememet direkt nem írom, nem szeretném, hogy az bárkit befolyásoljon


2017. máj. 9. 13:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Meg tudod fogalmazni pontosan, hogy mégis miből maradsz ki? Mert az hogy "sok dolog" az csak lózung.

Csak egyetlen ilyen dolog van: dugás mással. És ha ez megtörténne mégis mi változna? Őszintén és analitikusan végiggondolva, nem ábrándoktól meg mások normái által vezérelve meg tudod mondani, hogy mi olyan fontos neked ebben?

2017. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

20.: Ha elolvastad volna rendesen a kérdést, a kifejtésben láttad volna, hogy pont, hogy NEM hagynám el ezért!


22.: nem tudom, mindig "jó gyerek" voltam, soha sem voltam benne alkalmi dolgokban, nem voltam csontrészeg, nem voltam soha ereszdelahajam dolgokban benne, úgyhogy nem is tudom, mit hagyok ki.

2017. máj. 12. 08:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!