Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan határolódjak el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ZsaaZsaa kérdése:

Hogyan határolódjak el a férfi nemtől?

Figyelt kérdés

AZ az igazság, hogy most kezd bennem kikristályosodni, hogy valószínűleg nem érdemlem meg azt az igazi nagy szerelmet, amire vágyom. Nem akarok tovább szenvedni a plátói, reménytelen szerelmektől, ki akarom magamból ölni a férfiak iránti vonzódás, érzelmi kötődés képességét. Nem, nem vagyok gyerek, rég felnőtt vagyok. Nem irigylem senki boldogságát, örülök neki, de fáj, hogy mindenki boldog vagy már legalább megtapasztalhatta, milyen boldognak lenni, nekem meg eddig volt 2 db 2 hónapos sz.r kapcsolatom, amikbe azért mentem bele, mert reméltem, hátha szeret majd engem is valaki, de nem. Mit tehetnék?


Nem szeretnék ismerkedni, köszönöm!


N


2017. máj. 15. 01:05
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Január végén eldöntöttem, hogy nem foglalkozom a férfiakkal, hanem élem az életem, a karrieremre, családomra, barátaimra és saját magamra koncentrálok, nem fog kizökkenteni senki. Nagyon jól ment, teljesen jól éreztem magam, kerek volt minden. Egy idő után azon kaptam magam, hogy annyira kikapcsolt az agyam férfitéren, hogy az egyébként zsánerembe eső férfiakat sem néztem meg, nem kezdtem vonzalmat érezni irántuk. A zsáner kifejezést értsétek jól, soha nem csak az általam legjobban preferált férfiak érdekeltek, de őket valahogy mindig jobban megnéztem, hamarabb alakult ki vonzalom. Szóval teljesen jól ment minden.


Aztán nem olyan rég találkoztam egy fiúval. Eleinte nem érdekelt, nem is egy helyen lakunk, fiatalabb is nálam, valamiért az ilyen srácok sosem vonzottak. Aztán szép lassan elérte, hogy érdekeljen, teljesen az ujjai köré csavart, szinte olyan profizmussal, mintha valami nőcsábász tanfolyamra járt volna (ezt egy pszichológus ismerősöm is felismerte :D). Én bolond meg hagytam magam kizökkenteni, hittem, hogy igen, ez most jó lehet, miért zárkózzak el, lehet, hogy nagyon megbánnám. Nos, azt bántam meg, hogy nem tettem. Nem volt köztünk semmi testiség, pár csók, simogatás, flört, de nagyon rákattantam. Aztán nem keresett többet. Hamarosan találkozunk majd egy baráti összejövetelen, én meg teljesen magam alatt vagyok, és fogalmam sincs, mit tegyek.


Azt gondolom, hogy az út, amin év elején elindítottam magam, jó irány, de túl gyengének bizonyultam sajnos.

2017. máj. 15. 16:46
 42/47 A kérdező kommentje:
Egyébként akármennyire is elkeseredettnek tűnök ilyen téren, rendben van az életem. Egészségesek vagyunk, van egy nagyszerű családom, nagyszerű barátaim, nagyszerű kiskutyám, jó munkám. Szóval megvagyok, és így is rendben van az életem, csak na, jó lenne már szerelmi téren is egyenesbe jönni.
2017. máj. 15. 16:52
 43/47 anonim ***** válasza:
Nem a férfiakkal van baj, te vagy éretlen, naív, buta kislány, a hiba a te készülékedben van. Képzeld, mi férfiak is rengeteg, RENGETEG csalódáson kell keresztülmenjünk, mire kikötünk egy valamire való nő mellett, akit többre tartunk holmi kufircnál. Van, aki beéri szexszel is önmagában, én tapasztalatból tudom, hogy nekem Nő kell. Találtam is, csak jóval idősebb nálam. De ettől még megvagyunk, egy pár vagyunk. Előtte hosszú-hosszú évek és sok kínkeserves csalódás előzte meg ezt. Szóval... vond le a konklúziót.
2017. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

"Hogyan határolódjak el a férfi nemtől?"

"megvagyok, és így is rendben van az életem, csak na, jó lenne már szerelmi téren is egyenesbe jönni."


Hallod,azért próbáld már eldönteni ,hogy most tulajdonképpen akkor melyik mert ez így elég ambivalens állapot.Mondjuk tipikus női viselkedés ha úgy nézem,csak méééért,könyörgöm ,miért kell minket pasikat is kínozni az állandó illogikátlan ellentmondásaitokkal?

2017. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

Utolsó, jó lenne, persze, a szívem ezt kívánja, de nyilván nem sok esély van rá, így az eszem azt mondja, inkább határolódjak el ettől a egésztől.


Utolsóelőtti, levontam, köszönöm.

2017. máj. 15. 22:21
 46/47 anonim ***** válasza:
Rám most megharagudtál? Csak eddig tök jól elbeszélgettünk, most meg már nem írsz. Valami bántót mondtam?
2017. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Menj el apácazárdába, problem solved.

Én ugyanezt próbálom, csak a nők iránti vággyal.

Amúgymeg pont hogy az intelligens, művelt, jó humorú pasikat rakjátok rendre a friendzónába, hogy még véletlen se akarhassanak többet, úgyhogy bocs, de ennek nem tudok hitelt adni.

2019. szept. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!