Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem volt bunkósá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem volt bunkóság a párom részéről vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Alberletben elek a városban ahol a baratom lakik, hetvegere haza szoktam járni, mert a szüleim nem élnek annyira messze. Általában hétköznap talalkozunk. A hétvégén volt a születésnapja, ezért megbeszeltuk hogy maradok es majd együtt ünneplünk. A szulinapján azonban kitalálta, hogy nincs kedve menni sehova, egy barátja megis el rángatta egy buliba, ami a városon kívül volt. Engem nem hívott oda, ezért egesz nap az üres lakásban ültem, ahelyett hogy hazamentem volna. (Egy esteert pedig mar nem erte volna meg hazamenni). A buli egyébként egy házibuli volt, ahol o sem ismert senkit es mivel messzebb volt nem hívott. Egy kicsit rosszul esik, miatta maradtam itt es meg csak el sem hív. Aztán persze mondtam neki, hogy maradjon ott nyugodtan, nem kell hozzam visszajönnie keso éjszaka.

Jogosan esik rosszul vagy tulreagalom? Sajnos hajlamos vagyok tul reagálni dolgokat :D

25/L



2017. máj. 14. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy jogosan esik rosszul, tényleg bunkó volt.
2017. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kuka.

az enyemnek meg gondolati szinten se jutna eszébe ilyen...

2017. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bunkó volt és én már akkor és ott megmondtam volna neki.
2017. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem reagálod túl! Egy bunkó aki csak azzal foglalkozik, hogy neki jó legyen! Mert ő mindenképpen csak nyert az üggyel! Mert ha nem megy bulizni akkor veled van! Te meg egyedül maradsz miatta! Önző! Szerintem nagyon komolyan el kell beszélgetni vele erről!
2017. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!