Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszok vagy ne foglalkozzak vele, mert nincs jelentősége?

Figyelt kérdés

Már eltelt két hét azóta, hogy volt egy autóbalesetem és most jöttem rá, hogy a barátom elég furán kezelte, rosszul esik ez tőle.

Igazából nem lett nagy bajom ezért lehet feleslegesen drámázok, de amikor megtudta, hogy balesetem volt dolgozott tovább és csak másnap reggel jött be hozzám a kórházba.Szerencsére "csak" mindkét bokám tört el és a nyakam rándult meg, de órákig sokkos állapotban voltam, nem is én értesítettem, fogalma se volt, hogy nem annyira súlyosak a sérüléseim.Ha belegondolok én rohantam volna hozzám, de ő még telefonon se próbált meg elérni.

4 éves kapcsolat, együttélünk és úgy tudom nagyon szeret, de ez kicsit elbizonytalanít.A legszebb, hogy mikor mondtam neki mennyire nem volt ez szép bunkón mondta, hogy reméli hamar lekerül a fekvőgipsz, mert unalmamban már kreálom a problémákat.

Ha félig holtan fekszek akkor se érdeklem? Normális ez egy kapcsolatban?


2017. máj. 30. 19:08
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Igen :(

Bevallotta, hogy nem szeret már és a balesetem óta csak nyűg neki a kapcsolatunk, mert sok segítségre van szükségem.Vegül szinte ő dobott ki engem, de nem bánom, mert úgy gondolom nem veszítettem túl sokat a szakításunkkal.

2017. jún. 9. 15:32
 22/25 anonim ***** válasza:

Ez durva, nagyon sajnálom! :(

Kitartást!!!

2017. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de fel a fejjel, jobb így. Az a srác wgy ősbunkó. Mégha nem is szeret már úgy, akkor is alapnak kellett volna lennie hogy besiwt hozzád. Meg nyűg vagy neki, gratulálok. Azt kell mondjam tényleg nem veaztettél semmit.
2017. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Jogosan. Ez azt jelenti hogy nem is vagy neki olyan fontos vagy náluk a családban nem szokás egymással törödni és neki ez fura.
2019. okt. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, te hogy akadtál erre a kérdésre? Csak mert 2017-es, és megírta a kérdező, hogy már vége ennek a kapcsolatnak, mégis úgy adtál választ, mintha még aktuális lenne...
2019. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!