Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a zűrös anyagiak! Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a zűrös anyagiak! Szerintetek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, nem élünk együtt, bár próbálkoztunk, és az anyagiak miatt külön kellett mennünk. Én a szüleimmel élek, és ő is az övéivel. Én 2 éve rendszeresen félre teszek bizonyos összegeket (kb. keresetem 10-20%-át) későbbre.

Szeretnénk lagzit, saját házat, de úgy érzem, hpgy ő nem igazán vevő ebben. Mármint az "álmodozásban " igen, de a takarékoskodásban nem.


Ő is 2 éve már dolgozik, kisebb szünetekkel. Minden szrra elveri a pénzét, főleg az autónak a dolgaira, de az kell, mert munkaeszköze, és csak is a legfontosabbakat teszi helyre, de közben van egy zenekara, ami viszi az időt meg a pénzt, meg van még egy képregény-fantasztikus könyv mániája is, ami szintén.


Nem azt mondom, hogy a havi 100ezer ftjából ne vegyen egy hónapban egyszer egy 4-5 ezer ft-os könyvet, de ne 20-30 vagy 40-50ezreket hagyjon ott.


Mikor felhozom, akkor le vagyok hurrgova. 4 hónapja ígérgeti, hpogy nyit egy lakástakarék számlát. Eddig midnig nagyképűen rávágta, hogy "nem nyitok...", de ha kövi hónapban sem, akkor azt hiszem szakítani fogok.


Nem akarok 26 éves koromig a szüleimnél lakni.


Szerintetek én avgyok az elfuserált, mert gondolok a jövőmre?


23/L



2017. máj. 29. 23:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha örököltél és terveid vannak, akkor egyedül csináld meg. Ne ezzel a pasival, mert koppanni fogsz.

Majd beül a te lakásodba, és lesheted.


Nem te vagy az elfuserált. A párod egy nagy gyerek.

2017. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

#10

Ja,keressen érettebb férfit..mondjuk egy 30as évei közepén járó vállalkozót,aki majd megadja neki a saját házat.. a jelenlegi párját meg hagyja ott,hiszen ő nem gondol a jövőjére,hogy a havi 100 ezréből házra gyűjtsön -.-"

2017. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te is egy zavarodott kisebbségi komplexusos elme lehetsz. A probléma ott kezdődik, hogy ez a srác megelégszik havi 100ezer forinttal, ami vidéken az éhbérnek még megfelel, pesten már semminek és nem tesz ezellen semmit.
2017. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
9%
A barátod tudott az örökségedről, mikor eljegyzett?
2017. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%
Amikor itt olvasom hogy milyen nehéz becsajozni, utána meg ilyet hogy miféle pasik szedi össze mások elől a nőket akkor erőltetett vigyorral csóválom a fejem
2017. máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
6%

#13

Magyarázd már el hogy 23 évesen hova keressen ennél többet? Bár a kérdező nem írta,de én mahamból indulok ki: én is 23 éves vagyok,és jelenleg is tanulok (meg még pár évig)..minden nap vannak óráim, mellette nyelveket tanulok,és heti 5 nap edzés..eszembe sem jut valami munkát is beleilleszteni a napirendembe, valamikor aludni is kell.. nyáron meg lesz egy hónap elég kemény szakmai gyakorlat,így a nyári munka is kilőve.. ezzel csak arra akarok rávilágítani hogy diákként esélyed nincs főállásban dolgozni valahol,meg képesítés nélkül fel sem vennének..

2017. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%

"Magyarázd már el hogy 23 évesen hova keressen ennél többet?"


A szakmai minimálbér is 108 ezer. Szóval így.

2017. máj. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ugyanez a szitu volt tesómmal is, csak nálunk az "autó" helyett számítógépes játékok tömkelege volt a költekezés középpontja, és képregények vásárlása 10-20e/hó értékben.

2,5 év után szakítottak. Utolsó 3 hónap ígérgetésekkel telve telt...

Nem tudom...nekem tök normális, hogy belövöm a fizum 50%-át félreteendő pénznek...aztán vagy bejön, vagy nem

2017. máj. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

17. Szerintem az a +8k lakásügyben nem húzna ki senkit a kakiból.

Kérdező. Ha van örökséged és terved, akkor olyannal kokettál akivel ez megegyezik, mert így nagy valószínűséggel csak pocsékba menne a pénzed.

30/f

2017. máj. 30. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#19: Tisztában vagyok vele, hogy a 8 ezer semmi, csak éppen kevés helyen fizetnek csak ennyit.
2017. máj. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!