Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan határolódjak el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ZsaaZsaa kérdése:

Hogyan határolódjak el a férfi nemtől?

Figyelt kérdés

AZ az igazság, hogy most kezd bennem kikristályosodni, hogy valószínűleg nem érdemlem meg azt az igazi nagy szerelmet, amire vágyom. Nem akarok tovább szenvedni a plátói, reménytelen szerelmektől, ki akarom magamból ölni a férfiak iránti vonzódás, érzelmi kötődés képességét. Nem, nem vagyok gyerek, rég felnőtt vagyok. Nem irigylem senki boldogságát, örülök neki, de fáj, hogy mindenki boldog vagy már legalább megtapasztalhatta, milyen boldognak lenni, nekem meg eddig volt 2 db 2 hónapos sz.r kapcsolatom, amikbe azért mentem bele, mert reméltem, hátha szeret majd engem is valaki, de nem. Mit tehetnék?


Nem szeretnék ismerkedni, köszönöm!


N


2017. máj. 15. 01:05
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
92%
52% nagyon teper...:D
2017. máj. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

Akkor nincs több tippem. 🙂

Gratulálok anyukádhoz! Jó ilyen nőkről/hölgyekről hallani, nem mindenki olyan balfax, mint én, bár már én is igyekszem. 🙂😏


A nyitódat elolvasva még egyszer, feltűnt ez a plátói, reménytelen szerelem...

Ez, h jön a képbe? Miért volt/van? ... ?

2017. máj. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, irtó büszke vagyok rá! :)


Igen, sajnos csak az van. Rengeteg olyan srác van, aki nem barát, csak haver. Megismerkedünk, elkezdek érezni valamit, egy ideig még felmerül bennem a kölcsönösség halvány vélelme is, aztán meg a pofára esés, és megrekedünk ezen a nem baráti, inkább haveri szinten. Nyilván nem is tudnék velük igazi barátságot ápolni, ha egyszer már éreztem irántuk valamit, és a vonzalom esetleg meg is marad. Sorozatosan ez van :) Az elmúlt 1,5 évben legalább 10 ilyen volt.

2017. máj. 15. 02:24
 24/47 anonim ***** válasza:
Én is teperek, biztos leszbi vagyok, 48%... 😜
2017. máj. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Huu, az sok másfél év alatt...

Nagyon rágörcsölsz sztem.

2017. máj. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Pedig egy ideje nem is keresem már, nem akarok mindenáron párt találni, csak mivel olyan a munkám, hogy szinte hetente ismerek meg új embereket, többnyire férfiakat, akikkel aztán munkán kívül is elkezdünk jó viszonyt ápolni, így ez benne van a pakliban. Az ilyen kiakadásrohamaim általában 1-1 csalódás után jönnek ki, most is épp egy nagyot csalódtam, ilyenkor intenzívebben élem meg ezeket a dolgokat, amikről írok. Mindig bennem vannak persze, de próbálok nem ezzel foglalkozni.
2017. máj. 15. 02:33
 27/47 anonim ***** válasza:

Hova teperek? Nem szeretnék barátnőt magamnak.

Eléggé introvertált vagyok, nem szeretem az embereket.

Úgy semennyire. Nem azt mondom, hogy néha nem jó érzés köztük lenni, de nem is érzem valami túl fényesen magamat közöttük. Úgy érzem, hogy nem vagyok oda való.

Sajnos ennyire közel a 30-hoz, rá kell, hogy jöjjek, hogy semmit nem értem el az életembe.

Mindig csak a játékok érdekeltek, nem csináltam semmi érdemleges dolgot. Munkám sincs, nem is volt még.

Ezért nem akarok senkit sem, mert még munkám sincs.

Őszülök, nem csak a hajam, de már a szakállam is őszül..

Megöregedtem én is.. de csak testben, agyilag mint valami 10 éves kb..

És mielőtt valaki azt gondolja, hogy anyuci kicsi fia vagyok, már nem tudok az lenni.

7 éve már, hogy meghalt, 51 évesen.

Igazából az egész életem ott feneklett meg.

Nekem pl nincsenek barátaim se.

Naiv vagyok, kihasználható. Sokszor próbáltam segíteni olyan embereknek akik csak kihasználtak, de valódi tiszteletet egyiktől se kaptam, értékelést.

Tudom, hogy az én felfogásom a hülye, de sosem akartam önmagamért élni pl. Szerettem volna valakit, akit szerethetek, és érte élni, létezni.

De nagyon sok hideg zuhany ért, szóval úgy vagyok vele, mint a kérdező... Nem akarok senkit magammal rántani.

2017. máj. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kiakadás rohamok sajnos vannak mindenki életében...ilyenkor végletesen látunk mindent. Megértem, miért nyitottad ezt a kérdést. Nehéz. Tele vagy kérdésekkel, miért.

De, ne add fel. Sztem olyan nagy benned a szeret éhség, h bármennyire nem veszed észre, de kisugárzod.

Egy tanácsom lenne: a szerelem játék. Még hozzá kártyajáték. 😊 Egy férfinek sosem szabad látnia a kártyáidat. Bármennyire tetszik, a térdeid remegnek, de egy nőnek kell okosabbnak lennie, h a férfi kíváncsi legyen, milyen lapjaid vannak.


😊 hát nem tudom érhető volt-e ez igy hajnali 3-kor....

2017. máj. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Kedves 52%! A múltkor már beszélgettünk. Azóta is figyelgetlek ám, felismerem az írásod. 😊 Azt hittem, már jobb kedvű vagy. 😩 Igen, édesanyád halála óta nem találod magadat. Előtte sem volt fényes az életed. Tudod, ha édesanyád láthatna, nagyon szomorú lenne. 😩 Nem azért adott életet neked, h boldogtalanul, céltalanul vegetálj. Tudom, mert én is édesanya vagyok. Nekünk semmi nem fontosabb a gyermekünk boldogságánál. Az életünket adnánk értetek, csak boldogok legyetek! Ezt kellene tudnod, ha már ő nem lehet veled, de miatta is megmutatod, h nem hiába szült erre a világra. Vagy szted neki mindegy, csak azért mert nem lehet veled? Nem, nem mindegy neki.

Tudom, most ez ilyen dorgálás volt, de ez most vhogy kijött belőlem. Elnézésedet kérem, de talán megértesz...

2017. máj. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Abszolút érhető volt, és köszönöm :)
2017. máj. 15. 03:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!