Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti elengeditek a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elengeditek a barátnőtök bulizni? Lányoktól is szeretnék véleményt kérni.

Figyelt kérdés

A barátnőm nagy bulizós tipus, de én nem is vagyok az, meg nincs kedvem sem menni... De ő azt mondja ne aggódjak miatta, megy vele két fiú barátja, s majd ők vigyáznak rá... Szerintetek ez normális?

25/f


2017. jún. 2. 06:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy nagy bulis, de jobban igényelném, mint a párom, aki soha nem akarna menni. Én elmennék egyedül is, de azt mondta, hogy félt, nehogy éjszaka bajom essen, cserébe megegyeztünk, hogy bizonyos időközönként elmegyünk együtt, így alkalmazkodtunk egymásnak, hogy mindlettőnlnek jó legyen.
2017. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Igen, a párom is eljár sörözni, szórakozni nélkülem, ahol vannak csajok is, és?!

Megbízom benne, és azonnal látnám rajta, ha megcsal, mert nyitott könyv előttem :)


Meg mikor itt voltak a barátai, ő dolgozott, lett volna rá egy teljes napom, hogy lefeküdjek velük, hisz úgysem tudta volna meg, de annak van bármi értelme? Semmi, nekem ő kell, nem xy, és minden más srácot távolságtartóan kezelek, hogy véletlenül se akarjon próbákozni.


Mellesleg nem vagyok az anyja, hogy engedélyt kelljen kérnie, ahogy te sem a barátnőd apja.


Ha pedig ennyire nem bízol meg benne, inkább szakíts vele. Nem mindegyik csaj k...

2017. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen mindegy hogy érvelek, a bulisok személyes sértésként érzékelik azt, hogy én NEM JÖNNÉK ÖSSZE bulizós csajjal. Pedig valóban, nagyon sok megcsalás piásan, a szórakozóhelyeken történik. Nekem nem kell folyton az, hogy végigcidrizem az éjszakát álmatlanul, hogy épp mikor lép félre a másik. És igen, máshol is félre léphet, de nagyon-nagyon sok ilyen épp bulikban történik. Meg akinek az a szórakozás, hogy ilyen helyekre megy, annak annyira más a világnézete, hogy amúgy sem illik hozzám. Ezt nem tudom felfogni, miért veszi minden egyes bulizós sértésnek. Nekem miért kéne feltétlen bizalommal lennem valaki iránt, aki nélkülem elmegy egy olyan helyre, ahol körül dongják a pasasok, tuti megfogják próbálni felszedni és még veszélyei is vannak? (partydrogok, stb)

Nagyon sok ember nem azért megy oda, hogy hű mekkora poén táncolni, ez tény. Az is tény, hogy rengetegen ott helyben félrekúrnak, még csak szobára sem mennek. Számomra ez annyira visszataszító, hogy olyan leányzó, aki ide akar járni, szóba sem jöhet nálam.

De ezt ki is fejtettem, akkor miért veszi mégis mindenki úgy, hogy nem engedném el a párom? Elég nagy különbség...

2017. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Hát, hogy én magamtól nem jönnék össze egy partycsajjal, az hétszentség. De ha mégis megesne eme rettenetes eset, sem esnék kétségekbe.

Természetesen oda megy, ahova akar. Viszont ha "rosszat hallok felőle", akkor nem megy, hanem repül.

Ez ilyen egyszerű és világos dolog.

2017. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én mindig mentem. Van egy baráti társaságom, aminek a legtöbb tagja fiú, évek óta velük járok bulizni. Ha lenne egy pasim, aki feltűnne a színtéren, és nekiállna hisztizni, hogy nem mehetek bulizni, kinevetném. Nyilván a barátaimat fogom választani, akikkel évek óta eljárok, és akik közül egyiket se szoptam még le (agyf-sz, tudom) :D :D

Nem tudom, milyen heteronormativ elb-szott agya van itt egyeseknek, hogy lányoknak nem lehetnek fiú barátai :D


Sokkal szívesebben járok bulizni a fiú barátaimmal, mert olyankor senki nem nyomul rám. Nem jönnek oda világtalan balf-szok és próbálnak meg felszedni. Tudok táncolni anélkül, hogy hozzám dörgölőzne valami barom. Legjobb.


Vagy, engedd el a barátnőivel, csak csaj buliba, és agyalj azon, vajon hány pasi nyomult rá akkor este. Ha fiúkkal megy, senki nem fogja zaklatni, abban biztos lehetsz.

2017. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

az én barátnőm nem szokott bulizni. viszont fiú barátai vannak egyetemen, és velük van hogy elmegy pl meginni egy sört vagy valamit. nem szokott zavarni. ha meg akar csalni úgyis meg fog. annyit nem iszik soha, hogy lerészegedjen és ne tudjon magáról.

ennélfogva ha bulizni akarna menni, oda is elengedném a fiú barátaival.

2017. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kedves 73%-os, engem pl totál hidegen hagy, hogy te kivel járnál meg kiről mit gondolsz. Nem sért a véleményed, nyugi. :D


Kérdező, nem értem, ha eddig tudtad, hogy bulis, miért akarod megváltoztatni? Ha meg eddig nem volt bulizós (amit kétlek), miért nem az érdekel inkább, hogy mire fel ez a nagy változás? Én kiröhögném azt a pasit, aki bármit tiltani próbál nekem, ugyanígy én se tiltok semmit a pasimnak. Ha szaktársakkal pizzázik, szakestezik, koncertre megy, hát menjen. Velük szokott menni a gimis nagy plátói szerelme is, az sem érdekel, ismerem a csajt, tudom, hogy (már) nem akarnak semmit egymástól.

Én is akkor megyek, ha akarok, akár jön, akár nem, és mivel nekem több haverom van, mint barátnőm, bizony pasikkal járok koncertekre. Abban is van igazság, amit írtak előttem, hogy ha pasival vagy valahol, senki nem hajt rád. Oh és igen, néha be is rúgok, bár eszméletlenre még soha nem ittam magam, de képzeljétek, részegen se ülök bele akármilyen farokba. És a négy különböző városra kiterjedő haveri körömben még csak két olyan pasi van, akit leszoptam. :D (az egyikkel 6, a másikkal 8 éve jártunk pár hónapig)

2017. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!