Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő azt mondja, hogy fogamzásgátlót szed, gumi nélkül szexelünk és terhes lesz akkor terhel engem valamiféle felelősség?

Figyelt kérdés
Ha nem veteti el akkor köteles leszek gyerektartást fizetni? Mi lehet ennek az ügynek a végkimenetele?

2017. jún. 4. 19:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
48%

#39


"Kezdenek a magyar ferfiak paranoiasok lenni."


Igen, az előtted lévő pont egy ilyen férfi. :)

2017. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy megnyerte a pert.


Az anyának csak természetben kell "fizetnie" a gyerekgondozásért jog szerint, az összes költséget pedig az apának.


Hol marad a rezsi gyerekre eső része, a fogyócikkek használata, a lakás leamortizálódásának rá eső része, gyógyszerek, ebédpénz, osztálypénz, jelmezpénz, heti gyümölcs a suliba az osztálynak, háztartási cikkek leamortizálódása, pótlása? Szerintem csak több pénze volt egy jobb ügyvédre..


A mosóporos anyuka(?) jól leírt mindent, abban viszont nincs igaza, hogy nem ítélnek meg nagyobb gyerektartást. A gyerek korábbi életszínvonalát igyekeznek fenntartani a gyerektartásból. Egy 800ezres nettós apuka gyerektartása 150-200ezer körül van. Nem a minimumra törekednek(ez lenne kb 30), hanem a korábbi szint fenntartására, hogy ne sèrüljön nagyon a gyerek a válás után.


Tehát, ha korábban magánsuliba járt, ami havi 50 kb, akkor fussa erre is a jövőben.

2017. jún. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
92%

Ha már dugsz valakivel (most az lényegtelen a kérdés szempontjából, h behazudod, h komoly kapcsolatot akarsz vele vagy mindketten egyéjszakásat akartok) akkor ha annyira sügér az a nő, h kockáztatja az egészségét egy pasival, akitől ki tudja mit szed össze legalább Neked legyen eszed arra, hogy a terhességen kívül másra is gondolj. Nálam addig, míg nincs gumi, nincs szex! És ez most arra is vonatkozik, akivel komolyabban tervezek. Majd a tényleg komollyá válik, lehet beszélni az óvszer mentes kapcsolatról.

Ha meg párkapcsolatban merül fel ez a kérdés, akkor meg elég szánalmas a dolog, akkor érdemes lenne elgondolkodni, h ha ennyire nincs bizalom, miért is vagy vele egyáltalán.

2017. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
92%
Volt már egy hasonló kérdés, ott is nagyot csodálkoztam a pasi tudatlanságán. Most vitatkozhatunk erről napestig, hogy mekkora g.eci dolog ez már a nő részéről, de a kérdésre a válasz egyértelműen igen és igen. Hogy mi lesz a végkimenetele azt csak ti tudjátok, de ha a baba megszületik akkor neked fizetned kell.
2017. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
21%

Ráb_sztál öreg.

Vagy kirugdosod belőle a purdét és leülöd - vagy MOST azonnal valami nagyon távoli országban melót keresel, kiköltözöl, és a büdös életben nem jössz haza többé.

2017. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
90%
Mivel egyik védekezési módszer sem nyújt 100%-os biztonságot, ezért nem lehet 100%-osan kijelenteni, hogy csak a nő felelőssége, ha teherbe esik tabletta mellett, mert nem biztos, hogy azért történt, mert nem rendesen szedte vagy mert kamuzott. Ezért ha vki ennyire fél, akkor bizony használjon gumit vagy próbáljon meg vmi 2. védekezési módot is beiktatni. A felelősség meg terheli mindkét embert, aki dug.
2017. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy azt csak állította (megetette velem), hogy szedi a tablettákat, miközben nem is vett be egyet sem én pedig ezt szépen elhittem neki. Ez lehet valamiféle enyhítő körülmény? Így nem érzem magam annyira felelősnek.
2017. jún. 6. 18:35
 48/67 anonim ***** válasza:
93%
Srác, a bíróságot nem fogja ez érdekelni, továbbra is te vagy a gyerek apja, nem a Szentlélek. Ezt fogd fel. A gyerek felé lesznek kötelességeid, nem a nő felé. Nem szép dolog, amit a nő tett, nehogy azt hidd, hogy őt védem, de legközelebb legyen több eszed. Az ivarsejtjeire mindenkinek magára kell vigyáznia. Gondolj csak bele: mennyire van sok esze annak a nőnek, aki abban bízott, hogy a férfi majd időben kihúzza? Na, te ugyanezt csináltad.
2017. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
91%
A bíróság is azt fogja mondani, hogy már ha dugsz, akkor fennáll a teherbeesés esélye, és ha nem akar gyereket, akkor magának gondoskodni róla. Amúgy meg hogy fogod tudni bizonyítani, hogy nem szedte be? Messziről jött ember azt mond, amit akar, ugye.
2017. jún. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
36%

Igen, köteles leszel gyerektartást fizetni, de ezenkívül semmit. Nem tudom, hogy mennyi a fizetésed, de egyik haverom apja néhány éve havi 8000 ft gyerektartást fizetett nettó 100 ezer forintos fizetés mellett, ma is hasonlóak lehetnek az arányok.


Ha nem vagyok indiszkrét, megkérdezhetem hogy ez a nő ki volt? Szexhaver vagy esetleg a barátnőd, feleséged? Én amúgy elperelném a gyereket tőle és nevelném én, egy ilyen undorító férget mint ez a "nő" nem engednék a közelébe sem.

2017. jún. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!