Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő azt mondja, hogy fogamzásgátlót szed, gumi nélkül szexelünk és terhes lesz akkor terhel engem valamiféle felelősség?

Figyelt kérdés
Ha nem veteti el akkor köteles leszek gyerektartást fizetni? Mi lehet ennek az ügynek a végkimenetele?

2017. jún. 4. 19:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
20%

Ez a balek.

Terhel sajnos,megszívtad.

Ezèrt kell az elejèn lefektetni a játékszabályokat:

1. Nem akarsz gyereket adott ideig vagy soha,alkalmatlan ès felelőtlen vagy hozzá.

Úgymond le kell èpitsd magad a nő előtt ha nem akarsz gyereket,hogy csak szexet akarjon tőled semmi mást.

2. Kamuzni kell hogy bitang gyógyszereket szedsz ès tilos gyereket csinàlnod mert beteg lesz 90%-os eséllyel ès anyuka is veszélybe kerülhet abbahagyàs utàn több èvig nem szabad.


Tudod te hànyszor kamuztam ezt?


Eddzek ès beadtam a lánynak,hogy rengeteget koxoltam ès koxolok a legerősebbeket szedem nem szabad terhes legyen a partnerem mert halàlos lehet plusz beteg gyereke lesz.

Bekamuztam rengeteg szteroidot,hogy el vegyem a kedvèt a terhessèg gondolatàtól is plusz igyekeztem előadni,hogy szarhàzi vagyok nem szàmíthat rám csak szex lehet.


Muszáj elèbe kell menni.

2017. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
81%

Már miért mentesülnél? Gondolj bele, ha ez megoldható lenne, mennyi nőt és gyermeket(!!!!) hagyna ott apuci a sz.rban.

Páran írtak a gyermekelhelyezésről, hogy apuka mellett jobb helyen lenne a gyerek, mint a hazug némbernél: Valóban nem lenne túl jó neki ilyen anya mellett, de mennyivel jobb lenne egy ilyen felelőtlen apa? Hogy fog kinézni a felvilágosítás? "hát feküdj csak le bárkivel aki tetszik, védekezésre nem kell gondolni lol"

Ez a gyerek akkor járna a legjobban, ha örökbeadnátok a fenébe, kisbabára rengeteg NORMÁLIS ember vár.


Egyébként aktus közben miért nem jutott eszedbe, hogy ebből gyerek lehet? Utólag könnyű vinnyogni. Gondolom a gumi az "olyan kényelmetlen", meg "zokniban zuhanyzás", satöbbi, ugye? :) na, a gyerek biztos kényelmesebb lesz.

Mondjuk alapból nem értem, hogy lehet lefeküdni olyan emberrel, akivel ha összejön a gyerek, akkor vége a világnak..... Gyógyszer meg gumi rendes alkalmazása esetén is besikerülhet. Akinek ez nem jut el a tudatáig, azon nem lehet segíteni.


Ja, és nem, nem a férfi a hibás mindig. Ha egy pasi mondaná nekem, hogy majd kihúzza, én beleegyezek, aztán mégse, és terhes lennék, akkor magamat tartanám a legnagyobb idiótának a világon. Persze a pasi se lenne kutya (mint ahogy a nőtől is gusztustalan húzás az efféle hazugság), de ha már bizalmi, szerető párkapcsolat nincs köztünk, addig vigyázzon mindenki a saját magjaira....


Abba meg gondolj bele kérdező, hogy jelenleg az alól akarsz kibújni, hogy a saját gyermekedet segítsd. Ő nem tehet róla, hogy a Szülei nem normálisak, miért őt akarod szívatni az ti marhaságotok miatt???

2017. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg 52 nek van igaza. Az lenne a fair, ha a nő úgy tart meg gyereket, hogy a férfi nem akarja, akkor nem kellene a férfinek felelősbek lennie. Szóval, ha a nő tudja, hogy férfi nem akarja a gyereket és mégsem megy abortuszra, akkor úgy jellene legyen, hogy a gyerek csak az övé. A nő amúgy örökbe is adhatná a nem kívánt gyereket. Durva, hogy a férfire ez rá van kényszerítve.
2017. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
Aki nem akar gyereket, védekezik. Ha elhiszed amit a màsik mond ( hogy védekezik , miközben valójàban nem) ez a te hülyeséged. Főleg ha csak alkalmi kapcsolat. Plusz a gumi a nemi betegségek ellen is véd . Senki homlokàra nincs ràírva hogy ilyen baja van . Alkalmi kapcsolatban is, és hosszútàvúban is akadnak nők akik gyerekkel akarnak pasit fogni sajnos. Ok hogy nincs 100%- os védekezés, de ha te gumit húzol, màris kisebb az esély, hogy apa leszel, mert a csaj " elfelejti" bevenni a bogyót. Akkor kell fizetned, ha a nő jogi úton kér gyerektartàst. Ismerek olyat aki nem fizet, mert az exe nem intézett ezzel kapcsolatban semmit.
2017. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
28%

Elég gusztustalan ahogyan a lunyvák egymást védik a kommentekben. Igen basszus, ti is lehettek hazudozós cédák. A férfi is felelőtlen volt mert nem számolt a nők hazudozós természetével és azzal hogy például egyes fogamzásgátlók (pl pharmatex) teherbeesési aránya közel 60%(!!). Majd legközelebb. A gyermeket meg elvileg nem akarta a nő de azért megtartja és igazából itt az átverés...

Keep calm and do not trust in women.

2017. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:

Még nem merült fel itt egy lehetséges megoldás: magmegtartóan kell szeretkezni és akkor is minimális a teherbeesés kockázata. :D


Amúgy ha lesz majd széles körben elterjedt férfi fogamzásgátló gyógyszer, kíváncsi leszek a társadalmi hatásaira.

2017. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:

Még mindig megy a vita... Azért elég vicces, hogy az egyik oldal gyakorlatilag mindenért a férfit hibáztatja. A férfit verte át a nő, aki nem szedett tablettát? Fúj, gonosz férfi miért hagyta magát átverni. Ha egy férfi megcsalt egy nőt és átverte? Fúj, gonosz férfi miért verte át...

Komolyan normálisnak érzitek ezt a kettős mércét?

#65-össel értek egyet. Remélem, aki ezeket mantrázza, sosem fog gyereket szülni, mert teljes mértékben alkalmatlan egy emberi, logikusan gondolkodó értelmet átadni a gyermekének.

2017. júl. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!