Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérjek tőle bocsánatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
A barátnőm félig német,ma nagyon csúnyán össze vesztünk,kiakasztót egy csomó hülyeséggel,nagyon csúnya dolgokat mondtam neki pl hogy "nekem egy volksbundista k..rva ne pofázon",tehát a származásával kapcsolatba mondtam sok csúnyát,már kicsit bánom,hogy kérhetnék bocsánatot
2017. máj. 31. 20:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és még valami!


Sokat tud segíteni, ha ismered a tűrőképességed. Nem kötelező ám eljutni a jóvátehetetlen mondatokig, tudod... le is lehet állni a vitával, amíg "lehűlsz".

2017. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Te ismered a barátnőd.

Állj elé,ès mond ami jön a szivedből.

Bár ne várj sokmindent.

2017. jún. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lek@@@ztad? Azigen.. Remélem, kib@@z a pi@#@ba.
2017. jún. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#8: nem-e?

Se­gg, pi­­na, fa­sz. Csak aranyfokozatú tagság kell hozzá :D


Kérdező: a bocsánatkérés önmagában értéktelen. Azon gondolkodj, és azt magyarázd el neki, hogy:

- miért mondtál ilyesmit;

- miért szeretnéd, hogy megbocsásson;

- mit teszel annak érdekében, hogy ilyesmi ne forduljon elő többet.

Aztán pedig kérdezd meg tőle, hogy ez neki mit jelent és mire van szüksége ahhoz, hogy megbocsásson. Aztán mérlegeld, hogy képes vagy hajlandó vagy-e ezeket megtenni.


Nálam például azt lenne nehéz bemutatnod, hogy ez a későbbiekben nem fog rosszabbodni. Most lek­ur­vázod, legközelebb, amikor felkapod a vizet, már megütöd? Tudom, hogy nem feltétlenül ide vezet az út, de nekem nagyon rossz képet fest, amikor vlaaki képtelen uralkodni magán. Szóval ne várj csodát egy bocsánatkéréstől. Te változtass a viselkedéseden, bizonyítsd tettekkel, hogy el tudod kerülni az ilyesmit.

2017. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mindenkitől elnézést,a kérdés csupán unalmam szülte provokációs hülyeség volt.Bocsi.
2017. jún. 1. 21:07
 16/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond, végül is ez az internet, erre kell számítani.
2017. jún. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!