Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kövér maradok az tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kövér maradok az tényleg már a kapcsolatunk végét is jelentheti?

Figyelt kérdés
A barátom 1 éve kezdett el gyúrni, azóta mindig edzéssel foglalkozó videókat néz és sportos nők képeit rakja be a telefonján háttér képnek. Ez engem annyiban zavar, hogy tudom magamról, hogy nem vagyok egy sportos forma akkor engem nem kíván csak mert van egy pár hurkám és az átlagnál kicsivel molettebb vagyok? (170 magas, 72 kg). Amikor kérdeztem, hogy én már nem is teszem így neki akkor azt mondta, hogy de igen, de azért mehetnék vele én is a terembe... Én viszont nem szeretem a sportot, mert sokkal több más hasznos elfoglaltságtól veszi el az időmet, pl. tanulás. A barátom szerint ez viszont kifogás. 24/N ő 29/F
2017. jún. 8. 13:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Idővel kiderül. Az idő alatt gyúrhatsz is, szakíthatsz is, meg félhetsz is, meg nyugodt is maradhatsz. Ettől szép az élet, hogy mindig van több lehetőséged.
2017. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
73%

Azért napi 1-2 óra, vagy ha más nem legalább minden másnap belefér szerintem, és akkor elmúlnak a kételyeid, és egészségesebb is leszel. A barátoddal is mehetsz a terembe, akkor együtt is lesztek valamennyire, ő tud neked segíteni, lehet még jól is fogsz szórakozni, és ha így együtt töltitek az időt, akkor lehet nem is tűnik majd annyira feleslegesnek :) Vagy ha nem az a világod, akkor egy kis kocogás, úszás, vagy valamilyen csoportos sport (sajnos ezt a legnehezebb szerintem összeszervezni, pedig ez lenne a legélvezetesebb) is biztos beleférne néha.


Egyébként biztosan szeret így is, és kíván is, de tudod, úgy aztán meg még jobban tetszenél neki valószínűleg, és még egészségesebb is lennél (nem is csak most, hanem később ha idősebb leszel is könnyebb lesz formában tartani magadat.)


(Ez persze csak az elmélet, úgy mondom ezt hogy vagy egy hónapja 3-szor, ha sportoltam, mert mindig volt nekem is "jobb dolgom". De ne keressünk kifogásokat, fogjunk bele inkább! :))

2017. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
12%

Igen. Kapni fogja a jeleket a nálad jóval csinosabb lányoktól és az elsőnél nem, a másodiknál sem, a harmadiknál sem, de a 10.-nél már nem fog tudni nemet mondani.

Engedd el.

2017. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj, hogy nem a külső miatt lenne a legfontosabb a mozgás, hanem hogy később ne legyenek meszesek az ereid és ne legyenek érrendszeri betegségeid.

A lányokat védi az ösztrogén a fiatalkori érrendszeri betegségek nagy részétől, de amint jön a klimax és kiderül, hogy eddig nem figyelt az életmódjára, akkor jön a stroke, infarktus stb.

Tanulás szempontjából tényleg csak kifogás, mert a rendszeres mozgástól még könnyebben tud tanulni az ember.

2017. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
71%

Nem azért lesz vége a kapcsolatnak, mert te nem vagy sportos, hanem mert új életvitelbe kezdett, változtat, új elvárásai támadtak feléd, te pedig nem szeretnél változni.


Szerintem ennek annyi, kb mintha egy új vallást venne fel.

2017. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, csakis komoly férfiakkal foglalkozz, ne pedig 20-30 éves pubertás fejű nyápic csávókkal.

Tapasztalaim szerint azoknak a ficsúroknak, akiknek magasak az elvárásaik, semmi Versenyképeset nem tudnak adni a nőnek az ágyban. Csak előre Pozitívan és Igazi Férfiakkal! 28N

2017. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá, hogy nők jelölgetik be, akikről azt sem tudom kicsodák...
2017. jún. 8. 14:04
 8/44 anonim ***** válasza:
51%

Az hogy nincs időd sportra, tényleg csak kifodás.

A többi rajtad áll.

2017. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
39%
Meg vannak számlálva a napjaid.
2017. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy fest, hogy elindult rossz irányba a kapcsolatotok. Egy ideig még jó leszel neki, amíg nem talál mast. Sajnalom...:-(
2017. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!