Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik 6 és még több évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 6 és még több évig jártak, miért döntöttek mégis úgy, hogy mást keresnek, mégsem ő a megfelelő partner?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a történetekre, hogy indult(érzések), volt-e eljegyzés illetve miért lett vége!

2010. máj. 17. 11:01
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
92%

nekem még nem volt 6 éves kapcs-m, viszont van tippem, lehet nem jó, de leírom

szerintem 6 év múlva elmúlik a szerelem, kívülről-belülről ismerjük a másikat, és nem játszuk már meg magunkat a másik előtt bátran felvállaljuk magunkat (még pukizunk is)és ilyenkor derül ki, hogy a natur, minden megjátszás nélküli természete nem fér össze a két embernek és onnan kezdődik az elválás

nekem egyik exemmel 2 év elég volt ehhez

kiderült, hogy csak addig volt velem, míg felfelé húztam (beprotezsáltam ide-oda, ötleteket adtam amitől sikeres lehet - mindent megvalósított)és amikor már nem volt rám szüksége, becsajozott és kidobott. én meg önzetlenül szerettem, önzetlenül segítettem.

és az ő énje egy lehúzom a másikat style, az enyém meg önfeláldozó styl. a kettő nem fért össze

2010. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 7 év után lett vége. Persze nem előzmények nélkül. Egy ideje már nagyon gyengén muzsikált a kapcsolat. Elmondtam, hogy úgy látom a mélypont egyre mélyül és nem jutunk ki belőle. Rengetegszer próbáltuk megbeszélni, de úgy nehéz, ha a másik egyáltalán nem válaszol vagy csak annyit, hogy átgondolja. Később persze semmi reakció.

Eljött az idő néhány hónap múlva, hogy megjegyeztem neki, esetleg meglephetne valami kis kedvessel. A válasz: Jó. Mivel?

Eltelt megint néhány hónap megint és felvetettem, hogy talán jó lenne egy kettesben eltöltött 1 hét valahol máshol. Amennyiben szeretne valamit tenni a kapcsolatunkért, esetleg kereshetne valami szép helyet, ha már én voltam az ötletgyáros. Válasz: Jó. Hová menjünk?

Egy idő után feladtam, hogy folyton csak próbálkozok, de nem történik semmi és 7 év után felálltam egy jobb élet megtalálásának reményében.

Ő azóta már boldog mással és talán én is megtalálom a boldogságot nem is olyan sokára.

28/L

2010. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

12:36-os vagyok

az előbbi is engem igazol

a srác egy irányítható jellem, a lány meg igazi nő, aki azt várja a férfi álljon a sarkán, ne mindig ő mozgasson mindent

tehát a két természet nem fér össze

a srácnak valószínű hosszabb távon vezető egyéniségű a bnője, mert ha nem, az a nő is ott fogja hagyni

2010. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 év után mondtam azt, h elég! Kb 2,5 évig nagyon szép és jó volt minden, aztán megváltoztak a dolgok...

Én szerettem volna kicsit komolyabbra fordítani a dolgokat, ő viszont nem. Én elhanyagoltam miatta a barátaimat, és végül meg is szakadt velük a kapcsolatom, ő viszont inkább elkezdett egyre többet bulizni nélkülem! Én a munkám miatt nem tudtam elmenni vele nyaralni csak 1x egyik nyáron, erre ő elment a barátaival nélkülem. De állította, h én vagyok a legfontosabb neki, és hogy nem élné túl, ha mi szakítanánk...

Aztán hirtelen minden ok nélkül elkezdett féltékenykedni! Teljesen alaptalanul vádolt meg, a saját barátaival, és mire végig zongoráztuk az egész társaságot, én teljesen kiábrándultam a kapcsolatunkból. De őt még mindig szerettem. Felajánlottam még egyszer utoljára, a 4.évfordulónkkor, h költözzünk össze, hiszen ez megoldaná a féltékenységét, és legalább talán megmentené a kapcsoltunkat! Nemet mondott. Én új munkahelyre kerültem, megismertem egy csomó embert, és rájöttem, h nem függök tőle! Rájöttem, h más emberek is érdekesnek tarthatnak, nemcsak az ő barátai. Ez persze nem tetszett neki, és hatalmas jeleneteket rendezett! Az egyik ilyen alkalommal azt mondtam, h elég, és hogy itt a vége! 1évig gyötört a lelkiismeretem, mert nem hagyta nyugodni! Mindíg éreztette velem, h mennyire szenved!

Aztán véletlenül kiderült, h miért lett hirtelen féltékeny mindenkire! Mert megcsalt!Úgy érezhette, h ha ő megtudta tenni velem, akkor én is képes lennék rá! Tévedett! De azóta szikrányi lelkiismeret furdalásom sincs!! Boldog vagyok, és megtaláltam azt az embert, akire tényleg számíthatok!!

