Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem babát vár, ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem babát vár, ennek ellenére cigizik. Megtilthatom neki, hogy nikotinnal mérgezze a gyerekünket?

Figyelt kérdés
Itt nem arról van szó, hogy "az ő tüdeje, az ő döntése", hiszen egy magzatot is mérgez a cigivel.
2017. máj. 16. 22:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

Te is dohányzol? Gondolom tudtad, hogy cigizik. A gyerek vállalás előtt beszéltetek arról, hogy leteszitek a cigit?

Ha te is dohányzol, az ugyanúgy mérgezi a közös gyereketeket, mint a feleséged cigizése.

Hagyjátok abba mind a ketten a dohányzást. Együtt könnyebb és mind a hármótok egészségére jó hatással lesz.

2017. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
#8: 3-as vagyok: szerintem a női nem egyöntetűen lélegzett fel, hogy nem tartozol a férfiak közé. :D
2017. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%
#13 szóval szerinted követendő dolog, hogy valaki terhesen cigizzen? Gratulálok.
2017. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
18%
23:04 Ne haragudj, de te értesz a témához? Mert én történetesen biológus vagyok,és pontosan tisztában vagyok a cigi hatásaival és a betegségekkel veled ellentétben, és ez tény, hogy a cigi ekcémát okoz, nem kitaláció. És igen, az okozta nála is
2017. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%

#14: Ezt írtam?


Szöveget értelmezni nem tudsz, mivel sem a kérdésre, sem a neked írt hozzászólásaimra nem tudtál érdemben reagálni, emellett módszeresen félreértettél / szándékosan félremagyaráztál mindent amit írtam (Ki mondta, hogy szerintem te azt akarod, hogy akadjon valaki a horgodra? Ki mondta, hogy támogatom a terhesek cigizését?).


Annak fényében, hogy nem ütöd meg a harmadikos év végi anyagot sem tudásban, elég pofátlan dolog magas lóról osztani az észt érdemi válasz nélkül, nem?

2017. máj. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%
Megtiltani nem tudod, Max próbálhatsz a józan eszére hatni. Bár szerintem azt egy dohányosnál nem lehet, mert ha felbosszantják, vagy valami bántja akkor még többet szív 😞. Anyám is végig cigizett, sőt sok nőt ismerek, és még annál is többet láttam aki terhesen, vagy babakocsit tolva- rosszabb esetben karján a gyerekkel- ugyanúgy szívja. És ezeknek bármit mond az ember vagy kiröhögik, vagy megsértődnek...
2017. máj. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
63%
Max javasolhatod, hogy kérje ki egy orvos véleményét, akire talán jobban hallgat, de mást nem nagyon tudsz tenni...
2017. máj. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%
Mikor látom h a kórház mellett is csoportosan szívják a kismamák azt a szart....sok hülye p*csa. Mutasd meg neki a válaszokat.
2017. máj. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
20%

"Megtilthatom neki, hogy nikotinnal mérgezze a gyerekünket?"


Hálistennek, azért ott még nem tart a liberális tolerancia, hogy erőszakkal is belepof_zhasson valaki a párja életmódjába.

Mert hát minden ilyen kontroll freaknek ki lehet találni egy afféle "pozitív célt", csak hogy a másikat korlátozza (lásd: "a nemdohányzók védelmében..." c. sablondumát).


Tudtad, hogy dohányzik? Tudtad.

Tudtad, hogy előbb-utóbb gyereket szeretnétek? Tudtad.

Akkor hol itt a kérdés?

2017. máj. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
61%
Saját környezetemből tudok példát. A gyerekek az anya terhesség alatti dohányzása miatt lettek SNI-sek.. tönkretette az életüket. Nézess vele utána az SNI-terhesdohányzás összefüggésére.
2017. máj. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!