Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátnőm kezdi elhagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm kezdi elhagyni magát. Esetleg tipp? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Röviden: 20L 1 éve vagyunk együtt, régen kb 165cm 55kg lehetett kb nem sovány van rajta felesleg, iszonyat jó fenékkel! :). Most 60 körül lehet és a plusz súly a hasára ment rá (amit én személy szerint észrevettem). Borzasztó önbizalom hiányos, de sokkal jobban szeret nyafogni, mint tenni is valamit érte (pl.: futni, sportolni) Felhoztam a közös sportot, de napi 10 óra fizikai melót dolgozik ami után hulla fáradt + velem nem akar az önbizalom hiány miatt szerintem vagy ciki... :D. Minden porcikáját imádom, utálom a csontkollekciókat, de azért na... Ha sportolna az önbizalom is javulna, közérzet is. Én otthoni edzést csinálom, van lelki energiám rá (hogy ne csak ő tegyen le valamit "az asztalra")
2017. máj. 29. 07:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
16%

A #10-es biztos molett.. :)

Egyrészt (felteszem) a lány nem terhes, másfelol a terhesség sem kifogás a mozgásra.

Amelyik lány nem mozog, 30 éves korára gurulni fog!

Ismertem olyan lányt, aki 20 évesen ezzel a magassággal 40 kiló volt, két év múlva gyerek után 70 kiló felett van.

"Mentségére szóljon", hogy gyereke van, de szerintem ez nem kifogás továbbra sem.

Aki mozog az nem fog elhízni.

2017. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nem kezdett el szedni fogalmazásgátlót, vagy váltott..?
2017. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Pont ezért erőlteti az óvszert, hogy meg ne hízzon a tabi miatt. Az ok forrás megvan, (helytelen táplálkozás, nasi) ötletek kellenének hogy vehetném rá hogy az állapot stagnáljon, ne romoljon... :D
2017. máj. 29. 09:20
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

155cm vagyok,és kb 55kg.A hasamon van felesleg.13órába melozok,megállás nélkül. / vendéglátás /.

Egy ideig figyeltem az étkezésre,és hogy mozogjak,de sokszor örülök ha túl élem a meĺót.


Nem értem ha imádod Öt,akkor miért akarod,hogy fogyjon? Ha Ő maga nem tesz érte,őt nem zavarja...


Oké,nagyobb lenne az önbizalma.Viszont sok más dolog vam amivel azt lehetne növelni.

2017. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Legyen mindig ő felül!
2017. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Akadjon le az éjszakai nassolásról. Ha éhes egyen egy pohár natúr joghurtot 2ek zabpehellyel neg olyan gyümölccsel amit szeret. Vagy rántottát, főttojást, húst kenyèr nélkül.

30/f

2017. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
a külső nagyrészt a kaján múlik, azt kell megfogni - a 10 órás fizikai munka mellett nem kell erőltetni az edzést. (az más kérdés, hogy jót tenne a másféle testmozgás.)
2017. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: csak egy kérdés: mikor lepted meg valamivel, amiről érezte, hogy szereted? Egy virággal, egy (egészséges) vacsorával, amikor hullafáradtan beesik a meló után stb?
2017. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
virágot 1 év alatt 4x kapott tőlem "csak úgy" gesztus ként. Annak örült. Vacsorát ha 50x el nem akartam rángatni valahova akkor 1x sem. Lemondta mind az 50-et. hogy "ő nem oda illik". Ha párszor meg dícsérem lehord hogy "nem, ő nem is szép, ne mondjam" Esetleg valami tanács hogy hogy növelhetném az önbizalmát? Lehet mert belé vagyok zúgva de átlag feletti arca van, testét is szeretem de ne hagyja már el magát. Régen bulémiás volt vagy micsoda az miatt ennyire önbizalom hiányos.
2017. máj. 29. 11:22
 20/29 anonim ***** válasza:
Akkor állj oda férfiként és vidd el vacsorázni, ha akarja ha nem! Ha erre képtelen vagy rávenni, akkor helyes taplalkozasra hogy lennel.kepes?
2017. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!