Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnatok vagy sem? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Multkor elkertem a baratom telefonjat, hogy felhivjam anyukamat.(soha nem volt baj, ha egymas telefonjahoz nyulkaltunk, en is tudtam az o kodjat es o is az enyem.) de mikor beleptem a nevjegyekhez, az elso volt egy olyan leanyzo, akit kb 2 honapja ismerosok lettek a facebookon es vegig lajkolt a kepeit, mar akkor ra kerdeztem, hogy o ki, azt valaszolta, hogy csak egy buta, csunya evfolyamtars(most kezdett el egy felnott kepzest). A kerdes..akkor miert van meg a szama? Beleneztem a messengerebe(sosem zavarta idaig, hisz o is nezi az enyem) es lattam hogy ez a lany ugy van beirva hogy( nem irok nevet) xy baba❤.. A beszelgetesekben csak annyi allt, hogy nalam maradt a fultagitod, majd hetfon viszem...a tobbi beszelgetes ki volt torolve.. Persze, hogy ra kerdeztem, hogy ez mi volt..az volt a valasza, hogy csak 4x beszeltek, de hogy csak baratok es reggel egyutt szoktak iskolaba menni. De hogy nagyon csunya es nem tud vele elkepzelni semmit, bizzak meg benne. A fultagito meg csak azert volt nala mert megnezte a villamoson es elfelejtette vissza adni. Velemeny?

2017. máj. 29. 10:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%
Itt tul sok dolog nem stimmel. Lajkolasok, nevjegy, "baba ❤", kitorolt uzenet, nala maradt fultagito..szerintem kokemenyen van vaj a fule mogott. Nyilvan le fogja tagadni, de te meg ne legyel naiv.
2017. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

"De hogy nagyon csunya es nem tud vele elkepzelni semmit, bizzak meg benne."


Ez a mondat felér egy beismerő vallomással.Kérdező, a helyzet egyértelmű.

2017. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az tetszik, hogy csak negyszer beszeltek, de ok baratok :"). Most mi van? Most baratok vagy alig beszeltek egymassal?
2017. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%
és tényleg csúnya a csaj? azért ezt női szemmel meg tudod állapítani
2017. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

Fúj olyan csúnya az a csaj, láttad a kaaarját, hogy milyen??


vagy a másik: Az a csaj??? Az egy kis kurwa dehogy tetszik.


Aki tetszik nekik mindig kritizálják. Bocs

2017. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Az kihagytam, hogy a baratom azt is mondta, hogy a csaj adta sajat maganak ezt a nevet messengeren csak mert kattos.
2017. máj. 29. 11:48
 17/26 anonim ***** válasza:
42%
A harag gyenge kifejezés lenne arra, ahogy éreznék...
2017. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
87%
Fultagitos lanykent mondom, olyan nincs, semmilyen korulmenyek kozott, hogy az ember a villamoson kiveszi az ekszert es odaadja masnak hogy fogdossa. Olyan viszont van, hogy kiesik. Az egesz tortenete egy rakas szar hazugsag.
2017. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%
A baratod nem gyakorizik? Mert valami retardalt lepontoz mindenkit, aki szerint nem stimmel a szitu. :D
2017. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
12%

Teljesen általános megoldás - sajnos -, hogy az ember elhallgatja azokat az információkat amelyek félreértésekre adhatnak okot olyan emberek elől, akik hajlamosak félre is érteni azokat.


Ezt az üzenettörlés kapcsán mondtam.

2017. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!