Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Vegyél magadnak autót". Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Vegyél magadnak autót". Ez mégis mi?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, idén végzek az egyetemen. A párom 25 éves, ő már dolgozik, kereső ember 1 éve. Mivel nekem nincs autóm, a szüleim autóját meg nem hozhatom el, mert ők is járkálnak hétvégente, ezért a legtöbbször ő jön el értem, vagy pedig nagyon ritkán tömegkölekedéssel jutok el hozzá. A vonatozás azért ritka, mert mindig inkább felajánlja, h majd ő szívesen eljön értem, pedig nekem ezzel nincs gondom, ha fel kell ülnöm a vonatra és azzal menni.

Megint behívtak dolgozni szombatra ami a páromnak nem nagyon tetszett, mert amikor együtt lehetnénk, akkor hívnak be. Nekem sem tetszik, de valahol el kell kezdeni - mindig ezt gondolom. Erre a fejemhez kaptam (komolyan is gondolta, nem poénból), h "vegyél magadnak már egy kocsit"... Ez egy kicsit rosszul esett, mert sosem volt elvárásom, h ő jöjjön értem, mindig ő ajánlja fel és akkor a fejemhez kapom, h miért nincs autóm, akkor nem kellene neki ennyit autóznia. Azóta is potyognak a könnyeim ha erre a megjegyzésre gondolok. Mérgemben a fejéhez vágtam, h ilyet még soha senkitől nem kaptam a fejemhez azt, h mert autóval eljön hozzám...


Nem tudom, lehet ez nem is kérdés meg nem is probléma de jól esett kiírni


2017. máj. 22. 22:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#9

Nézd, ezen lehetne még beszélni, mert volna mit. De azért nem állok bele a problémamegoldásba, hogy sorozatban nullázgassatok.


Oldd meg, ahogy tudod.

További szép napot!

2017. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!