Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem babát vár, ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem babát vár, ennek ellenére cigizik. Megtilthatom neki, hogy nikotinnal mérgezze a gyerekünket?

Figyelt kérdés
Itt nem arról van szó, hogy "az ő tüdeje, az ő döntése", hiszen egy magzatot is mérgez a cigivel.
2017. máj. 16. 22:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
Nem kellett volna egy ilyen felelőtlen nőt felcsinálni.
2017. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem igen, csak nem tudom, mennyire fog hallgatni rád.

Igen, a gyerek egyébként már egy különálló ember, úgyhogy felelősséggel tartozik iránta is.


Viszont neked sem tanácsos cigizned, mert az ugyanolyan mérgező lehet a környezeted (így a magzat) számára is.


21/L

2017. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
#1: Neki legalább akadt nő a horgára. :) Kérdező, ezt előtte kellett volna letisztázni pontosan, de sajnos sok mindent nem tudsz tenni. Üljetek le, beszéljétek meg, hátha tudsz rá hatni.
2017. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
Jó lenne, ha letenné, mert szinte biztos, hogy ki fog ütközni a cigi hatása a gyerekre. Barátom anyja cigizett világ életében, barátom miatta ekcémás. Én náluk voltam kb. 1 évig heti pár napot, én meg allergiás asztmás, most a tüdőgondozóbva járok miatta. Kisbabára meg még károsabb.
2017. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

Már gyerekvállalás előtt bőven le kellett volna szoknia. Neten keress rá a dologra, és mindenképp győzd meg! Fontos lenne...


Pl google első találat:

[link]

2017. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Ne írjunk már hülyeséget. A ciki káros, de kijelenteni, miért ekcémás valaki, az ostoba doreseg.

Beszélj vele, de ezt előtte kellett volna tisxtaznatok. Ha arra vagy kíváncsi, jogilag semmit nem tehetsz. Miért ismerkedtek egy nikotin függő nővel?

2017. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%

Meg nem tilthatod neki,probalj meg hatni rá.

Anyam is dohányzott,semmi bajom nekem meg tesomnak se.

Én letettem terhesség alatt ,aztan viszaszoktam.

N25

2017. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
#3 az én horgomra ne is akadjon, mert nő vagyok :D De ilyen nő biztos nem kéne, ha pasi lennék.
2017. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%
Inkább vetessétek el, idiótának nem kéne gyereket világra hoznia.
2017. máj. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám dohányzott, mikor velem volt várandós (az öcsémmel való terhességekor már megjött az esze és letette, csak 8 évet késett vele...). Komoly károm nem lett belőle, csupán csak rohadt sok pénzt vertem el eddig cigire, mivel 10 éve elég durván dohányzom (15 éves korom óta). Nem mondom, hogy csak az anyám tehet róla (felnőtt ember lévén tudom is, hogy én vagyok az oka, hogy nem teszem le), de egész különösen vonzódom a cigarettához. Arra azért vigyázzatok, hogy egy bizonyos ponton túl már veszélyes is lehet a dohányzás abbahagyása a terhesség alatt, nikotinpótló szerre (tapasz, rágó, stb.) lehet szükség, amennyiben már eltelt annyi idő, hogy nikotinfüggővé vált a gyermeked. Ez mondjuk pont egy tök jó érv amellett, hogy minél hamarabb abbahagyja. Meg az is, hogy ne akarja már szar anyaként kezdeni az anyai pályafutását (anyum mindig emiatt bánkódik, de ezen már nem tud változtatni, a feleséged viszont igen.:)).
2017. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!