Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagyok az elvárásaim, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim, ha rendszeres szexuális együttlétekre vágyom, és arra, hogy a vőlegényem kiálljon értem?

Figyelt kérdés

4 éve élünk együtt,az ő állítása szerint, sohasem volt jó a szex!Szerintem lehetne jó, már amikor rákerül a sor. hetente,vagy 10 naponta 1x hajlandó rá! Nem vagyok prűd,és nem zárkózom el semmi elől ,az eddigi szexuális kapcsolataim sikeresek voltak elmúltam 30 talán már tudom mit csinálok.. elég temperamentumos nő vagyok, szeretem tisztázni a dolgokat. ha kezdeményezek vagy csak elkalandozik a kezem már elutasít! Rákérdeztem, hogy mi a baj velem azt a választ kaptam, hogy semmi, csak nem vagyok elég aktív?! Ami azért nevetséges mert már szinte az első pózban, az első pár percben elmegy esélyem sincs következőre jó ideig!

Romantikára vagy intenzív előjátékra soha nem került még sor, úgy érzem fogalma sincs bizonyos szexuális elemek létezéséről, és ha ezt felhozom azzal védekezik, hogy neki rengeteg nője volt nála idősebbek is és egyik sem panaszkodott, mindenki meg volt vele elégedve! A faggatózzással mindent tönkre teszek...Ezzel lezárja a beszélgetést és alszik.


- Ugyan így áll egy másik problémához is! Tavaly az egyik kisebbségi szomszéd nagyjelenetet rendezett a házunk előtt, tettlegesen bántalmazni akart engem egy nem talált talicska miatt.. megemlítettem a kedvesemnek aki látszólag nagyon dühbe gurult és fogadkozott, hogy majd beszél a szomszéddal, a beszélgetésre soha nem került sor! Miután ugyan ez a szomszéd többször is fenyegetőzött, megalázott nyilvános helyeken, és egyszer meg is kísérelt leszorítani autóval a kerékpárútról, sem tett lépéseket a vőlegényem afelé, hogy bármit is tisztázzon a szomszéddal.

Ha már ő nem áll ki értem, említettem, hogy feljelentem a szomszédot, de arra a vőlegényem azt a választ adja, hogy én nem tudok szépen élni, nekem kell a konfliktus. Továbbá, a rendőrség úgy sem foglalkozik ezzel, mert vér nem folyt. A vőlegényem katona naponta érintkezik/ dolgozik rendőrökkel, én ne szégyenítsem meg őt ilyen butaságokkal!

És mivel én efelett nem tudok szemet hunyni őt szexuálisan frusztrálom fejezzem be!

Terapeutához vagy tanácsadásra nem hajlandó el jönni velem. Ő szépen akar élni ez a válasza!


Érdekelne a véleményetek! Én látom rosszul a dolgokat? Egy férfi nem a védelmező a családban,tényleg én lehetetlenítem el az életünket?



#szex #probléma #túl nagy elvárások
2017. máj. 24. 14:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Tegyük fel hogy nem lottójátékos vagyok, ha ez a szelvény nem nyert, veszek jövő héten egy másikat.. Úgy gondolom ami rossz megellene próbálni megjavítani, nem eldobni azonnal.. én még a javító állapotban vagyok, azért kértem tanácsot, véleményt, hátha tud valaki megoldást, lehetőséget, hátha valaki lát valamit amit én csinálok rosszul! a végső opció a szakítás lesz természetesen!

Megpróbálok megtenni mindent ami tőlem telik, hogy ha le kell zárni, tudjam, hogy tényleg nincs más lehetőség!

2017. máj. 24. 15:13
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, becsülendő, hogy javítanál a kapcsolaton, de azt igazán ideje felfognod, hogy javítani csak akkor lehet, ha MINDKÉT fél komolyan hozzájárul. A kedves párod teljesen elzárkózik mindenféle megoldás elől (hiszen neki megfelel, neked van problémád, ő meg nyíltan leszarja, boldog vagy-e vagy sem), így mégis mit akarsz javítani? Egyedül semmit nem fogsz tudni, ehhez a párodnak is partnernek kéne lennie, de egyértelműen nem, az, szóval ideje lenne kinyitnod a szemed.
2017. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szomorú dolog ez, kérdező, de nem te vagy álmai nője. Elfogad, mert lusta csajozni. Ha úgy istenigazából szerelmes lenne, ezek az alapvető problémák nem létezhetnének. A szerelmét megvédi a férfi, de egy cserélhető ágybetétért nem kockáztat. A szerelmét dugva tartja a férfi, mint a lopott biciklit, és ha kritika éri, megpróbál változtatni. Mert meg akar felelni az imádott nőnek.
2017. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!