Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan határolódjak el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ZsaaZsaa kérdése:

Hogyan határolódjak el a férfi nemtől?

Figyelt kérdés

AZ az igazság, hogy most kezd bennem kikristályosodni, hogy valószínűleg nem érdemlem meg azt az igazi nagy szerelmet, amire vágyom. Nem akarok tovább szenvedni a plátói, reménytelen szerelmektől, ki akarom magamból ölni a férfiak iránti vonzódás, érzelmi kötődés képességét. Nem, nem vagyok gyerek, rég felnőtt vagyok. Nem irigylem senki boldogságát, örülök neki, de fáj, hogy mindenki boldog vagy már legalább megtapasztalhatta, milyen boldognak lenni, nekem meg eddig volt 2 db 2 hónapos sz.r kapcsolatom, amikbe azért mentem bele, mert reméltem, hátha szeret majd engem is valaki, de nem. Mit tehetnék?


Nem szeretnék ismerkedni, köszönöm!


N


2017. máj. 15. 01:05
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Nincs okom haragudni rád Ágnyeszka.. Szülőnek lenne a legnagyobb felelősség. Tudom, hogy érte boldognak kellene lennem de valahogy nem megy.
2017. máj. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Sztem depresszió vagy, bár nem csoda.

Utána olvashatnál, hogyan kehet ebből kijönni.

Muszáj kirángatnod magad, ha mást nem a saját hajadnál fogva...

2017. máj. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ragorcsoltel erre a témára, és ezt megérzik az emberek. Írtad, hogy noies vagy, de azt is, hogy sok férfi barátod, haverod van. Szerintem túl hamar mész bele a másik privát szferajaba, és alapból egy haverkodos viselkedést veszel fel, amire vagy haverkent reagálnak, vagy dugni akarnak. Ejtsd a témát, légy távolságtartóbb. Nem kell azonnal haverkodni, nem kell mindenki barátja lenned. Kilométerekről érezni, ha valaki úgy áll hozzá, csak szeressen valaki.

Vonulj vissza a pasiktol, és akkor fog jönni a szerelem, amikor nem számítasz rá, ne akard görcsösen. Ez az elhatarolodasi vagy nem más, mint görcsös akarás. Ha nem így lenne, akkor csak simán ejtened a pasikat, úgy, hogy észre sem veszed.

2017. máj. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Nem fog összejönni,hogy kiírtsd magadból az érzelmeket,vagy csak nagyon nehezen. Ne is próbáld, érzelmek nélkül nem ember az ember.
2017. máj. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Szingli vagyok. 3x/f
2017. máj. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Amúgy meg legyél leszbi és soha többé nem lesz problémád férfival.
2017. máj. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Megértelek, a gyakori szerint 3 éved van, utána annyi, nyanya lettél.
2017. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
A leszbikusok is tobzódnak a szerelmi drámákban, nem megoldás.
2017. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Két dolgog:

1) Ha valaki tetszik, lehet nem a csodát kéne várni, hogy elhív, hanem elhívhatnád te


2) Rossz helyen keresgéltél

2017. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem "az igazi" (legyen inkább a "megfelelő") személy megtalálása az egyre inkább az az érzésem, hogy a vakszerencse dolga.


Én a párommal egy nagyon jó párost alkotok. 20 éves voltam amikor megismertem, de az, hogy akkor és ott voltunk, jókor, jó helyen, és pont hozzá mentem oda a tömegből... beleborzongok, ha belegondolok, hogy mennyi változó állt az egyenletben, ami csak egy kicsit másként van és lehet sosem jövünk össze.


Szóval ha pechesnek érzed magad megértelek, mert azt látom, hogy szerelem nem olyan kiszámíthatóan működik, mint ahogy manapság gondolják. (pl. hogy társ-keresőzöl és akkor úgyis akad valaki, akivel elvagy)


Én azt tudom tanácsolni, hogy az életnek vannak kiszámíthatóbb területei, hobbi, karrier, egyéb fejlesztések, célok... azokból kitűzöl egyet, vagy többet és haladsz felé. És nyitott szemmel jársz.

Minden másért megdolgozhatsz, de a szerelemért... azért sajnos nem tud az ember :(

2017. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!