Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem engedtem neki, és kiakadt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedtem neki, és kiakadt?

Figyelt kérdés
A párom análszexet akart, mert megvolt nekem éppen, én még sosem csináltam, és főleg most nem is esett volna jól, így mondtam, hogy most inkább hagyjuk. Ő teljesen kiakadt, hogy elege van, hogy semmi bevállalósság nincs bennem soha és amúgy is milyen beszari alak vagyok az élet minden területén (amik nem igazak, mert rengeteg olyan dolgot próbáltam ki vele, amit még eddig senkivel, plusz elég sokmindent véghez vittem már az életben). Engem elképesztően megsértett ezzel, hogy ilyen nagy ügyet csinált abból, hogy nincs kedvem épp a dologhoz, és mégis azóta ő nem áll szóba velem, pedig én próbáltam közeledni hozzá. Ti mit tennétek? én 27N, ő 29F
2017. máj. 31. 23:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
92%
Egy párkapcsolatban a szexualitás arról szól, hogy mindkét fél örömére. Olyat nem kérünk, csinálunk, ami a másiknak nem jó. Lehet azt mondani, ha szeretsz, megteszed. Én, fordítva látom, ha szeretek valakit, nem kérek olyat, ami a másiknak nem szerez örömet. Sanda gyanúm, te, csak egy szexuális tárgy vagy ebben a kapcsolatban.
2017. jún. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
87%
Azért ez így elég durva. Meg mi az hogy besz_ari alak vagy az élet többi területén is? Itt elfojtott régi sérelmek kerültek a felszínre. Ne szakíts vele, de mondd meg neki hogy ez neked igazán rosszul esett és az análszex nem egy olyan dolog amit csak úgy be lehet vállalni.
2017. jún. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is csinálok extrém dolgokat, DE csak és kizárólag akkor, ha a párom akarja, vagy beleegyezik. Aki nem így tesz, az önző és nem tiszteli a párját...gondolom más szitukban is ilyen. Nem fog változni, most gondolkodj el komolyan...
2017. jún. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
21-es, előbb fog elmenni máshova ahol megkapja. Ez nem jó taktika, hogy had duzzogjon majd ő fog kuncsorogni, igaz az sem ha a kérdező megalázkodik. Ha nem passzolnak a szexben jobb szakítani.
2017. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Tudta, hogy nem akarod, hogy neked ez rossz, de csak erőltette. Sőt, zokon vette, hogy nem minden úgy van, ahogy ő szeretné. Ez tudod, mit jelent? Azt, hogy ő egy önző bunkó, akit csak az érdekel, hogy legyen hová üríteni.

A másik dolog ez a hangnem. Ne haragudj, de van benned női tartás, hogy ezt eltűrd? Nem elég, hogy magasról tojik az érzéseidre, önző, és még úgy beszél veled, mint egy ronggyal? Normális nő egy napot nem töltene egy ilyen mellett.

Bár úgy sejtem, felesleges bármit mondani, csak egyet panaszkodni jöttél ide, és ugyanúgy megy majd minden tovább, sőt, még te fogsz nyalizni neki.

És igen, jöhetnek azok az "érvek", hogy "de hát amúgy, amikor minden a kedve szerint alakul, akkor kedves meg aranyos".

2017. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Pedig nincs is jobb, mint gumi nélkül jól teleélvezni a végbelet. 😊
2017. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
95%

Catch the Soul nevű felhasználó válasza:


Ha nem tévedek, te letettzél a női nemről...

2017. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Ezt hol álmodtad? Én szeretnék újra barátnőt! 😊
2017. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Krukutyán Levente ***** válasza:
Legközelebb ha párválasztásra kerül a sor kérdező, akkor az emberek közt válogass és ne a majmok között.
2017. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
72%
Hát én feldugtam a férjemnek az ujjamat. Először csak egyet. A második ujjnál már kérte, hogy hagyjam abba. Azóta nem feszegeti az anál témát. Szerintem hagyd ezt a pasit.
2017. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!