Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a zűrös anyagiak! Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a zűrös anyagiak! Szerintetek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, nem élünk együtt, bár próbálkoztunk, és az anyagiak miatt külön kellett mennünk. Én a szüleimmel élek, és ő is az övéivel. Én 2 éve rendszeresen félre teszek bizonyos összegeket (kb. keresetem 10-20%-át) későbbre.

Szeretnénk lagzit, saját házat, de úgy érzem, hpgy ő nem igazán vevő ebben. Mármint az "álmodozásban " igen, de a takarékoskodásban nem.


Ő is 2 éve már dolgozik, kisebb szünetekkel. Minden szrra elveri a pénzét, főleg az autónak a dolgaira, de az kell, mert munkaeszköze, és csak is a legfontosabbakat teszi helyre, de közben van egy zenekara, ami viszi az időt meg a pénzt, meg van még egy képregény-fantasztikus könyv mániája is, ami szintén.


Nem azt mondom, hogy a havi 100ezer ftjából ne vegyen egy hónapban egyszer egy 4-5 ezer ft-os könyvet, de ne 20-30 vagy 40-50ezreket hagyjon ott.


Mikor felhozom, akkor le vagyok hurrgova. 4 hónapja ígérgeti, hpogy nyit egy lakástakarék számlát. Eddig midnig nagyképűen rávágta, hogy "nem nyitok...", de ha kövi hónapban sem, akkor azt hiszem szakítani fogok.


Nem akarok 26 éves koromig a szüleimnél lakni.


Szerintetek én avgyok az elfuserált, mert gondolok a jövőmre?


23/L



2017. máj. 29. 23:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

Ne várd el ezt, fél.

Minden esetre érdemes lenne komolyan leülni vele beszélgetni, mert attól tartok csak sunyul és az időt húzza, mert jó veled meg minden, de annyira nem gondolja komolyan, hogy el is vegyen később. Szerintem nem te vagy neki az igazi. Beszéljétek ezt meg mert nagy pofára esés lehet belőle.

2017. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Jahj igen, ezt nem írtam bele direkt, de 1,5 évesek voltunk mikor megkérte a kezemet. Szóval gyanús hogy komolyan gondolta... gondolom én...
2017. máj. 29. 23:25
 3/25 anonim ***** válasza:
11%
Most mondja valaki hogy a nők nem anyagiasak..vagy az csak szerintem nem normális hogy 23 évesen saját házat akarsz a barátodtól? És ha nem,akkor szakítasz..amúgy meg megsúgom, hogy ha most,23 évesen nyittok egy lakástakarék számlát,és a havi 100 ezréből rak félre minden hónapban,meg te is (bár azt nem írtad hogy mennyit),akkor bőven nem lesz még 26 éves korotokra saját házra való..Budapesten legalábbis biztosan..
2017. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
9%
Ez az a kapcsolat ami aligha éri meg a 30 éves korodat. Túl nagyok az igények a bevételekhez képest.
2017. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
Ha havi 100ezret tennétek félre, akkor is egy kisebb megyeszékhelyen 6 évre lenne szükség saját LAKÁS-ra, nem házra, csak simán lakásra. Budapesten kb. egy külkeres kis lakáshoz kb. 8-9 évre. Egyébként én 19 éves korom óta külön élek, sok pénzt elvisz az albi az tény, havonta 140embe van, habár mostmár szerencsére könnyebb,mivel barátnőm is velem lakik,de ketten keresünk félmillió forintot,így már azért könnyebb félretenni és láss csodát, külön is lakunk :)
2017. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Én kötöttem lakástakarékot, a legmagasabb összeggel- 20ezerrel. Négy évre szól és kb másfél millát lehet majd kivenni. Ebből nem tudom hol akarsz lakást venni, max valahol északkeleten lehetne...
2017. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Kerdes màst vagy biztosíts magadnak lakàst vagy hàzat. Semmire nem elèg 100.000 ne hogy màr Svàbhegyi hàzat akarj...
2017. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%
Havi 100 rugóból megélni sem lehet, nem hogy félretenni.
2017. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Látom a lényegre sikerült ráérezni :) jah nem....


Ha ennyire érdekel, örököltem egy nagyobb összeget, ami szintén a bankba van, de kell hozzá hitel is. Szóval lakástkarék, plussz nagy öszeg plussz hitel egyenlő egy szerény kis házikó valahol vidéken.


Köszönöm a válaszokat....


Igen, nagyon nagy igényeim vannak...

2017. máj. 29. 23:47
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Neked van pénzügyi kultúrád, neki nem sok, neked vannak céljaid, tudod, mit akarsz, ő nem, esetleg szarik bele. Az hogy eljegyzett, nem feltétlenül jelent komoly szándékot, hiszen azért sem hajlandó tenni, hogy minél előbb összeköltözhessen veled.

Nem vagy anyagias, csak gondolsz a jövőre, nincs ezzel baj. Szerintem keress egy érettebb férfit.

2017. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!