Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátnőm kezdi elhagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm kezdi elhagyni magát. Esetleg tipp? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Röviden: 20L 1 éve vagyunk együtt, régen kb 165cm 55kg lehetett kb nem sovány van rajta felesleg, iszonyat jó fenékkel! :). Most 60 körül lehet és a plusz súly a hasára ment rá (amit én személy szerint észrevettem). Borzasztó önbizalom hiányos, de sokkal jobban szeret nyafogni, mint tenni is valamit érte (pl.: futni, sportolni) Felhoztam a közös sportot, de napi 10 óra fizikai melót dolgozik ami után hulla fáradt + velem nem akar az önbizalom hiány miatt szerintem vagy ciki... :D. Minden porcikáját imádom, utálom a csontkollekciókat, de azért na... Ha sportolna az önbizalom is javulna, közérzet is. Én otthoni edzést csinálom, van lelki energiám rá (hogy ne csak ő tegyen le valamit "az asztalra")
2017. máj. 29. 07:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Jesus..

A barátnődnek teljesen normális alkata van. Ha nem érzi jól magát így, akkor előbb-utóbb maga miatt úgyis el fogja kezdeni a sportot vagy az egészségesebb életmódot.

Te ne szólj ebbe bele szerintem. Hidd el,hogy egy hosszabb kapcsolatban ezek normális dolgok.Nem azt mondom,hogy minden évben szedjen fel 5 kilót, de nem fog ugyanolyan alakja maradni egy nőnek sem az évek során, mint ahogy megismerted.

Sőt, megsúgom, ha a pasik sem fognak ugyanúgy kinézni x év kapcsolat után, mint amikor megismerkedtek.

Ha 5 kilót sem tudsz tolerálni,akkor mit fogsz tenni, ha az asszony a közös gyereketeket hordja ki és egy jó darabig meg fog rajta látszódni a dolog szülés után is?Továbbmegyek, más téren is át fog alakulni a teste,nem fogja tudni visszahozni teljesen a szülés előtti állapotot, még több milliós műtétekkel sem.

Szóval lehet fel kéne nőni és elfogadni ezt. 60 kilósan és 165 centisen normális alakja lehet.

Sportolni meg megérthető,hogy nincs kedve 10 óra fizikai munka után..Meg ez olyan dolog,amit nem lehet ráerőltetni az emberre.Aki nem akar sportolni,az nem fog, csak piszkálásnak fogja felfogni,ha mondod.

2017. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ha bulimiás volt, eszedbe ne jusson az alakja miatt csesztetni, mert ha visszaesik az nagy baj. Így könnyű fogyni, de a következmények durvák. Hagy rá, imádd így ahogy van, mást nem tehetsz érte.
2017. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Hűha itt kezd elfajulni kicsit a dolog, így öntsünk tiszta vizet a pohárba. Szeretem minden porcikáját, nem akarom megváltoztatni, de ez egy ördögi kör! Hogy felszedett pár kilót, el van keseredve a kevés önbizalma is elszáll. Nem fogadja el a dicséreteket, bókokat se. Rühellem a sovány lányokat, és nem akarom hogy foggyon le 10 kilót, és nem tartom kövérnek. Úgy gondoltam ha Stagnál a súlya (MARAD 60 KILO) azt sporttal egészséges kajával, javulna a közérzete, elfogadná önmagát, és mellesleg igen a pocakja is kisebb lenne.
2017. máj. 29. 21:06
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

20-as válaszoló vagyok. Kedves Kérdező!


Én egy büdös szót nem szóltam hogy fogyaszd le vagy bármi ilyesmi! Most kedves leszek és bővebben elmondom miért mondom amit mondok:

Nekem is bulimiás volt a barátnőm még korábban előttem. Neki is van egy minimális feleslege, amit én soha nem mondtam neki, egyrészt mert én sem a csontkollekciókat bírom, másrészt meg félreértené. És neki nehogy ilyen szóhasználatot mondj hogy: "Régen bulémiás volt vagy micsoda". Ezen a hozzáálláson szerintem változtass. Ez az a bunkóság ami szar(amivel igazán bántanád), és mégis megteszed úgy, hogy közbe ajnározod a nődet. Nála önbizalomhiány a kulcsszó. De azt nem érted, hogy úgy kellene bunkónak/dominánsnak lenned, hogy csak azért is elviszed egy étterembe(persze biztos emiatt is áll valami ok, de ha eddig nem volt képes egy év alatt elmondani hogy miért nem, akkor legalább kiderülne). Az önbizalomhiányos nő arra vágyik hogy vezessék. Tudom nehéz így kiállnod, de hidd el emiatt nem fogod elveszíteni, lehet levág rohadt nagy hisztit előtte, de végül neked köszöni meg hogy rávetted, vagy legalább végre kibukik belőle miért nem szeret étterembe járni. Bár nem tudom erről beszéltetek-e már... Ha nem, akkor a fentebb írt dolgokat javaslom.

Üdv

2017. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
*Ha igen...
2017. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

#4 vagyok.

Ekkora magassággal sport/mozgás mellett, 50 kilónál nem lesz tobb soha!

..de megkockáztatom, ha leszálkásítod rendesen az 50 kiló lesz a teteje.

Megfelelo, egészséges étrend, életmód a fogyás titka.


Szépen lassan adagold be neki kicsibe, hogy legyen sikerélménye (pontosan úgy, mint az oviban.. :), teljesen mindegy, milyen mozgás, milyen sport, lényeg, érezze,fejlodik.

Meg persze csináljátok párban!

Melletted feloldódik, nem érzi (vagy kevésbé érzi úgy), hogy hulyet csinál magából.

2017. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Jézus... 165 cm vagyok én is, de az 50 kg-ot baromi kevésnek érezném magamnak. Nem mindenkinek egyforma a felépítése. Voltam 54 kg, minden bordám kint volt + a csípőcsontom. És mint tudjuk, az izom nehezebb, mint a zsír, tehát valszeg nem is tudnék 50 kg lenni.

Nem tudom, a kérdező barátnőjének milyen a felépítése, de pont ezért nem kéne 1 kaptafára húzni mindenkit, és súlyt megadni konkrétba, minél ne legyen több...

Mondjuk nekem pont ez az 55-60 közti tartomány tűnik ideálisnak, azt kéne megtartani, és nem hízni tovább.

2017. máj. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

165 centi 55 kilóval TÖKÉLETES volt a súlya, sőt!


Én 168 vagyok, 55 kiló, és bizony sovány, szóval milyen feleslegről beszélsz te a csajodnál?!


Nem csoda, hogy önbozalomhiányos, ha azt hallgatja normál súlynál, hogy fogyjon le, mert...

2017. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha bulimiás volt, NE cseszgesd a súlya miatt!

Abban a pillanatban vissza fog esni, te meg leshetsz, ahogy tönkreteszi magát...


Én is voltam anorexiás, bulimiás (néha még most is hányok), és az ex állandóan a kaján meg a súlyomon kattogott (hogy 168/61 már túl nagy vagyok, stb.). Annyira elbizonytalanított ezzel, meg megutáltatta a testemet magammal, hogy elkezdtem nem enni és lementem 45 kilóra. Miatta, mert "túlsúlyosnak" titulált.


A párom mellett láss csodát, normálisan kajálok, tartom a súlyomat, mozgok, mert motivál és nem leszól, és a kajálásomba sem ugat bele. Boldog vagyok mellette, mert nem akar megváltoztatni.

2017. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!