Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszok vagy ne foglalkozzak vele, mert nincs jelentősége?

Figyelt kérdés

Már eltelt két hét azóta, hogy volt egy autóbalesetem és most jöttem rá, hogy a barátom elég furán kezelte, rosszul esik ez tőle.

Igazából nem lett nagy bajom ezért lehet feleslegesen drámázok, de amikor megtudta, hogy balesetem volt dolgozott tovább és csak másnap reggel jött be hozzám a kórházba.Szerencsére "csak" mindkét bokám tört el és a nyakam rándult meg, de órákig sokkos állapotban voltam, nem is én értesítettem, fogalma se volt, hogy nem annyira súlyosak a sérüléseim.Ha belegondolok én rohantam volna hozzám, de ő még telefonon se próbált meg elérni.

4 éves kapcsolat, együttélünk és úgy tudom nagyon szeret, de ez kicsit elbizonytalanít.A legszebb, hogy mikor mondtam neki mennyire nem volt ez szép bunkón mondta, hogy reméli hamar lekerül a fekvőgipsz, mert unalmamban már kreálom a problémákat.

Ha félig holtan fekszek akkor se érdeklem? Normális ez egy kapcsolatban?


2017. máj. 30. 19:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljesen jogos a kiakadásod. Szerintem a kapcsolat egyik fő pillére egymás támogatása jóban és rosszban is.

A barátom engem a sürgősségire vitt be egy ujjvágással. Hozzáteszem csúnya mély seb volt, de nem életveszélyes. Mondtam neki, hogy kiröhögnek, ha ezzel bemegyek a dokihoz. Persze elláttak. Hajthatatlan volt, és bevitt, azt mondta nem tudna nyugodtan aludni.

Kedves kérdező, helyedbe átgondolnám a tovább dolgokat, ha ilyen körülmények között így viselkedik...

19/L

2017. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

5-ös


Valóban félreérthetően fogalmaztam, nem bagatellizáni akartam a kérdező sérüléseit. Inkább csak arra akartam rávilágítani, hogy ha egy karcolás nélkül megússza a dolgot, még akkor is szükség lehet a párjára, mert megviselte lelkileg.

2017. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha pánik rohama van a másiknak s azért kerül be kórházba akkor is berohanok egy órán belül akárhogyan is, nemhogy egy autóbaleset miatt amibe rossz szokás belehalni is.:(
2017. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja se ismerem a páromat, de mikor vesegörccsel elvitte a mentő, én halálra válva szedegettem össze a cuccait, és munka előtt, után mentem hozzá. Nem azért, mert én olyan jófej vagyok, hanem mert vitt az érzés, hogy mellette kell lennem. Ő pedig viszonozná, tudom.
2017. máj. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Decemberben volt autóbalesetem, ha emlékeztek, akkor esett olyan sok ónos eső, jégpályák voltak az utak, én épp egy vizsgára igyekeztem. Nagyon lassan mentem, mégis megcsúsztam. Szerencsére csak agyrázkódásom lett meg pár zúzódás, mégis bent tartottak a kórházban megfigyelésre. A párom már a mentő előtt ott volt, intézte, mi legyen a kocsival, simogatott, nyugtatott, végig velem volt. Még én mondtam neki, hogy menjen csak nuygodtan, dolgoznia kell, egyen, igyon, pihenjen, de ott maradt végig. Meg is őrültem volna a kórházban, állandóan kiabáltak mindenkivel, a vért is rosszul bírom, enni sem kaptam.


Nagyon gáz, amit a párod csinált. Az még valamennyire oké lenne, ha úgy nem ment, hogy tudja, nem esett olyan nagyon komoly bajod, de így...


Mutasd meg neki a válaszokat! Hadd lássa, milyen érzéketlen bunkó!

2017. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért az, hogy eltört mindkét bokád, nem kis sérülés, meddig nem tudsz járni? Komoly támogatásra van szükséged nem csak fizikailag, de lelkileg is.

Sajnálom, hogy nem kapod meg ezt a párodtól...

2017. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
A fèrjem nem tudott bejönni hozzám egy váratlan operációra. Előző nap császároztak, de belső vérzèsem volt, újra kellett operálni. A nagyobb gyerek perszse aznapra lázasodott be. A család többi tagja épp úton volt, (600 km-re lakunk a családtól), nem volt kire hagyni a beteg gyereket. Na, ilyen esetben elfogadható, hogy nem jött be. Meg amikor még jártunk, volt egy mandulaműtétem. Én kértem, hogy ne jöjjön. Nem akartam, hogy kórházban lásson engem. Így is elfogadható. De amit a barátod csinál, azt nem tudnám lenyelni.
2017. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

A párom 1000km-ről kis híján értem ment, mikor bajban voltam, alig tudtam lebeszélni, szóval a barátod egy bunkó.


Nekem alap lenne, ha nem is azonnal (munkától függ), de meló után azonnal sietnék be hozzád. Max. egy gyors kitérő ha kell valami a boltból, aztán sipirc a kórházba.

2017. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Hogy nem súlyosak a sérüléseim úgy értettem, hogy nem kellett azonnal megműteni, eszméletemnél és tudatomnál voltam végig.

Köszönöm a válaszokat, úgy érzem ezt én sem tudom már lenyelni, eleg van abból, hogy önmágán kívül senki és semmi sem érdekli. :(

2017. máj. 31. 14:51
 20/25 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező, akkor most szakítottál vele?
2017. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!