Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem engedtem neki, és kiakadt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedtem neki, és kiakadt?

Figyelt kérdés
A párom análszexet akart, mert megvolt nekem éppen, én még sosem csináltam, és főleg most nem is esett volna jól, így mondtam, hogy most inkább hagyjuk. Ő teljesen kiakadt, hogy elege van, hogy semmi bevállalósság nincs bennem soha és amúgy is milyen beszari alak vagyok az élet minden területén (amik nem igazak, mert rengeteg olyan dolgot próbáltam ki vele, amit még eddig senkivel, plusz elég sokmindent véghez vittem már az életben). Engem elképesztően megsértett ezzel, hogy ilyen nagy ügyet csinált abból, hogy nincs kedvem épp a dologhoz, és mégis azóta ő nem áll szóba velem, pedig én próbáltam közeledni hozzá. Ti mit tennétek? én 27N, ő 29F
2017. máj. 31. 23:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
10%

#11: Igen, mind. Akkor is, ha vérszemet kapva és szomorúan nyomkodod a piros kezecskét. Prostihoz akkor sem mennék, ha volna rá pénzem. Miért tenném? Ingyen is megkapom a szexet a barátnőmtől.

Egyik sem akart még műpéniszt feldugni, de kaptam már prosztatamasszázst. Kipróbáltam, mert az egyik lánynak ez volt a mániája. Nem volt szörnyű.

2017. jún. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, te most komolyan még te alázkodsz meg a majomnak, akit a párodnak hívsz? Hát a mai nőkben már nincs tartás és önbecsülés? Naponta vagy 100 ilyen kérdés és mindig az van, hogy jön a de amúgy jó ember, meg blabla. Ez a nyomorult semmibe vesz téged, tényleg így, vele akarod leélni az életed??
2017. jún. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
86%
Drága #12: te láttál már női ujjat? Akkora a farkas is? Mert különben nem tenned egy kategóriába egy vékony női ujjat, egy farokkal. Majd ha feldugnak a hatsodba egy 3-5 cm átmérőjű fa@t, amikor nem akarod, majd utána nyilazkozz.
2017. jún. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
67%
Jaj.. És még te mész utána.. Én is csináltam ilyen butaságot, és végül engem hagytak ott, mert nem voltam elég jó. Azóta nem hagyom magam manipulálni.
2017. jún. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
34%
#17: respect
2017. jún. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
53%

Mit tennék? 27 évesen már tudnám, hogy hogyan kell az ilyen dolgokat megbeszélni a párommal, és a GYK-n nyafizás helyett elmondanám neki, hogy hol vannak a határok, amik beleférnek a __kölcsönös__ örömszerzésbe.


Persze úgy látom, nem csak a 18 éveseknél nem működik a kommunikáció, hanem feljebb sem. Igaz, én már 30 múltam, nálunk még az ilyen ódivatú megoldások voltak terítéken

2017. jún. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%

Elvárja, hogy akkor is csinálj úgy, mint aki élvezi, amikor neked fáj... Amit ez az emberszabású kér tőled, az gyakorlatilag kimeríti a nemi erőszak fogalmát. Igen, az érzelmi zsarolás is annak számít.

Törvénybe iktatnám szívem szerint, hogy aki a szex bizonyos formáit követeli a partnerén, azzal történjen ugyanúgy, csak hogy tudja, miről beszél.

Én mit tennék? Eleve szóba se álltam volna vele, mert aki így áll a másik emberhez, azon az udvarlós szakaszban is átüt a taplóság. De ha már ott vagyok, hogy elment duzzogni, hagynám, menjen csak. Vissza se kellene jönnie.

2017. jún. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
31%
Kicsi kukival tényleg nem fáj az anál kezdőknek se. A páromé elég nagy, így neki erről nálam le kell mondania. Megérti, mert értelmes, felnőtt férfi.
2017. jún. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
84%

A helyedben én hagynám duzzogni, idejéből kitelik. Neki előbb lesz igénye a szexre, pár napon belül úgy is ő fog közeledni hozzád.

Akkor egyenesen szegezd neki, hogy vegye tudomásul, hogy nem vagy hajlandó olyanra, ami neked fájdalmas. Ezt el kell fogadnia, ha szeret. Ha nem szeret, akkor marad ez a felállás, hogy többé nem is szóltok egymáshoz.


Sajnos elég esélyes, hogy jobban szereti a farkát, mint téged, és fontosabb, hogy se.gglyukakba dugdossa, mint egy kapcsolat, de akkor nem vesztettél semmit.


Bár én már azt is akkor és ott tisztáztam volna vele, hogy az anál nem azért fáj, mert nem szereted. Hanem azért, mert ő sz.arul csinálja: figyelmetlen, türelmetlen, nem izgat fel előtte rendesen. Ebből pont az következik, hogy ő nem szeret, csak használ.

2017. jún. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
85%

Mit tennék? Vennék egy 25 cm műbrokit és azt mondanám, ha bevállalja itt és most, hogy tövig felnyomjam, utána ő is megpróbálhatja.

Ha neked áll, hogy hülye vagy, ott helyben összepakolnék és lelépnék.

Persze, nyilván nem fogja hagyni :)

Amúgy az elhagyást megteheted enélkül a kis játék nélkül is, de így azért talán leesik neki, hogy ha valami nem jó, nem kell erőltetni a másiknak és azt egy normális ember megérti, aki a szexben nem csak egózik!

Ez egy hülye pöts. Igazából szót sem érdemel.

2017. jún. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!