Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom az Esszencia nevű kurzushoz csatlakozott. Teljesen beszippantotta a pszichilógia álcájába bújtotott agymosás. Évítsd magad nagyon sok pénzért. Függővé vált, kapcsolatunk ráment. Van hasonló tapasztalatotok? Van ebből kiút? "Szekta"

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 08:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen csak a pincébe lefele,itt a lényeg hogy felfele épülj.

Olvass utána Gattyán Györgynek ő elmondja neked pl az EOS-nek mit köszönhetett.

Vagy akár a vezetőm is elmondhatja,hogy a 2 diploma mellett önfejlesztő kurzusokra jár és szépen épül a karrierje.

2017. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"itt a lényeg hogy felfele épülj"


Azt te csak hiszed kérlek, mert automatikusan úgy dekódolod a "haladás" szót (vagy akár az "épülés"-t - ha már ezt vetted elő a szótárból), hogy az kizárólag valami pozitívum lehet. És hát lehet éppenséggel az is, de nem feltétlenül az.


"Olvass utána Gattyán Györgynek ő elmondja neked pl az EOS-nek mit köszönhetett.

Vagy akár a vezetőm is elmondhatja,hogy a 2 diploma mellett önfejlesztő kurzusokra jár és szépen épül a karrierje."


Váljék egészségükre kérlek. T'od nekem nem mérőszám a "karrier".

2017. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tisztelem az igazi önfejlesztő kurzusokat, igazán segít tágítani az elméd, lelked. Nyitottá válsz és sikeressé. De itt nem erről van szó. Tömegpszhchózis beszippant, nincs visszaút. Három gyönyörű nap után letargikus állapot, baráti társaság közepén feláll és elindul az önfejlesztő tizedik méregdrága találkozójára, ahol ölelgetik egymást. Idegenként, flegma elvarázsolt világgal jön vissza, csupa csupa hibbant dologgal. Egyetértek az alázattal, a nyitottsággal, a hálával. De ez egy komoly agymosás, ha fel lépsz ellene Istenkáromléként kezel. Tragédia. Már mindenkit befizetett maga körül, hogy tudja teljesíteni az elvárást. Gyerekét nem viszi fogaszabályzásra, mert azt mondta az eszencia. Engem elveszít, mert merek más véleménnyel élni. Ez nem önfejlesztés, hanem szekta. Vastagon!!! Valószínű, hogymár rég vége,csak nem fogtam fel.Ez van. Még egyszer köszönöm. Ha az élet megkínál citrommal keverj hozzá egy kis tequilát.☺
2017. máj. 23. 20:40
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó tequilázást! 😉🍸
2017. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Részvétem. Komolyan. Volt egy nagyon szépnek induló kapcsolatom, az vetett véget neki, amikor megtudtam, hogy a barátom 60ezer 80ezer forintot képes fizetni azért, hogy táltossá váljon, azaz: egy kétnapos sátorozás és mesehallgatás után kap egy oklevelet... De közös kirándulásra nem volt pénze... Namost.. aki fizetés nélkül nem képes táltossá válni, (fejlesztve önmagát, tanulva), az pénz kifizetésével sem lesz még bölcs sem...

Alapvetően hiszek sok mindenben, de a "minden megvásárolható"-elvben mindig képtelen leszek hinni.

2017. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!