Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan határolódjak el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ZsaaZsaa kérdése:

Hogyan határolódjak el a férfi nemtől?

Figyelt kérdés

AZ az igazság, hogy most kezd bennem kikristályosodni, hogy valószínűleg nem érdemlem meg azt az igazi nagy szerelmet, amire vágyom. Nem akarok tovább szenvedni a plátói, reménytelen szerelmektől, ki akarom magamból ölni a férfiak iránti vonzódás, érzelmi kötődés képességét. Nem, nem vagyok gyerek, rég felnőtt vagyok. Nem irigylem senki boldogságát, örülök neki, de fáj, hogy mindenki boldog vagy már legalább megtapasztalhatta, milyen boldognak lenni, nekem meg eddig volt 2 db 2 hónapos sz.r kapcsolatom, amikbe azért mentem bele, mert reméltem, hátha szeret majd engem is valaki, de nem. Mit tehetnék?


Nem szeretnék ismerkedni, köszönöm!


N


2017. máj. 15. 01:05
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

Sok ember allergiás arra, ha egy nőnek sok férfi ismerőse van és még találkozgat is velük. Sajnos ilyenekből születnek a megcsalások is sokszor.

Saját magam nem támogatom az ilyeneket. Én se találkozgatnék más lányokkal, ha lenne párkapcsolatom.

Nem nagyok az elvárásaid, csak jó kérdés..

2017. máj. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:

A leírásból inkább a férfiak tekintik barátnak és az valamilyen szempontból nem jó.Ez most hosszú lenne nekem így most leírni, de ha gondolod holnap megosztom veled egy tapasztalatomat.

A lényeg: a férfiakkal nem barátkozni kell főleg nem sokkal, mert utána nem vesznek nőszámba.Egy olyan haverféle leszel nekik.Néha valamelyik kettyinteni akar akkor behízelgi magát, de hát ti még is csak haverok vagytok, összejönni nem akar majd.

2017. máj. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
92%

A személyiségeddel lesz a bibi, sztem.

Az írásod alapján, te egy nagyon határozott, kemény csaj vagy. Szinte, már férfi kisugárzással.

Nem mernek feléd közelíteni.

Szeretsz te nő lenni? Olyan nőcis nő?

Nem tudom érted-e mire gondolok..

2017. máj. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

Engem az nem zavar, hogy a férfibarátaim nem vesznek nőszámba, én sem veszem őket férfiszámba. Tudom, hogy ez csúnyán hangzik, de közben meg valahol tök normális és természetes, nincs ebben semmi degradáló.


Viszont nem gondolnám, hogy a homlokomra van írva, hogy nagyon sok férfibarátom van, nem feltétlen kell ezt tudnia bárkinek is.


Egyébként meg valóban erről szólna? Adjak fel rengeteg tündéri embert, akit szeretek, csak azért, hogy kelljek valakinek?

2017. máj. 15. 01:35
 15/47 anonim ***** válasza:
12%

Látod, itt a gond... nem veszed az férfiakat emberszámba.

Eléggé nagyok lehetnek még is csak az elvárásaid.

29 éves lettem pár napja. Nem vagyok jó pasi, soha nem voltam. Engem se vesznek emberszámba a nők, még is volt szexuális életem is, barátnőm is 1-2..

2017. máj. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:

Nem kell őket feladni.De ha te hozzászoksz valamilyen szinten, hogy milyen stílusban beszélsz, gesztikulálsz velük az rád ragad és mással is olyan leszel.Olyan laza, haveri.Valószínű te ezt nem veszed észre, de ők igen.Ezt hosszan lehetne írni, hogy mi lehet a gond, de gondold végig.Egyik barátod se akart soha többet tőled?

Nekem is voltak férfi barátaim, de nem megy , mert mind akart előbb-utóbb valamit.Bár én kikérek magamnak dolgokat ha úgy van, velem nem lazázhatnak, mert lehet haverok vagyunk, de NŐ vagyok.Érted? Ezt nem tudom máshogy leírni.

2017. máj. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

Abszolút imádok nő lenni. Ha a külsőségeket vesszük, kevés nálam nőiesebb ismerősöm van (semmi nagyképűség nincs bennem, szerintem ez nem érdem vagy ilyesmi, nem azért írom). Illetve belsőleg is odafigyelek, hogy ez a nagy haverkodás ne fordítson át férfias karakterbe, nem beszélek csúnyán, nőies a tartásom és a kiállásom, figyelek ezekre. Imádom, ha lehetek én a gyengébb, az ügyetlenebb, az, akit meg kell(ene) hódítani (ha akarna valaki :D) És igenis kivívom magamnak a tiszteletet, ha úgy érzem, valamelyik férfibarátom nem adja meg a nőknek járó minimális tiszteletet sem, akkor elbeszélgetek vele, hogy mi a problémám, és egy ideig távolságtartóbban viselkedek.


Egyébként édesanyámnál nem ismerek határozottabb, vagányabb nőt. Világ életében férfiakkal vette magát körül, nem is annyira nőies, mint én (belsőleg), csúnyán is beszél, és minden férfinak ő kellene, még az én korosztályomból is. Nem egy férfi hagyta volna ott a családját érte, de ő köszöni, nagyon boldog édesapámmal 30 éve. Szóval ez sem fekete-fehér.


Nem írtam sehol, hogy nem veszem emberszámba a férfiakat, azt írtam, hogy a férfibarátaimat nem veszem férfiszámba olyan értelemben, hogy nem érzek irányukba semmilyen vonzalmat, elég fura lenne már csak csókolózni is bármelyikükkel.

2017. máj. 15. 01:45
 18/47 anonim ***** válasza:
Tudod, normális esetekben pont, hogy barátságokból születnek a szerelmek. Te elkönyveltél mindenkit barátnak, mert nem jönnek be (tuti mindenkibe van valami kivetni való, ami neked nem jön be és ezért nem adsz esélyt a dolognak).
2017. máj. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

Nincs egyikben sem kivetnivaló. Mindegyik intelligens, jó humorú, jóképű felnőtt férfi, de nincs meg a kémia egyik részről sem, van ilyen szerintem.


Abszolút nem férfiellenes topiknak indítottam ezt a kérdést. Nincs bajom egy férfival sem. Egyszerűen csak nem akarok több fájdalmat, csalódást, önmarcangolást, amúgy is egy kis extra érzékeny, mimózalelkű lány vagyok, nagyon nehezen viselem a lelki problémákat, így szeretném magam megmenteni ezektől, amennyiben egy mód van rá.

2017. máj. 15. 01:54
 20/47 anonim ***** válasza:
Nem foglak megérteni, de oké... minden ember a maga életének kovácsa.
2017. máj. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!