2010. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

5 éve vagyok együtt a barátommal... 4éve megcsalt( előző! igen itt is egyik napról a másikra elkezdett féltékenykedni és azért mert saját magában csalódott), megbocsátottam megbeszéltük azóta teljesen tökéletes a kapcsolatunk...


Mitől lehet majd egyszer vége? Talán ha nem akar majd elvenni feleségül...

2010. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 6 évig voltam együtt az előző párommal. Azért lett vége, mert már unalmas volt az egész, elmúlt részemről a szerelem, és ezt csak akkor vettem észre, mikor képbe került egy másik (aki mellesleg a jelenlegi párom). Ő udvarolt, bókolt, és ez jól esett, mivel ezeket már rég nem kaptam meg. Elmondtam az akkori páromnak, hogy van vki, akivel szoktam msnezni, de nem volt vele semmi sem. Ő persze kiakadt. Hát szakítottunk és rá pár hétre jöttem össze a mostanival (már több, mint 1,5 éve együtt vagyunk), és egyáltalán nem bántam meg. Sajnáltam az előzőt, sírt, könyörgött meg minden, de mikor vele voltam a másikra gondoltam, és ő hiányzott. Így meg már nem lehet folytatni egy kapcsolatot sztem. 6 év alatt nem volt képes megkérni a kezem sem, mikor tudta jól, hogy szeretném. Az utolsó időkben már akarta volna, de jobb is hogy nem tette meg mégsem. Ennyi! Most nagyon boldog vagyok a vőlegényemmel! :-D

23/Nő

2010. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Nos. Köszönöm a válaszokat, érdekesek voltak, és több válaszból azt vettem ki, hogy az unalom, vagy a megcsalás vetett véget a kapcsolatnak. (Bár ez a kettő elég gyakran jár együtt). Érdekes volt azt is olvasni, hogy többen azért szakítottak/szakítanának, mert nem volt hajlandó megkérni a kezüket. Nem érzitek úgy, hogy ez kicsit erőszakos? Bár igazából megértelek titeket, mert azért 6 év mégis csak hat év, az baromi sok. Az, hogy a szerelem kihuny, még nem feltétlen kell jelentse egy kapcsolat végét, bár ha beleszeretünk valaki másba, könnyen fordulunk.
2010. máj. 17. 16:01
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom, ha már bőven tól a 20, ilyen 6-7 éves kapcsolatok után nem kérné meg a kezem a párom énis elgondolkodnék, mégis mit akar tőlem.
2010. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 Attila_Z ***** válasza:
100%

Mi két hónap múlva leszünk 7 éve együtt.

Egyébként a nagy titok, ami miatt együtt maradnak az emberek az 10 % szerencse és 90 % megértés és kommunikáció. Mindenki tudja, hogy a szerelem - ritka kivétellel - nem tart 4-5 évnél tovább, így ha a pár már csak szeretettel szereti egymást, akkor szoktak a problémák előbújni. Ha eddig a pillanatig is minden jót és rosszat megbeszéltek, akkor nem fog változni a kötődés. Ha nem tudják megbeszélni a problémáikat, akkor elindulhat a dolog lefelé és a szeretet ehhez már nem biztos, hogy elég erős.

2010. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 5 év után lett vége az első igazi komoly kapcsolatomnak - többek között szerintem az is közrejátszott, hogy mindkettőnknek első "igazi" kapcsolata volt, pedig én 19 , ő 23 volt mikor elkezdődött. 2 évig együtt is éltünk, de ebből másfél év már csak kínlódás, ragaszkodás volt a megszokotthoz, s félelem az újtól. Végül egy harmadik miatt lett vég ( illetve nem miatta, hanem ő adta meg a löketet ahhoz, hogy megtegyük azt amit már rég kellett volna) Ő ismert meg egy lányt, 4 hónapig ment a huzavon, nagy sírások, mert rettegtünk elengedni egymást, s ilyenkor felerősödnek az amúgy már gyér érzelmek. Érdekes, annak ellenére, hogy neki volt más, ő zokogott a vállamon, hogy nem akar bántani, de nem tud lemondani a lányról... Aminek még nagy szerepe van szerintem egy ilyen hosszú kapcsolat tönkremenetelében, az ,hogy tudsz minden "gyengeségéről" , arról milyen gondjai-problémái voltak-vannak, s emiatt vonzza az új, az aki még olyan tökéletersnek látja ahogyan ő szeretné! Nálunk ez is rettentően érezhető volt, el is mondta az exem, hogy mellette erős férfinak érzi magát, mellettem sebezhetőnek, mert sok "titkát" tudom, ami gyengíti az ő férfiasságát.

Hirtelen ezek jutottak eszembe, amiken mi elhasaltunk - azóta mindketten boldogan élünk új párunkkal :)

2010. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!