Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik 6 és még több évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 6 és még több évig jártak, miért döntöttek mégis úgy, hogy mást keresnek, mégsem ő a megfelelő partner?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a történetekre, hogy indult(érzések), volt-e eljegyzés illetve miért lett vége!

2010. máj. 17. 11:01
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
37%
nálunk a karrier, neki pesten, nekem szoboszlón, 8 év után nem volt könnyű ezt megemészteni, de most találtam itt helyben valakit, hát remélem jó lesz
2010. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes kérdés tényleg.

Én azon szoktam gondolkozni, hogy a gyerek, az ugye hatalmas csoda (legalábbis az én véleményem szerint). Nem értem, mi az a dolog, ami elválaszthat egymástól egy olyan párt, akár házasok, akár nem, akiknek már van gyereke, esetleg több is. Lehet, hogy még "fiatal" vagyok, de én nem tudom feldolgozni, felfogni az ilyen dolgokat, de másrészről tisztában vagyok azzal is, hogy ami nem megy, azt nem szabad erőltetni. (Szüleim 13 év után váltak el, 10 éves voltam, a "kiinduló ok egy harmadik fél megjelenése volt).

Saját tapasztalatom az, hogy volt egy 3 éves kapcsolatom, 15-18 éves koromig. Nem tudom miért, én voltam az, aki azt mondtam, hogy elég, meguntam. De nem tudnám megmondani, hogy mit untam meg, mert szerettem, jól éreztem magam vele, de úgy éreztem (ez lehet a fiatalságom miatt is), hogy előttem az élet, nem szabadna ilyen hamar elkötelezni magam. Szakítottunk, és fura, hogy ezt mondom, de: kinyílt előttem a világ. 20L

2010. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
72%
Ez tényleg egy jó kérdés! Nekem most ősszel lenne 8 éve hogy járunk, ha nem szakítottam volna vele januárban. Igazából ez egy érdekes kapcsolat volt abból a szempontból hogy én már többször akartam szakítani de nem igazán voltam határozott és kényelmesebb is volt a "régi, megszokott" kerékvágás, de így 24 évesen már nem így gondolom...Nem jó olyanra pazarolni az időt akivel nem tudnám elképzelni a jövőm. A szerelem már régen elmúlt de nehéz elengedni egymást, mert igazából a szerelem egy erős kötődéssé alakult...és mindent tudunk egymásról...legalábbis egyik téren, más téren meg semmit, mert ebből a 7 évből 6 távkapcsolatban volt...én más városban jártam egyetemre.Nem találkoztunk csak hétvégén és ez nem tett jót ennek a kapcsolatnak, eltávolodtunk, de én jobban.Mással ismerkedni ilyenkor meg nem fer szerintem, ezért is próbáltam szakítani többször is, de a csalódások v elutasítás viszont visszahajszolt hozzá. Tudtam hogy nem jó így de ezen a téren ő elég kiszámítható volt(h úgyis kibékülünk) De most tényleg vége és remélem ő is túl tud lépni...Szerintem ilyen hosszú kapcsolat után azért is nehéz kimondani azt h végleg vége, mert a másik szerves része lett az életemnek...
2010. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Előző: 24/L
2010. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%
Én sajnos gyakran lebukom, ha félrelépek. Ezért sajnos nem alakulnak ki túl hosszú kapcsolataim. A legutóbbi 3 év együttélés után ment tönkre egy másik lány miatt. Mikor az elején kiderült, hogy megcsaltam még meg tudott bocsátani. Mikor másodszor, harmadszor csaltam meg nem bocsátott meg, mert nem tudta meg :). A negyediket megtudta, úgy dobtak ki, mint macskát szarni. Sajnos a hamvas, szép puni a gyenge pontom. Ha elérhető közelségbe kerül egy, mindig rástartolok. Bár ne ész nélkül csinálnám, nem derülne ki szinte mindig.
2010. júl. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
nálunk minden okés volt, csak egyszerűen nem tudtunk egymással együtt élni. minden idegesített a másikban, de tényleg minden. elég volt.. és persze a szerelem is elmúlt.
2012. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
59%

Én 15 éves koromban jöttem össze egy fiúval, 5 és fél évig voltunk együtt.


A szakításnak a legfőbb oka az volt, hogy az évek során megváltoztunk és a végén már nem illettünk össze. Mert ugye 15 évesen más az ember, mint 21 évesen (legalábbis normális esetben érik, változik)

De voltak más problémák is, pl. a srác sokszor ment inni, ami nem probléma, csak mindig ember alatti szintre itta magát, és ez az évek alatt semmit nem változott, azt hittem kinövi majd, de sajnos sem. Elgondolkodtam azon, hogy ilyen kezdődő alkoholista emberrel nem szívesen költöznék össze, hogy minden hétvégén hullarészegen jöjjön haza és keljen a lavort hurcibálni mellé, vagy azon aggódni h mikor üti el egy kocsi egyszer, gyereket meg pláne nem szülnék neki.

Mikor próbáltam beszélni vele erről, ilyen "ha nem tetszik el lehet menni" hozzáállást mutatott. Mivel megérezte, hogy kezd elegem lenni kidobott nagyon csúnyán, két hét múlva más csajjal volt.

Két hónap múlva már megbánta a dolgot, de nálam innen már nem volt visszaút.

2012. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
27es válaszoló vagyok: Lemaradt a végéről, hogy 22/L
2012. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

A lany 14 volt en pedig 18. Az elso 3-4 ev nagyon jo volt vele, a kovetkezo 3-4 hullam hegyek es volgyekbol allt. Az utolso 2 ev folytonos vita, feltekenykedes (reszemrol). Mint utolag kiderult megcsalt. 10 evig jartunk eljegyzes nelkul es egyszer szakitottunk csak: a VEGEN!

34F

2012. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Linkeltem volna oldalt ilyen sztorikkal de nem engedik berakni:(
2012. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!