Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti elengeditek a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elengeditek a barátnőtök bulizni? Lányoktól is szeretnék véleményt kérni.

Figyelt kérdés

A barátnőm nagy bulizós tipus, de én nem is vagyok az, meg nincs kedvem sem menni... De ő azt mondja ne aggódjak miatta, megy vele két fiú barátja, s majd ők vigyáznak rá... Szerintetek ez normális?

25/f


2017. jún. 2. 06:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%

Persze. És a megcsalást is engedem, csak nem tolerálom :D. Nem kell kattogni, amíg normális meg hűséges addig marad, utána meg már nem a te dolgod.

30/f

2017. jún. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%

Ha a barátnőd nagy bulizós, és ezt tudtad akkor is, mikor megismerkedtetek, akkor nem túl szép dolog most korlátozni. A helyedben annyit tennék, hogy a bulizás gyakoriságáról beszélgetnék vele, próbálnék némi kompromisszumot kötni, ami mindkettőnknek megfelel, hogy ne menjen például a mi találkozásaink rovására. Viszont ha nagyon eltérő az életmódotok, az okozhat a későbbiekben is nehézségeket. Ahhoz, hogy ezeket megoldjátok nagyon jó kommunikáció és bizalom szükséges.

Egyébként én sem vagyok nagy bulizós, párom gyakrabban jár el, de engem nem zavar, ismerem a barátait, tudom, hogy nem iszik sokat, csak beszélgetnek, zenét hallgatnak...stb. Így nálunk ez nem gond. Pár havonta én is elmegyek nélküle haverokkal erre-arra, vagy épp edzőstársakkal.

2017. jún. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%

Nem feltétlen csinál ő ott bármit is! Fogod érezni amikor átver, addig meg ne csinálj felesleges feszültséget emiatt!

L33

2017. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%

Minthogy nőként nem hiszek az őszinte női barátságokban (tapasztalattam pár furcsa esetet), így ritkán megyek bulizni a városba, főleg csajokkal. Ha viszont férfiként ritkábban bulizó barátnőm lenne, akkor biztos, hogy engedném a csajokkal, de közben megnézném, hogy milyen csajok azok.

Ha mindketten bulizósak vagytok, akkor az azért fontos, hogy közebn figyeljetek egymásra is buli közben, de bulik közötti időszakban is.

2017. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
89%
A buli nem feltetlenul pasizasrol szol. A lanyok szeretnek tancolni jo zenere es jol erezni magukat, ennyi. Mi foleg egyutt megyunk barhova, de ha valamelyikunknek nincs kedve akkor minden aggodalom nelkul mehet a masik a barataival.
2017. jún. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%

Én nem vagyok nagy bulizós típus, de így is bulisabb vagyok, mint a párom. Kollégákkal szoktunk menni évente kb. 2x, akkor "elenged" a párom.


Sztem inkább az a nem normális, hogy ennyire eltérő életnézettel/ritmussal ennyire ragaszkodtok egymáshoz, mert MÁR látszik, hogy feszkó van belőle. Te gyakorlatilag tiltanád, mert "jaj, rendes ember nem megy a párja nélkül", és te sosem mész, szóval le akarod törni és magad mellé láncolni, amikor ez neki láthatóan nem jó. Ha kompromisszumkész lennél, akkor mennél vele.

2017. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
11%
Távolról kerülöm a bulizós, „viszkető popsijú” nőket. Össze sem jönnék ilyennel.
2017. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A legrosszabb ***** válasza:
25%

A nők ördögi köre:


1. Állítólag a nők csupán a szórakozás miatt szoktak eljárni bulizni a hapsijuk nélkül, és egy parti soha nem minősül ismerkedési területnek.

2. Minő véletlen, mindig utólag szokott kiderülni, hogy a nők a jóképű alfát (akire le lett cserélve az ex) hogy, hogy nem buliban ismerték meg.

3. Amit a szórakozóhelyek retyójában látunk, ahogy a nők épp a vadidegen, jóképű alfákkal smárolnak, vagy épp leápolják, az pusztán optikai csalódás.

4. És persze minden az exhapsi hibája volt, mert ok nélkül féltékenykedett.

2017. jún. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Régen rossz lenne, ha a felnőtt férjemet el kéne valahová engednem :D Mondjuk mi az ilyen klasszikus táncolós "tuctuc-zenés" szórakozóhelyeket pont rühelljük, de én például teljesen nyugodtan alszom, ha elmegy a haverjaival találkozni, koncertre vagy akár egy hétre fesztiválra is évente 1-2 alkalommal. Ő fordított helyzetben ugyanígy, nekünk az a normális, ha a sok közös programunk mellé simán beleférnek külön programok. Egyébként szerintem ha bármikor, akár egyetlenegyszer is megpróbálta volna megszabni, hová mehetek és hová nem, akkor valszeg soha többé nem látott volna és ezzel fordítva ő is így van. Megbízunk egymásban maximálisan, anélkül egyébként se érne lósz*rt sem az egész kapcsolaat. Viszont jól írták előttem, kinek mi a normális, az a fontos, hogy a kapcsolatban lévő két félnek megfeleljen a felállás.
2017. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ha hosszabb távon tervezel vele,akkor szerintem el kell engedni egymást ilyen téren is.Nem lehet úgy leélni egy életet egymás mellett, hogy nem bíztok egymásban.

Jó, nem mondom,valóban eléggé érdekes ,hogy két fiú haverjával járna el bulizni. De beszabályozni sincs értelme.

Ha te ennél komolyabb barátnőt keresnél és olyat,aki hozzád hasonlóan gondolkozik,akkor valószínűleg nem ő a te embered.

Ahogy látod a kommentekből,sokan úgy gondolkodnak ,mint te,hogyha együtt van két ember,akkor ne járjanak külön bulizni.

De ezzel nem sokat érsz, ha a te barátnőd nem ilyen.

Vagy megszoksz vagy megszöksz.

Én megmondom őszintén 25 évesen nem biztos, hogy akarnék éveket fecsérelni ilyen kapcsolatban, ahol a másik fél szerint ok, hogy rendeszeresen eljár nélkülem bulizni fiúkkal. Én ennnyi idősen kicsit komolyabb kapcsoltra vágynék.

De kinek mi.

De mondom, elengedni el kell, ha megkéred,hogy ne menjen az nem fog működni úgy sem hosszabb távon.

2017. jún. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!