Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik 6 és még több évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 6 és még több évig jártak, miért döntöttek mégis úgy, hogy mást keresnek, mégsem ő a megfelelő partner?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a történetekre, hogy indult(érzések), volt-e eljegyzés illetve miért lett vége!

2010. máj. 17. 11:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Én most szakítottam a párommal 6 év után. És hogy miért? Mert elmúlt a szerelem, ezáltal ellaposodott a dolog, egyre több egyedüllétre vágytam és új dolgokat akartam kipróbálni mivel még fiatalk vagyok.

Imádom őt a mai napig de nem fogom egy olyan fárfi mellett leélni az életem 22 évesen akibe nem vagyok szerelmes és smér csak a szeretet, megszokás tart össze. Ha 40-50 éves lennék nem lenne problémám, nem szakítanék...örülnék , hogy van velem vki akivel kölcsönösen tidzteljük és szeretjük egymást.

2012. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Én 5 éve vagyok együtt a párommal és nagyon szeretem de elegem van már belőle...hisztizik,duzzog ha elmegyünk valahova akkor neki semmi nem tetszik,fikáz mindent,szerinte minden ember szar alak pedig tudhatná hogy minden ember egyéniség...szóval neki semmi nem jó,pedig minden a segge alá van rakva én is mindent megteszek de már annyira belefáradtam....nagyon...sorolhatnám napestig...és már az utóbbi hónapokban elgondolkoztam hogy mit tegyek....nagyon hiányozna ha szakítanék vele....de tényleg fogalmam sincs mit tehetnék....
2012. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
jah és 22\L vagyok
2012. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Az első barátommal 4 évig voltam együtt, tini-szerelem volt. A másodikkal 4,5 évig, itt már eljegyzési is volt, együtt is laktunk kb. 2,5 év együtt járás után.

Szégyellnivaló dolog, de azért lett vége, mert belépett egy férfi az életembe. Ez a történés késztetett arra, hogy átgondoljak, átértékeljek mindent és rájöttem, hogy nem a párom a nekem való férfi egy életre. Így hát szakítottam. Azóta már majdnem egy év eltelt, nem bántam meg.

2012. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhetnek még!
2012. szept. 21. 17:15
 36/38 anonim ***** válasza:

az én leghosszabb kapcsolatom 4 évig tartott. 3 hét ismeretség után összeköltöztünk, aztán 2 hónapra rá már el is voltam jegyezve. tulajdonképpen az egész kapcsolat rossz volt, többször került gyanúba a srác, h megcsalt, de egy pár telefonszámom kívül mást nem tudtam rábizonyítani.

ma már értem, h csak azért ragaszkodtam hozzá, mert ő volt az első komoly barátom és féltem egyedül maradni. aztán szépen lassan megundorodtam tőle és szakítottam vele. egy percig sem hiányzott.

26/l

2012. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Az én esetemben kicsivel több, mint 6 év után lett vége a kapcsolatnak. Szó szerint tini kapcsolatnak indult az egész (12 és 14 évesek voltunk, 2-3 év szoros barátság és igazából nem volt éles határ, hogy mikortól jártunk ténylegesen). Az első 2-3 év után volt egy nagyon szép 6 éves időszak, viszont lehet, hogy pont azért is lett vége, mert kb nem hagytuk egymást élni. Hogy őszinte legyek, pontos okot nem tudnék mondani. Viszont azóta is tartjuk a kapcsolatot és kb a szeretkezés/szerelem részét leszámítva, semmi nem változott. Az elmúlt 2 évben meg simán visszamehettünk volna egymáshoz, de jobb ez így. Azóta az exemnek viszont már van párja, nekem is volt, csak kicsit mellényúltam, de a kapcsolatunk ennek ellenére sem változott, a barátság olyan, mint régen :) 25/F
2012. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkit felpontoztam, jók voltak!!
2012. okt. 3. 08:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!